Американские морпехи почтили память погибших защитников Украины на закрытии учений "Си Бриз-2019". ФОТО
Соответствующее фото выложила в фейсбуке Алина Комарова, передает Цензор.НЕТ.
Напомним, 12 июля в Одессе торжественно завершились украинско-американские учения "Си Бриз-2019". В церемонии закрытия приняли участие представители командования ВМС Украины, руководство обучения от американской стороны и представители вооруженных сил стран-участниц нынешних маневров.
Топ комментарии

https://www.youtube.com/watch?v=OZqBFDxL97Y
Come to me into me parlor
Said the ****** to the fly...музыка совпадает...
Do not tell who this soundtrack is?
https://www.youtube.com/watch?v=WgIyaByyRXw&feature=youtu.be
Вот так правильно, хотя до сих пор какой-то сюр
Багато хто міг уявити таке до 2014 року?
Но при этом президенте об этом даже мечтать не приходится = референдум о капитуляции в позе раком
https://www.facebook.com/groups/387115514961694/permalink/938132533193320/ 26 хв.
Другий раз пояснюю тим, хто не зрозумів з першого разу. Я не роблю кумира з Порошенко. Кожен робить помилки. І він колись співпрацював з партією Регіонів. Тільки ідіот не змінює свою думку в перебігу власного життя. Але на даний момент Європейська Солідарність - це єдина партія, з якою я бачу майбутнє України. Моєї країни. Так, багато хто з нас виросли в СРСР і мають задубілий під СРСР мозок, але люди добрі, треба якось намагатися йти в ногу з часом! Так, я вважаю за краща безпека від Путіна моєї країни в НАТО. Так, я вважаю за краще рівно і спокійне ставлення моїх співвітчизників до того, що сьогодні я буду працювати в Празі, а завтра в Берліні, якщо я так хочу. Я вільна людина!!! Так, мене бісить риторика: безвіз забезпечив відтік робітників з України. Чи не ви, панове олігархи, хто володіє бізнесом, намагаєтеся економити на зарплатах і податках? О, я навіть знаю. Зараз полетять камені про Порошенко. Якщо у вас є мозок - використовуйте світову мережу для доступу до інформації: розмір пожертвувань компанії Рошен в армію, будівництво житла, створення повноцінного ППО навколо Києва, виліт Пороха зі списку Форбс .... Якщо коротше .... Ні, ви не вороги мені, якщо голосуєте за кого-то крім Європейської Солідарності. Ви люди, які заслуговують моєї співчуття і крім цього, всього того, що зараз відбувається на Донбасі і в Луганську.
Так, я бажаю, щоб ви НЕ ховали своїх дітей. Але ви самі привели рускій мір до ваших осель ...
Вибачте, що багато "букв".
Я ніколи не буду соромитися або приховувати мою позицію.
З повагою до патріотів країни, Ганна»