4904 посетителя онлайн
16 432 33

Сегодня на Донбассе зафиксировано более 2,2 тыс. нарушений режима прекращения огня, - ОБСЕ

Об этом Громадському рассказал заместитель руководителя Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ Александр Хуг, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня в 04:40 утра мы начали фиксировать нарушения режима прекращения огня в треугольнике Донецкий аэропорт - Авдеевка - Ясиноватая. Обмен огнем продолжается до сих пор. Всего сегодня мы зафиксировали более 2260 нарушений режима прекращения огня. В основном, огонь осуществлялся из запрещенных видов вооружения ", - сказал Хуг.

Читайте на "Цензор.НЕТ": ОБСЕ подтверждает гибель 6 гражданских на Донбассе в течение последних двух недель, - Сайдик

По его словам, боевые действия вечером стали менее активными.

"О зафиксированные нами нарушения режима прекращения огня мы отчитаемся завтра. Тогда мы будем иметь и видео камер, расположенных на местах", - сказал он.

Читайте: ОБСЕ продлила работу наблюдателей на российских пунктах пропуска "Гуково" и "Донецк"
Топ комментарии
+11
Сегодня на Донбассе зафиксировано более 2,2 тыс. нарушений режима прекращения огня, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 1485
показать весь комментарий
29.01.2017 19:36 Ответить
+6
"Політика великого кидка". Чому Тимошенко екстрено вирушила до Вашингтона

За минулий рік Банкова отримала чимало відкритих сигналів невдоволення, тепер підуть конкретні дії?

Влада Порошенка загнала сама себе в глухий політичний кут. Західні партнери, на яких сподівалися у Києві, починають відвертатися. Все через невиконання президентом взятих на себе зобов'язань. Тому Банкова, судячи з усього, вирішила вибрати для себе політику прискореної ізоляції всередині себе в стилі Януковича після «геніального» рішення посадити Тимошенко.

Насправді, треба віддати належне США і Європі, які майже три роки з серйозними обличчями вислуховували обіцянки Порошенка. Довгий час західні партнери робили вигляд, що не помічають прискорену розбудову в Україні владної і корупційної вертикалі під головну особу. Ні, іноді, звичайно, американці били по руках, як у випадку з генпрокурором Шокіним. Однак підсумок все одно був один: Київ продовжував розповідати красиві казки, нічого не виконуючи.

За минулий рік Банкова отримала чимало відкритих сигналів невдоволення «політикою великого кидка».

По-перше, американці перекрили фінансові потоки. У 2016 році був отриманий тільки один транш від МВФ у розмірі мільярда доларів. Замість планованих 4,6 млрд.

По-друге, США відмовилися надавати демонстративну підтримку Порошенку, чітко розділяючи країну і владу. Січневий візит віце-президента Байдена, який за кілька днів йшов у відставку, по суті, нічого не означав. Вояж став прощальною гастроллю політика, а не сигналом, що демократи готові битися за Порошенка з республіканцями.

Мало того, Банкова примудрилася ще й влізти у внутрішні розбірки американців під час президентських виборів, недалекоглядно підтримавши Клінтон. У підсумку ми отримали відвертого ворога в особі якщо не нового президента Трампа, то точно серед окремих впливових членів його команди.

По-третє, ЄС переніс на невизначений термін введення безвізового режиму з Україною. Мало того, прив'язали надання фінансової підтримки до відміни заборони на експорт лісу з України.

Насправді, європейців можна зрозуміти. Вони втрачають мільярди євро від санкцій проти Росії. А Київ зовсім не демонструє бажання проводити будь-які реальні реформи і боротися з корупцією. Але ж у європейських лідерів на носі вибори. І тема фінансових втрат від санкцій буде однією з ключових.

2017 рік також почався для Порошенка досить сумно.

По-перше, ПАРЄ прийняла дуже жорстку резолюцію щодо проблем з демократією в Україні.

До слова, документ пройшов не особливо поміченим в ЗМІ і в суспільстві. А там чимало важливих аспектів критики нашої влади, які враховуватиме при прийнятті рішень і Євросоюз, і США.

Єдина реформа, яку помітили в ПАРЄ, - судова. Але її похвалили авансом. Оскільки, є підозра, ми побачимо ще немало скандалів, пов'язаних з «ручним» управлінням суддями з боку Банкової.

Багато місця в документі приділено тотальній корупції в Україні. Причому європейці відверто натякають на владу Порошенка, говорячи про тісне переплетення політичних і економічних інтересів.

Не забули в ПАРЄ написати і про те, що не втратили з поля зору спроби Банкової маніпулювати виборчою системою. Розкритиковано «закон про партійну диктатуру», що дозволяє викидати кандидатів зі списку вже після закінчення виборів. А також затягування переходу до пропорційної виборчої системи, яку на Банковій бояться, як вогню. Адже не секрет, що Порошенко і Ко збираються на парламентських виборах знову отримати більшість, скуповуючи у збіднілого електорату голоси у мажоритарних округах.

Не оминули європейці і тема утисків опозиції, необхідність переглянути дискримінаційний закон про люстрацію, а також закликали відмовитися від спірних мовних законів. Ці пункти в резолюцію були включені з подачі представника Опоблока Новинського, який з недавніх пір входить в українську делегацію в ПАРЄ.

А тим часом провладна частина делегації на чолі з Ар'євим та Геращенко насилу домоглася, щоб з підсумкової частини резолюції прибрали правки німецьких депутатів про необхідність провести вибори на Донбасі. І залишили обтічне поняття про необхідність виконувати Мінські домовленості.

Критикує ПАРЄ нашу владу і за відсутність прогресу у розслідуванні розстрілів людей на Майдані.

Найсмішніше, на Банковій нічого розумнішого не придумали, як дати «фас» на ПАРЄ після цієї резолюції. І вже пішли окремі заяви близьких до Адміністрації президента депутатів: мовляв, ПАРЄ - це «рука Путіна». Раніше це клеймо вже отримало ОБСЄ.

По-друге, новообраний президент США Трамп не демонструє жодного бажання зустрічатися з Порошенком. Хоча Київ через різні канали і намагається буквально випросити спілкування.

Варто відзначити, що, в піку Порошенко, в США вже завтра розпочинаються офіційні оглядини нової адміністрацією Тимошенко. Саме з цим пов'язаний її екстрений візит до Вашингтона. Блогери з так званого пулу Банкової взяли цю дратівливу тему у розробку, відразу ж обізвавши поїздку Тимошенко виключно туристичною. Тим часом у соцмережах вже гуляє народна творчість, у якій президент Трамп готує указ про дострокове звільнення президента України Порошенка П.О. і призначення на його місце Тимошенко Ю.В.

Здається, якщо Юля отримає «добро» від когось впливового у Вашингтоні, то ми побачимо значну активізацію її дій всередині країни.

Але ось що цікаво. Замість того, щоб намагатися повернути втрачену довіру з боку Заходу, показувати реальні реформи, Порошенко навпаки вибрав стратегію «всі хто проти - агенти Путіна!». Тобто - технологи Банкової починають вибудовувати новий імідж Порошенко - президента, орієнтованого на свою країну, а не на Захід чи Схід. І саме з цим пов'язане так зване закриття Липецької фабрики, яка... продовжує працювати. У підсумку маємо: «хто нас не підтримує - той проти нас».

Задумка, може, і хороша. Але чи підходить вона Порошенку, довіра до якого тане?

Країна на межі тотальної бідності. Тому можна намагатися з президента зліпити подобу Манергейма, Пілсудського або Де Голля, але в підсумку все одно вийде гібрид Ющенка з Януковичем...

Поки ж Порошенко знаходиться в міжнародній облозі. Господар Банкової і його свита ламають голову, як з неї вийти, одночасно мріючи про другий президентський термін...

Дмитро КОРНІЙЧУК
показать весь комментарий
29.01.2017 19:40 Ответить
+5
Ничосе,с полпятого на ногах,вот это дают.можно теперь завтра по кафешкам на весь день рассосатся,ах да крайнюю обеспокоенность не забыть выразить
показать весь комментарий
29.01.2017 19:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну зафіксували............... і що - далі??????............ Виразимо стурбованість?!!!!!!!!!
показать весь комментарий
29.01.2017 19:34 Ответить
Треба задіювати РСЗО Град та Смерч, тяжку арту Гіацинти та Піони, ракети Точка-У. Ну скільки ще ми будемо терпіти путінські атаки?
показать весь комментарий
29.01.2017 19:38 Ответить
І авіацію.
показать весь комментарий
29.01.2017 19:43 Ответить
все 10 самолетов?)))
показать весь комментарий
29.01.2017 21:39 Ответить
І "Зірку Смерті"! Обов'язково!!!
показать весь комментарий
29.01.2017 19:45 Ответить
ну ясеньтрясень пытаются рельсу разблокировать ,мол нате вам ,или нафик с колеи. ублюдки кароч
показать весь комментарий
30.01.2017 01:23 Ответить
Нельзя "задiюваты" потому, что там мирное население.
можно лишь тогда "задiюваты", когда заминировав "радио кнопкой" доты и блиндажи и отдав эти позиции В ЧИСТОМ ПОЛЕ и подождав когда туда сползутся ******* герои, ******* всем, что есть по известным координатам (что бы они спрятались в блиндажах от мин и нажать кнопку...
потом спокойно вернуться обратно и на нейтралке выдать ИМ собранное "геройское" мясо
показать весь комментарий
30.01.2017 07:38 Ответить
Заморились беспокоиться?
показать весь комментарий
29.01.2017 19:34 Ответить
И что ...? Ждем миллиона !
показать весь комментарий
29.01.2017 19:34 Ответить
что предлагаешь ?
показать весь комментарий
29.01.2017 19:35 Ответить
Я не предлагаю,я констатирую бесполезность обсе.
показать весь комментарий
29.01.2017 19:36 Ответить
Хорошо потрудилось обсе .Как только умудрились не сбиться со счета?
показать весь комментарий
29.01.2017 19:34 Ответить
Сегодня на Донбассе зафиксировано более 2,2 тыс. нарушений режима прекращения огня, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 1485
показать весь комментарий
29.01.2017 19:36 Ответить
Це після того, як Пуйло з Трампом побалакав?
показать весь комментарий
29.01.2017 19:35 Ответить
Это был бы не Пуйло, если бы на второй день не сделал все наоборот и демонстративно не показал что он ложил на Трампа.
показать весь комментарий
29.01.2017 19:37 Ответить
Они че считали 2260 раз.
показать весь комментарий
29.01.2017 19:36 Ответить
именно такие сведения россгавносми постоянно и публикуют,а дрысчук-тымчук40-50обстрелов!!
показать весь комментарий
29.01.2017 21:40 Ответить
Ничосе,с полпятого на ногах,вот это дают.можно теперь завтра по кафешкам на весь день рассосатся,ах да крайнюю обеспокоенность не забыть выразить
показать весь комментарий
29.01.2017 19:36 Ответить
Да они из кафешек Краматорска и считали.
показать весь комментарий
29.01.2017 19:40 Ответить
"Політика великого кидка". Чому Тимошенко екстрено вирушила до Вашингтона

За минулий рік Банкова отримала чимало відкритих сигналів невдоволення, тепер підуть конкретні дії?

Влада Порошенка загнала сама себе в глухий політичний кут. Західні партнери, на яких сподівалися у Києві, починають відвертатися. Все через невиконання президентом взятих на себе зобов'язань. Тому Банкова, судячи з усього, вирішила вибрати для себе політику прискореної ізоляції всередині себе в стилі Януковича після «геніального» рішення посадити Тимошенко.

Насправді, треба віддати належне США і Європі, які майже три роки з серйозними обличчями вислуховували обіцянки Порошенка. Довгий час західні партнери робили вигляд, що не помічають прискорену розбудову в Україні владної і корупційної вертикалі під головну особу. Ні, іноді, звичайно, американці били по руках, як у випадку з генпрокурором Шокіним. Однак підсумок все одно був один: Київ продовжував розповідати красиві казки, нічого не виконуючи.

За минулий рік Банкова отримала чимало відкритих сигналів невдоволення «політикою великого кидка».

По-перше, американці перекрили фінансові потоки. У 2016 році був отриманий тільки один транш від МВФ у розмірі мільярда доларів. Замість планованих 4,6 млрд.

По-друге, США відмовилися надавати демонстративну підтримку Порошенку, чітко розділяючи країну і владу. Січневий візит віце-президента Байдена, який за кілька днів йшов у відставку, по суті, нічого не означав. Вояж став прощальною гастроллю політика, а не сигналом, що демократи готові битися за Порошенка з республіканцями.

Мало того, Банкова примудрилася ще й влізти у внутрішні розбірки американців під час президентських виборів, недалекоглядно підтримавши Клінтон. У підсумку ми отримали відвертого ворога в особі якщо не нового президента Трампа, то точно серед окремих впливових членів його команди.

По-третє, ЄС переніс на невизначений термін введення безвізового режиму з Україною. Мало того, прив'язали надання фінансової підтримки до відміни заборони на експорт лісу з України.

Насправді, європейців можна зрозуміти. Вони втрачають мільярди євро від санкцій проти Росії. А Київ зовсім не демонструє бажання проводити будь-які реальні реформи і боротися з корупцією. Але ж у європейських лідерів на носі вибори. І тема фінансових втрат від санкцій буде однією з ключових.

2017 рік також почався для Порошенка досить сумно.

По-перше, ПАРЄ прийняла дуже жорстку резолюцію щодо проблем з демократією в Україні.

До слова, документ пройшов не особливо поміченим в ЗМІ і в суспільстві. А там чимало важливих аспектів критики нашої влади, які враховуватиме при прийнятті рішень і Євросоюз, і США.

Єдина реформа, яку помітили в ПАРЄ, - судова. Але її похвалили авансом. Оскільки, є підозра, ми побачимо ще немало скандалів, пов'язаних з «ручним» управлінням суддями з боку Банкової.

Багато місця в документі приділено тотальній корупції в Україні. Причому європейці відверто натякають на владу Порошенка, говорячи про тісне переплетення політичних і економічних інтересів.

Не забули в ПАРЄ написати і про те, що не втратили з поля зору спроби Банкової маніпулювати виборчою системою. Розкритиковано «закон про партійну диктатуру», що дозволяє викидати кандидатів зі списку вже після закінчення виборів. А також затягування переходу до пропорційної виборчої системи, яку на Банковій бояться, як вогню. Адже не секрет, що Порошенко і Ко збираються на парламентських виборах знову отримати більшість, скуповуючи у збіднілого електорату голоси у мажоритарних округах.

Не оминули європейці і тема утисків опозиції, необхідність переглянути дискримінаційний закон про люстрацію, а також закликали відмовитися від спірних мовних законів. Ці пункти в резолюцію були включені з подачі представника Опоблока Новинського, який з недавніх пір входить в українську делегацію в ПАРЄ.

А тим часом провладна частина делегації на чолі з Ар'євим та Геращенко насилу домоглася, щоб з підсумкової частини резолюції прибрали правки німецьких депутатів про необхідність провести вибори на Донбасі. І залишили обтічне поняття про необхідність виконувати Мінські домовленості.

Критикує ПАРЄ нашу владу і за відсутність прогресу у розслідуванні розстрілів людей на Майдані.

Найсмішніше, на Банковій нічого розумнішого не придумали, як дати «фас» на ПАРЄ після цієї резолюції. І вже пішли окремі заяви близьких до Адміністрації президента депутатів: мовляв, ПАРЄ - це «рука Путіна». Раніше це клеймо вже отримало ОБСЄ.

По-друге, новообраний президент США Трамп не демонструє жодного бажання зустрічатися з Порошенком. Хоча Київ через різні канали і намагається буквально випросити спілкування.

Варто відзначити, що, в піку Порошенко, в США вже завтра розпочинаються офіційні оглядини нової адміністрацією Тимошенко. Саме з цим пов'язаний її екстрений візит до Вашингтона. Блогери з так званого пулу Банкової взяли цю дратівливу тему у розробку, відразу ж обізвавши поїздку Тимошенко виключно туристичною. Тим часом у соцмережах вже гуляє народна творчість, у якій президент Трамп готує указ про дострокове звільнення президента України Порошенка П.О. і призначення на його місце Тимошенко Ю.В.

Здається, якщо Юля отримає «добро» від когось впливового у Вашингтоні, то ми побачимо значну активізацію її дій всередині країни.

Але ось що цікаво. Замість того, щоб намагатися повернути втрачену довіру з боку Заходу, показувати реальні реформи, Порошенко навпаки вибрав стратегію «всі хто проти - агенти Путіна!». Тобто - технологи Банкової починають вибудовувати новий імідж Порошенко - президента, орієнтованого на свою країну, а не на Захід чи Схід. І саме з цим пов'язане так зване закриття Липецької фабрики, яка... продовжує працювати. У підсумку маємо: «хто нас не підтримує - той проти нас».

Задумка, може, і хороша. Але чи підходить вона Порошенку, довіра до якого тане?

Країна на межі тотальної бідності. Тому можна намагатися з президента зліпити подобу Манергейма, Пілсудського або Де Голля, але в підсумку все одно вийде гібрид Ющенка з Януковичем...

Поки ж Порошенко знаходиться в міжнародній облозі. Господар Банкової і його свита ламають голову, як з неї вийти, одночасно мріючи про другий президентський термін...

Дмитро КОРНІЙЧУК
показать весь комментарий
29.01.2017 19:40 Ответить
Європа слухає Путіна , як він бореться з тероризмом , а Порошенко бореться з корупцією
показать весь комментарий
29.01.2017 19:50 Ответить
Це вже думки? Чи ще ні?
показать весь комментарий
29.01.2017 20:17 Ответить
Ви про що ?
показать весь комментарий
29.01.2017 20:40 Ответить
Та вже ні про що.
показать весь комментарий
29.01.2017 20:43 Ответить
Зрозуміло
показать весь комментарий
29.01.2017 21:02 Ответить
Після захоплення 500 ГБ відео ДНР, виявив як терористи співпрацюють з ОБСЄ https://t.co/61DJ7bNMHY http://bit.ly/2iti5Hn . В них дружні відносини.
показать весь комментарий
29.01.2017 21:27 Ответить
нехилая работа.
согласно оон-ским расценкам:
salary + hardship + dsa (~ US$ 250 / day) = ~ US$ ( 7 000 + (250 * # of travel days) ) per month
показать весь комментарий
29.01.2017 19:44 Ответить
Но вам то зачем парашисты..это знать , у вас что нет интернета ..или не можете пользоваться..
показать весь комментарий
29.01.2017 21:18 Ответить
У нас в Украине гениальные военные статисты,читатели замыслов Путина,А где наши Маннергеймы или хотя бы на худой конец Суворовы или Кутузовы. Один украинский Маннергейм-Яценюк конечно укрепил восточные рубежи своего бизнеса,тут ничего не скажешь.А нормальные есть? Или только улицы переименовывать,памятники крушить?А Вятрович там мобилизации не подлежит? Оно трепаться-не мешки таскать. Пусть бы продемонстрировал и национализм и патриотизм. Один был человечище-Гелетей,обещал в Крыму год назад пройтись парадом,гроза москалей!Что-то не слышно,хероя ,наверное Москву готовится брать.
показать весь комментарий
29.01.2017 19:53 Ответить
Нам хватает ВАС как стратеГА
показать весь комментарий
29.01.2017 21:16 Ответить
Колишній мент (і міністр оборони України!) після ганебного провалу на Донбасі очолив УДО (Управління державної охорони), яке охороняє вищих посадовців держави!
показать весь комментарий
29.01.2017 21:34 Ответить
Після захоплення 500 ГБ відео ДНР, виявив як терористи співпрацюють з ОБСЄ https://t.co/61DJ7bNMHY http://bit.ly/2iti5Hn . В них дружні відносини.
показать весь комментарий
29.01.2017 21:28 Ответить