соседский пацан из рогатки гайкой... больших разрушений съемочная группа не нашла, хотя разруху найти легко - надо просто заехать в тёткинскую больницу.
невже за багато тижнів, навіть вже не поспішаючи, наша прикордонна розвідка не може спіймати і покарати терористів просто на місті злочину, не чіпаючи цивільних кацапів..? чи досі геть нема ніяких засобів для спостереження і точкової ліквідації? чи така задача тупо не ставилася?.. чи нехай людожери і надалі гатять куди хочуть через кордон, якого для Них чомусь нема, а для Нас чомусь Є? чи не на часі?, - до Банкової ж міна-снаряд не долітає, а 73%вий лохторат потерпить, якщо вже сам обрав собі таку лиху долю..(
Понимаю твое недовольство. Но думаю Генштаб лучше знает, почему так не делает. Хотя конечно эти ссук нужно уничтожать, но ... Не беря ответственность - не стоит быть советчиком.
больших разрушений съемочная группа не нашла, хотя разруху найти легко - надо просто заехать в тёткинскую больницу.
чи досі геть нема ніяких засобів для спостереження і точкової ліквідації?
чи така задача тупо не ставилася?..
чи нехай людожери і надалі гатять куди хочуть через кордон, якого для Них чомусь нема, а для Нас чомусь Є?
чи не на часі?, - до Банкової ж міна-снаряд не долітає, а 73%вий лохторат потерпить, якщо вже сам обрав собі таку лиху долю..(