8856 посетителей онлайн
12 084 78

В Лавре правоохранители разблокировали доступ к нескольким корпусам. Верующие УПЦ МП сопротивлялись. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на УНИАН.

Представители заповедника в сопровождении полиции вошли в 70 корпус Лавры, а также опечатали корпуса 69 и 71.

Им пытались сопротивляться верующие УПЦ МП. Они становились на колени, читали молитвы. По меньшей мере, одного человека забрали в отделение.

В одном из корпусов Лавры обнаружили на стене портреты последнего российского императора Николая Второго и его супруги.

В Лавре правоохранители разблокировали доступ к нескольким корпусам. Верующие УПЦ МП сопротивлялись 01
В Лавре правоохранители разблокировали доступ к нескольким корпусам. Верующие УПЦ МП сопротивлялись 02
В Лавре правоохранители разблокировали доступ к нескольким корпусам. Верующие УПЦ МП сопротивлялись 03
В Лавре правоохранители разблокировали доступ к нескольким корпусам. Верующие УПЦ МП сопротивлялись 04

В Национальном заповеднике Киево-Печерская лавра сообщили, что по техническим причинам сегодня территория Нижней лавры заповедника будет работать с 11:00 до 18:00. Верхняя территория заповедника работает в обычном режиме.

Напомним, 4 июля комиссия Минкульта прибыла в Лавру, чтобы опечатать корпуса. Ее представителей не пустили верующие.

Топ комментарии
+36
Це - пць !!! Хіба повинно Українській Лаврі висіти оце лайно що на нижньому фото . ?? Бидло гундяєвське , і у вас ще вистачає совісті огортатись українськими прапорами .?
..
показать весь комментарий
06.07.2023 09:56 Ответить
+32
Ну от і починається силове витискання руснявих сатаністів.
Але для такого кроку потрібна довга попередня підготовка: у диявола традиційно дуже сильний юридичний корпус.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:53 Ответить
+29
бугай з хрестом ще і прапором українським прикривався...перевертні..
показать весь комментарий
06.07.2023 09:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну от і починається силове витискання руснявих сатаністів.
Але для такого кроку потрібна довга попередня підготовка: у диявола традиційно дуже сильний юридичний корпус.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:53 Ответить
часник та срібні кулі не завадять ще для таких перевертнів !
показать весь комментарий
06.07.2023 09:58 Ответить
краще звичайні 5.45 з безсметного творіння великого Хуго Шмайсера ...
показать весь комментарий
06.07.2023 10:01 Ответить
Чувак зі спини на Пороха ****** . Петро приїхав москальню з Лаври викурювати ?
показать весь комментарий
06.07.2023 10:19 Ответить
цей явно молодший за Порошенка років на 10-15 ...
показать весь комментарий
06.07.2023 11:02 Ответить
Коли Хуго *лиш консультував розробників стрілецької зброї в срср* (так його змусили згадувати ту добу радянські спецслужби) наприкінці 1940-поч.50-их, то калібр був 7.62 )
А найкращим засобом був би не розстріл всіх тих вірян на території лаври чи біля інших церков по Україні, а спецзасоби. Приміром такі, що призводять до швидкого приступу *ведмежої хвороби* )
показать весь комментарий
06.07.2023 10:59 Ответить
яка фіг різниця чим вату лікувати ??? головне щоб допомагало ...
показать весь комментарий
06.07.2023 11:00 Ответить
Головне - ефективність загальна. Демонстративний же розстріл зі стрілецької автоматичної зброї купки схиблених на всю голову голову рпц-біомаси з жіночок і бабусь та довбонутих муд*л буде точно не дуже добре сприйнято в світі. А от коли раптом у груп цих *гундяєвських дєдок і бабок* почнеться привселюдний *апофеоз раптовості нетримання по-великому* - то після такої ганьби вони самі будуть як вогню боятись ходити на такі зборища.
показать весь комментарий
11.07.2023 14:19 Ответить
Якщо свинособака начепила наш прапор і розмовляє українською мовою, вона все одно залишається свинособакою московського сатанату
показать весь комментарий
06.07.2023 10:08 Ответить
Падло рашистське спеціально задля картинки на кремлівських пропагандон-каналах спаплюжило український прапор. Судячи по розміру пики і дупи, ця кацапська потвора непогано харчувалась при Пашиному царюванні у нашій Святій Лаврі. Я людина добра, але б цього гада порвав би на шматки. Молодці поліціянти, я думаю, що друга частина утохомирення агента кремлівського ФСБ (закрита від ЗМІ) була більш дієвою та переконливою. До учорашнього дні я прохав силовиків утримуватись від застосування сили, бо не було судового рішення на аппеляцію московського патріархата. Учора суд відхилив усі прохання фсбешної церкви і залишив у силі рішення суду про виселення рашистської агентури з Святої Лаври. Отже рішення суду набуло законної сили, а далі - "Кримінальна відповідальність за умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню передбачена ст. 382 Кримінального кодексу. Таке умисне діяння карається штрафом від 500 до 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років." Тепер поліція злбов'язана забеспечити виконання рішення суду, навіть застосовуючи силу і спецзасоби. Хлопці, уперед, мочіть ФСБешну агентуру! Слава Україні!
показать весь комментарий
06.07.2023 11:02 Ответить
І чого не їдуть на свої болота?
показать весь комментарий
06.07.2023 09:54 Ответить
а де їм там буде добре ??? де вони ще знайдуть стільки престарілих "вірян", а по факту совкових, пост-совкових, пост-комуністичних ідіотів що тужать за срср, кацапською імперією, за сталіним, жуковим, леніним, і одночасно колькою2 ???
показать весь комментарий
06.07.2023 09:59 Ответить
Наказ №227. Позаді москва.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:00 Ответить
Русскій на чужій території - це Зброя Росії.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:15 Ответить
бугай з хрестом ще і прапором українським прикривався...перевертні..
показать весь комментарий
06.07.2023 09:55 Ответить
хворий, що зробиш.
показать весь комментарий
07.07.2023 07:23 Ответить
На території Лаври не повинно залишитися жодного феесбешного попа, монаха чи служки. Далі потрібно "декацапізувати" Лавру знищивши все що туди впхали кацапи починаючи з 18 століття. Включаючи могілку ката українського народу Столипіна...
показать весь комментарий
06.07.2023 09:55 Ответить
Столипіна треба обміняти на Довженка.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:46 Ответить
Ідея гарна, але Столипін (справжнє прізвище Столипа) манкурт-українець. Кацапам він і досі потрібен тут. Не обміняють. Ще в 2006 році громадськість вимагала перенесення праху Довженко з Новодєвічьєго кладовища в москві в Україну, але "віз і нині там"...
показать весь комментарий
06.07.2023 12:17 Ответить
а стісняюсь спрасіть, шо це за "красниє шапочкі", в Украіні знов є бєркут????
показать весь комментарий
06.07.2023 09:55 Ответить
( красниє бєрєти ) то на болотах , там орки ними прикрашаються , щоб крові не видно було на песячих писках . В Україні - Крапові Берети ... ! Носіння якиз почесно і носять їх ті бійці які заслужили .
показать весь комментарий
06.07.2023 10:19 Ответить
Позвіть Корчинського - він швидко наведе порядок, без оцього от всього.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:56 Ответить
Це - пць !!! Хіба повинно Українській Лаврі висіти оце лайно що на нижньому фото . ?? Бидло гундяєвське , і у вас ще вистачає совісті огортатись українськими прапорами .?
..
показать весь комментарий
06.07.2023 09:56 Ответить
То для маскування.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:01 Ответить
Ого ого, та не може бути! У нас в країні виявляється є мусара, які пресують не тільки патріотів, а й прорашистських гнід?
показать весь комментарий
06.07.2023 09:58 Ответить
"мусор" - сміття. Як ти ще живеш від такого протиріччя ??
показать весь комментарий
06.07.2023 11:42 Ответить
А вам коли небудь мусара шили діло? От так, щоб ви собі просто йшли по вулиці додому, зупинився бобік, з нього вилізли оті самі, запакували вас, бо ви підходите по шалено виразним прикметам "1,65-1,80м зріст, чорна куртка, чорна шапка", привезли в дільницю і мордували всю ніч по повній (слонік, мокрі рушники тощо), не даючи ані позвонити, ані в туалет вийти?
А кидали в вас колись світлошумовими гранатами з примотаними скотчем цвяхами, так щоб ви бачили, як у чувака зліва вибиває око?
А чи стріляли гумовими кулями в обличчя, ламаючи кістки черепа?

От коли через таке пройдете, ви теж інакше ставитиметесь до велиминешановних "захисників" української влади.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:48 Ответить
Визнаю, екстримальних відносин з поліцією не мав. Був тільки один випадок, напередодні Нового року. Чергови був сумний, трохи під градусом. Я відбувся легким переляком і приниженням після шмону.
показать весь комментарий
06.07.2023 13:15 Ответить
А які вони "класні" у побуті, я вам не можу передати! У мене квартира вікнами виходить на райвідділ поліції, об'єднаний з відділенням ДСО. То шановані поліціянти:
- міняючись вночі (4 ранку) змінами, на пів-района вмикають музло в салоні, кричать на пів-района, бібікають по 15 хвилин, бо не можуть добудитися діда-сторожа, що відкриває заїзд в дільницю;
- просто весь час голосно кричать, розмовляючи одне з одним;
- блокують своїми тачками заїзд у двір;
- віджали пів-вулиці під паркування своїх неслужбових машин;
- в свята на кшталт Великодня тощо, стабільно бухають прямо у формі на цій якраз парковці, яку віджали. На ній же справляють свої потреби, як маленькі, так і великі.
при цьому:
- в упор не бачать і не чують правопорушень в принципі. Був смішний момент, як якісь три алкаша проходили повз дільницю ввечері, то одного з них клемануло і він почав ломитися в ворота райвідділу з воплями, що мовляв зараз всіх мусорів порве як бик тряпку. Це шоу продовжувалося хвилин 20, за цей час ніхто з доблесних охоронців закіна ясне діло шо носа за ворота не висунув, хоча там є пост і відеонагляд.
- а ще у нас на районі постійно один каліч вже під час війни кидав петардами з вікна і пускав салюти. Ясне діло що всі звернення громадян з цього приводу вельмишановні полуцейські спускали в корзину для сміття. Поки небайдужі громадяни не зібралися разом, не вичислили зловмисника і добряче не дали йому ***** - нічого на краще не мінялося.

Можу продовжувати і далі, але нащо? Візьміть на вулиці 10 українців і попитайте про мусарський бєспрєдєл в Україні, і 7 з 10 вам ще й пострашніше історії розкажуть. Отака рехворма.
показать весь комментарий
06.07.2023 13:32 Ответить
І хто туди ідуть ??? Діти народу. Іншого пояснення немає. Тому я доволі стриманий у їх критиці.
показать весь комментарий
06.07.2023 14:31 Ответить
Які в сраку віряни? Звичайне промите бидло
показать весь комментарий
06.07.2023 09:58 Ответить
віряни УПЦ МП. Вони ставали на коліна Джерело:
**********
Це їхня звична ракоцапська поза.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:59 Ответить
Не має значення, віряни вони чи ні. Вони чинили злісний опір виконанню рішення судової влади і повинні за це відповідати.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:59 Ответить
Довбані сектанти. Хай би ракети їх хазяїв на них падали.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:59 Ответить
як чемно тут сектантів називають: віряни.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:02 Ответить
На Маскву! "У добру путь"!

показать весь комментарий
06.07.2023 10:02 Ответить
отот пидарок. якого жопою по дороге тягали. кричить Слава кресту та смерть зсу.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:04 Ответить
Сколько не пытался расслышать, что этот фраер вещал, так и не разобрал. Но ЗСУ там точно было.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:24 Ответить
Вовки, перевдягнені у овечі шкури
показать весь комментарий
06.07.2023 10:05 Ответить
Давно надо было показать силу этим выжившим с ума поклонникам попа Гандона... Не, Гвидона или все-таки гундоса или гундяя. Пинки под зад этим убогим - самое лучшее лекарство от московских попов.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:07 Ответить
напис "До печер з провідником" виглядає особливо прикольно на тлі криків "атпуститечилавека"
показать весь комментарий
06.07.2023 10:08 Ответить
За каждый спротив, урезать пайку колбасы Паше Мерседесу.
Как дойдут до металлической штучки, на конце колбасы, протесты стихнут.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:12 Ответить
показать весь комментарий
06.07.2023 12:00 Ответить
показать весь комментарий
06.07.2023 10:12 Ответить
Їм серйозно повезло, ліпше так. Бо як прийде НАТО то всіх будуть розстрілювати )))))
показать весь комментарий
06.07.2023 10:13 Ответить
НЕ ТРЕБА воювати з кацапками-жінками! Сором за нашу поліцію ! Головний захисник правопорядку КИШЕНЯ та ГАМАНЕЦЬ цих жінок, мАнахів та пАпів-агентів. Штраф, штраф за все. Відчинив рот - 100 грн, заспівав - дві сотні, завадив пересуватись - тисяча, зацепив - дві тисячі. Самі повтікають з Лаври. Ще будемо просити повернутись, щоб заспівали молитви.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:15 Ответить
А где вы видели, что воюют с сектантками кацапками? Тянули бычка, который орал "Слава Христу, [чего-то там] ЗСУ"
показать весь комментарий
06.07.2023 10:26 Ответить
Дивно, чому з тими колаборантами так довго чемно поводяться і дозволяють їм відкрито ганьбити Україну під час війни, кілька зцілюючих кийків та судових вироків враз їх приведуть до тями.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:16 Ответить
"Нікалай Фтарой" повсюди в УПЦ МП, знайшли "святого"...він такий "святий" як і їх гундяй
показать весь комментарий
06.07.2023 10:16 Ответить
давно пора цю комедію закінчувати...
показать весь комментарий
06.07.2023 10:39 Ответить
РПЦ - це взагалі не христинська віра. Вони не Христу поклоняються, а Російській Імперії. Її вони називають "Святая Земля". Поклонятися землі, країні, імперії - це страшна єресь по христичнському віровченню. Та й в любій іншій релігії, чи поганстві нема поклоніння країні або імперії. Є поняття святих місць. Але обожнювання цілої країни, тим паче, такої гидомирної імперії, як Російська - це сатанізм і діло Антихриста.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:50 Ответить
А що це лунає за кацапська мова в найтарішому храмі русів-українців? Володя Боневтік породив оцей спектакль, він його прикриває, бо всього-навсього потрібно винести на розгляд законопроект, який давно подала до Ради опозиція про заборону цієї секти. Але Володя вперто їх захищє, бо це ж його лехторат, не будуть же вони голосувати за проукраїнського президента.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:52 Ответить
*****, да пустить слух нужно было, что всех кто там тусуется перепишут и лишат пенсии - сами все разбегутся
показать весь комментарий
06.07.2023 10:58 Ответить
--Це далеко НЕ промите бидло ( як пишуть деякі дописувачі...) Скажімо я узрів одну .затяту. агентку КДБ. яка там ікру метала. коли спецпризначенці волочили свинюку--актора( який . показово . демонстрував "жертву РУССКОГО вероисповедания на теренах України"). до авто. ( Ось побачите : невдовзі ПАПА із Ватікана --посвариться нам пальчиком ...) Раніше вона організовувала масові поїздки мирян. до м. Одеси .задля молебень по замиренню .ліліПУТІНА.на початку- АТО ... А сьогодні так підло--підступно намагаються підірвати ситуацію в центрі ( матері) городів Руських--Києві !

Держимордівські МРАКОБІСИ ! (Злодюги. які викрали і привласнили від герба Візантії/ з двоголовим орлом/. до першоджерел ХРИСТИЯНСТВА. наших святинь Лаври та Софії )
КРОВАВІ КЛЕШНІ СВОЇ---ГЕТЬ ВІД СВЯТИНЬ УКРАЇНИ--РУСИ !!!
показать весь комментарий
06.07.2023 10:59 Ответить
Папа нам не вказівка і не хай валить за крейсером москва...
показать весь комментарий
06.07.2023 11:02 Ответить
що не піп упц рпц - то пе де раст чи збоченець з хтивістями до дівчоток
показать весь комментарий
06.07.2023 11:00 Ответить
Коли ракети рашистів вбивають та руйнують Україну пора цих сектантів Сатани притиснути та розігнати а ще краще колоною відправити на болота андрофагів.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:00 Ответить
Ворожа Україні кацапська церква РПЦ сильно шкодувала про те, що її маріонетка УПЦ (МП) не послала на смерть своїх прихожан, щоб знищити Євро - Майдан в 2014 році. Про це заявив протоієрей нібито Руської? (московсько-кацапською) православної церкви (РПЦ) Всеволод Чаплін. Він заявив, що Московському патріархату "треба було масово вивести людей на вулиці, навіть послати їх на смерть, аби придушити ту маніпулятивну прозахідну хвилю, яка змила нібито законну а по суті продажну про-кацапську і бандитську владу ЗЕКА і зґвалтувала вибір значною? (а по суті мізерною) Частини суспільства ", - заявив він.
Ну і як би він вбивав мільйони українських патріотів на Майданах купкою ошуканих і в основному підкуплених престарілих та недоумкуватих - примітивних бабусь, які наївно і за криваві кремлівські срібняки віруючих в криваву кацапську - бандитську церкву МП. з її жахливими попами бандитами - сепаратистами надісланих фашистським кремлем, кривавим )(уйлом і КГБшним бандитом і злодієм цієї закордонної ворожої Україні РПЦ Кирилом Гундосом? УПЦ - МП яка і зараз наполегливо підтримує криваву окупаційну війну по відторгненню нашої святої суверенної української землі Криму, Донбасу та Півдня України проклятими кремлівськими окупантами фашистами кривавого маніяка )(уйла.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:03 Ответить
А Никалашка 2 ПРЕДАЛ и ОТРЁКСЯ от своей Империи, чем спровоцировал гражданскую войну.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:19 Ответить
Я вижу на видео, что человек еле держится на ногах. Видимо, ему нездоровится под палящими лучами летнего солнца. Полиция помогает ему подняться. Какие-то люди пытаются прорваться к нему, чтобы очевидно нанести ему вред, но полиция оттесняет их. Никакой крамолы в видео нет.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:20 Ответить
Как у них в одной голове умещается поклонение Николашке и совку?
показать весь комментарий
06.07.2023 11:24 Ответить
темні вони, неосвідчені, забиті ... Крім того, це ж плебс. А попи там усе розуміють, але за бородами ховають.
показать весь комментарий
06.07.2023 12:05 Ответить
ЧЕЛАвека в трусиках на медкомиссию срочно...
показать весь комментарий
06.07.2023 11:34 Ответить
Сатанисты гундяевские визжат , как недорезанные. Скот.
показать весь комментарий
06.07.2023 12:05 Ответить
Хех ... картина маслом. 10 поліцейських, три "вірянина" і 5 "журналістів".
показать весь комментарий
06.07.2023 12:06 Ответить
кийки де? пидітьз ту рашапархату наволоч.
показать весь комментарий
06.07.2023 12:26 Ответить
Вначале девочку в трусиках решило распять, но потом передумали и покатали на иномарке.
показать весь комментарий
06.07.2023 13:20 Ответить
я не здивувався, якщо би там знайшли "ікони" плешивого... мпц це підрозділ кгб(фсб). а мізкі людей там знатно промивали(промивають)... "віряни" мпц - це хворі люди. з викривленим світосприйняттям їх фактично знищили як окремих особистостей. Це фактично ідеальні смертники.
показать весь комментарий
06.07.2023 13:41 Ответить
Лавра - божа. Але яке відношення московського сатанату до бога.
показать весь комментарий
06.07.2023 14:15 Ответить
До псих лікарні всіх біснуватих сектантів!
показать весь комментарий
06.07.2023 15:21 Ответить
На картині з царицею, щось на плечі і руки їй наліпили, що враження потужних плечей і рук у цариці. Атлет.
показать весь комментарий
06.07.2023 15:40 Ответить
Малохольные специально работают на картинку кремлёвской пропаганды. Ими должно заниматься СБУ.
показать весь комментарий
06.07.2023 16:36 Ответить
ХАХАХА!! Особливо мило звучало: Атпустітє дьяка! А сам дьяк в шортах і грайливій кофтині...Може це кубло кацапських сектантів-відьмаків і **********,накінець,ліквідують уже....
показать весь комментарий
06.07.2023 20:21 Ответить
В 95-му мєнти розганяли канонічних вірян. Як же приємно бачити,що майже через 30 років все змінилось і це мерзенне москальске кубло у центрі Києва потроху вичищають.
показать весь комментарий
06.07.2023 20:32 Ответить