Госпродпотребслужба о массовом отравлении суши в столице: Вина полностью возлагается на субъект хозяйствования

"Установлены факторы нарушения санитарно-гигиенического режима на субъектах хозяйствования, что подтверждается лабораторными исследованиями окружающей среды. Бактерия группы кишечной палочки обнаружена на кухне", - сказал он.
"Во-вторых, установлен носитель сальмонеллеза среди поваров. Идентичный сальмонеллез установлен у больных - группы Д", - информирует чиновник.
"Сегодня еще проводится лабораторное исследование продуктов питания. Окончательные выводы можно предоставить в среду", - заявил Рубан.
"Что касается вины и наказания, то, действительно, вина полностью возлагается на учреждение субъекта хозяйствования. На сегодняшний день дело передано в суд", - подчеркнул он.
По его словам, Госпродпотребслужба призывает лиц, которые отравились в данном ресторанном хозяйстве, обратиться в суд. "Мы будем сопровождать данных лиц с целью возмещения материального и морального вреда", - пояснил Рубан.
Как сообщалось, количество отравившихся суши в ресторанах "Евразия" Киеве возросло до 38.
Топ комментарии
я его даже возле Одессы не наблюдаю...
До речі, за 5 років своєї роботи, НІ РАЗУ не давала хабарів робітникам санстанціі. Інколи виписували штрафи, не без цього, але директор мене підтримував і розумів, що краще виправити недолік, чим відкупитися. Десь так)
Сподіваюся ви розумієте різницю між "носієм "і інкубаційним періодом захворювання ?) Я чого запитую? Справа в тому, що носіі симптомів хвороби не відчувають, це може показати результат баканаліза. Для баготьох то є несподіванкою.
Якщо вже від повара через їжу одразу заболіла така кількість людей, то там точно не носійство. Або він випорожнювався прямо у роли.
"Це різко підвищує небезпеку токсикоінфекцій, викликаних наявністю в сирах ентеропатогенних кишкових паличок. Для їх виникнення необхідно три умови:
- наявність носіїв ентеропатогенних кишкових паличок серед людей, що контактують з сиром та заквасками;
- порушення санітарних правил виготовлення сирів;
- послаблення активності закваски (бактеріофаг)". Це для початковців. Не думаю ,що хворий на сальмонельоз в гострій стадіі стояв би біля мартену. Про хворобу брудних рук чули? Срать туди не обов'язково. Досить не помити і непродезінфікувати руки взятися за всю рибину, порізати ї на шматки при жарюці і анти сан умовах.
У тому то і проблема, що совкові правила гігієни неефективні в ********* світі.
Не буває так що симптоми не проявляються? Ну так напишить якусь наукову статтю і спростуйте той ФАКТ))))) Повар мав сальманельоз в активній формі і не ліг під крапельнеці , а чекав поки до нього через три дні прийдуть брати мазки?))) Я вас дуже прошу- запатентуйте десь свій висновок, а потім поговоримо. Бо мені вже не смішно. Чесно.
Бактерионосительство
Бактерионосительство - носительство человеком возбудителей заразной болезни, нередко при отсутствии признаков заболевания. Длительное носительство часто поддерживается сопутствующими воспалительными заболеваниями (http://www.medical-enc.ru/1/angina.shtml ангины , колиты, http://www.medical-enc.ru/21/cholecystitis.shtml холециститы и др.), а также http://www.medical-enc.ru/4/helminthiasis.shtml гельминтозами .. Ссилку скинути? Чи самі знайдете? Чи ви вже вдмінили цей термін в медицині? Я вам даю ссилки, тож дуже прошу скинути оту статтю в "західних виданнях" Залюбки ознайомлюся, а якщо ні- то йди геть. Ти мені НАБРИД)))) Дякую.
Потім почати https://www.fsis.usda.gov/wps/portal/fsis/topics/food-safety-education/get-answers/food-safety-fact-sheets/safe-food-handling з лікбезу та основ .
А далі вже дивитись те, що цікавить. Нема за що.
Да, іще давай ссилку на те, де в "західних виданнях" написано, що вони більш дієвий спосіб ніж миття і дезінфекція рук, щоб вберегтися від заражень.
Но перш ніж ти щось напишеш . Питаннячко:
2+2 скіки буде?
Я хочу впевнетися .що ти дійсно дуб , а не робот))))
Звісно вони не відміняють загально прийнятих понять, але вони змінюють розуміння механізмів цих процесів, а відповідно дозволяють більш ефективно боротися саме з причинами проблем, а не їх наслідками.
Те як в нас (совковій країні) працюють лабораторії, лікарні і взагалі вся система охорони здоров'я добре демонструє статистика. Ссилку давать?
Далі. Взагалі бред. НА кой ляд. або нахрена мені знати як з ними боротися ? Я вам кажу про суть розмови і про наявність хвороби, а боротися - то справа лікарів і якии вони методоми це робитимуть, то вже інша тема. Якщо у вас є конкретна стаття про те, що десь там вімінили поняття про бактеріоносійство- давайте ссилку, а не трахайте мені мозок треті сутки.))) Це в мене єдиний орган який не любить сексу.
Так скіки буде 2+2??? Я хвилюсь.
Ну що, ваш мозок
відтраханийзадоволений, чи нахрена знати причини, якщо за то не платять?На цьому я прощаюся
установление вины, на усмотрение судьи.
нет законов по защите потребителя в общепите.
Плохо знаете законодательство.
Есть защита прав потребителя, не только в законе, но и в Цивильном кодексе.
Вроде со сточными водами зооферм они не контактируют?