17074 посетителя онлайн

На обломке "шахеда", уничтоженного в Николаеве, обнаружили надпись "Сделано в Ирландии". ФОТО

Как сообщает Цензор.НЕТ, соответствующее фото обнародовал Telegram-канал "Николаевский Ванек".

На обломке российского дрона-камикадзе видна надпись "Сделано в Ирландии". Также видна маркировка ирландской фирмы Tilotson. Двигатели и карбюраторы компании используют для бензопил, картинга, генераторов и т.д.

На обломке шахеда, уничтоженного в Николаеве, обнаружили надпись Сделано в Ирландии 01

Топ комментарии
+48
Якщо поритись глибше, то виявиться, що іранці які збирали ці Шахеди, їдять українське зерно ...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:02 Ответить
+30
Заважає відсутність грошей які вкрали ті, хто винні все робити задля країни а не власної кишені. Заважає відсутність бажання у керівництва країни робити все необхідне задля її захисту замість самопіару, узурпації влади і боротьби з опозицією!!!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:08 Ответить
+26
То що тут такого? Тут у нас деталі до вертольотів під час війни кацапам продавала - то не додивились СБУ , блін. Поки США носом не тикнули
показать весь комментарий
18.07.2023 10:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо поритись глибше, то виявиться, що іранці які збирали ці Шахеди, їдять українське зерно ...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:02 Ответить
А відкати від зерна а ОПі.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:04 Ответить
подробиці зернової угоди - вимога відміни санкцій https://www.youtube.com/watch?v=C34EsEjqKUw
показать весь комментарий
18.07.2023 13:08 Ответить
ці Шахеди вже більше півроку збирають в кацапії, і комплектуючі поставляються через "треті" країни
показать весь комментарий
18.07.2023 10:08 Ответить
Туреччина дуже багато поставляє через себе кацапам
показать весь комментарий
18.07.2023 10:19 Ответить
У них крупновузлова збірка, комплектуюч по більшості з Ірану, а от він через треті країни ...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:37 Ответить
а ще глибше...одне повітря на планеті...
показать весь комментарий
18.07.2023 12:53 Ответить
Бомбити завод, який будують в Єлабузі. Бо далі будуть збирати з вкрадених в Україні бензопил.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:03 Ответить
Чим бомбити? Вашою праскою і пательнею?
показать весь комментарий
18.07.2023 10:07 Ответить
Кацап вивчив два українських слова - праска і пательня.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:15 Ответить
Він ще й третє слово вчив - філіжанка.
Але не освоїв, надто для нього складне
показать весь комментарий
18.07.2023 10:22 Ответить
сефель, теж нормально
показать весь комментарий
18.07.2023 11:26 Ответить
Ще є барабани, ***...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:32 Ответить
Асфальтом
показать весь комментарий
18.07.2023 11:16 Ответить
Фараон , може ти геть молодий , є , є у нас чим їх дістати , але не має політичної волі у цієї мерзенної " зеленої " влади .
показать весь комментарий
18.07.2023 17:59 Ответить
Асфальт з асфальтоукладача замість "гром" розбомбить?
показать весь комментарий
18.07.2023 10:47 Ответить
Зеленський вірить, що розбомбить.
показать весь комментарий
18.07.2023 17:53 Ответить
😀😀😀
показать весь комментарий
18.07.2023 20:25 Ответить
Цілком типові деталі із цілком мирних виробів. Тут уже нічого не пред'явиш. Відкритий ринок.
Ось минулого року в збитих російських БПЛА взагалі знайшли чіпи із викрадених у Швеції камер дорожнього спостереження.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:05 Ответить
это делаеться специально - тролинг запада
куйло все делает как тролинг
типичный пример - поставил повара вместо генерала - пи-здеть, что повар может победить нато
показать весь комментарий
18.07.2023 10:28 Ответить
Основной закон тролления - троллящий должен быть умнее троллируемого. Плюс наглость. Плюч удача.
А у путина с этим(с умом) проблема. Раньше выезжал на наглости и на удаче, а теперь и удача показала ему жопу. Вот и пыхтит на одной наглости без ума и без удачи. Потому и "результаты" такие.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:36 Ответить
основной закон троллинга - ЕСЛИ МОЖЕШЬ - ТРОЛЛЬ
как правило и это доведенный факт - троллингом занимаються слабые телом, духом и мозгами особи шоб поднять свой "гандикап"
как ты, как я...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:40 Ответить
Вообще ничего не понял, но если у вас гандикап не стоит, купите виагру.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:45 Ответить
гандикап - то что выпячивает троль наружу - что бы потролить других
например - золотую цепочку; последний айфон; спорткар... дальше сам
у куйла - это моторчики от стиралок
показать весь комментарий
18.07.2023 11:03 Ответить
Що заважає нашій державі закупати в Ірландії такі самі двигуни і інші ,, гавни і палки,,?
показать весь комментарий
18.07.2023 10:05 Ответить
Заважає відсутність грошей які вкрали ті, хто винні все робити задля країни а не власної кишені. Заважає відсутність бажання у керівництва країни робити все необхідне задля її захисту замість самопіару, узурпації влади і боротьби з опозицією!!!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:08 Ответить
ОП
показать весь комментарий
18.07.2023 10:09 Ответить
випускати таке саме лайно з нульовою ефективністю по війьскових цілях? Теж непогана тема попилять бабло.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:18 Ответить
Це ,,лайно з нульовою ефективністю,, зробило 7 мільйонів українців біженцями. А іншим перебої з електроенергією та опаленням.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:52 Ответить
Этим лайном можно было бы херачить по объектам промышленности, ведь раисия большая, ПВО на всех не хватит.
И самое главное, это было бы наше оружие, ни у кого бы не спрашивали куда бить.
показать весь комментарий
18.07.2023 14:00 Ответить
Це зайвий раз каже про те, що задля створення зброї можливо використовувати деталі від пристроїв які ніхто й ніколи не розглядав як товари подвійного призначення, а тому в агресора завжди буде можливість отримувати потрібне незалежно від жорсткості санкцій які обійти легко, при цьому одночасно їх не порушуючи. Наприклад ніщо не заважає використовувати побутову хімію для створення вибухівки, аби були відповідні знання та навики!!!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:05 Ответить
Заважатиме блокада. І щільна загорожа якою потрібно обнести парашу.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:21 Ответить
Треба було Зеленському з його ОП не "бити байдики" типу - "надо перестать стрелять ...",а самому зайнятися тою роботою,що є прописаною в Конституції: Президент відповідальний насамперед за оборону країни!З нього треба починати!Мільйони людей вже знають жахіття війни на своїй долі. Його природа - ржачні шоу і весільні корпоративи!Не по Зеленському "шапка Мономаха"!Ганьба!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:29 Ответить
Саме так. Не примножувати сутності зверх необхідного. Іранські проектувальники, конструктори, технологи та виробничники зробили відносно дешеву зброю з доступних комплектуючих відомих виробників товарів широкого вжитку, не примножуючи її вартість "військовим прийманням", підвищеною надійністю, складністю технології виробництва... "Обмежувальний перелік"комплектуючих для розробників Шахедів "обмежується" всіма доступними на відкритих ринках ТШВ... Know your enemy!
показать весь комментарий
18.07.2023 11:42 Ответить
То що тут такого? Тут у нас деталі до вертольотів під час війни кацапам продавала - то не додивились СБУ , блін. Поки США носом не тикнули
показать весь комментарий
18.07.2023 10:06 Ответить
бо санкції навмисно не дієві. дієві санкції звуться ембарго.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:06 Ответить
Відносно Ірану діє саме режим ембарго, але є й контрабандисти, й країни які закривають очі на порушення їх компаніями санкційного режиму, або навіть сприяють цьому. Нагадати про Вірменію, Грузію, Казахстан які ніби не мають нічого спільного з агресією Московії (т.з. "роССії") проти України, ба навіть щось таке висловлюють їх керівники проти неї, а у реальності допомагають Кремлю чим можуть!!!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:12 Ответить
Ти правий про ембарго. Але навіть ембарго має бути підкріплений ще й фізичними діями. Тобто не тільки заборона на торгівлю з країною на папері, а фізичні перепони. Іран був під ембарго на продаж нафти але на практиці продавав, перегружаючи груз на непідсанкційні танкери у нейтральних водах.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:18 Ответить
А при чому тут Уолес?
Уолес це Великобританія.
А тут йдеться про Ірландію.
Це різні країни, якщо ви не в курсі.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:14 Ответить
Взагалі без різниці чи Ірландія чи Лапландія. Бо мікросхеми в рашиських ракетах находять від усіх країн умовного Заходу.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:08 Ответить
ти довбойоб?си ти зе-довбойоб?
показать весь комментарий
18.07.2023 10:15 Ответить
А у зелених інших крім дебілів і немає.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:20 Ответить
слину витри з свого підборіддя, бидло.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:11 Ответить
Алі експрес.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:15 Ответить
та насправді дрони можна збирати з чого завгодно, було б бажання та фінансування..., але в нас як завжди, є бажання тільки в тих, хто не має фінансування...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:11 Ответить
У влади є бажання тільки знімати сєріали і записувати відосіки.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:20 Ответить
Забули базове бажаня КРАСТИ!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:51 Ответить
https://tillotson.ie/
показать весь комментарий
18.07.2023 10:12 Ответить
tillotson карбюратори для садової техніки
показать весь комментарий
18.07.2023 10:13 Ответить
Зараз питання не у тому, чому піторський шахєд має ірландські запчастини, а у тому, що заважало клоунським піторам запустити власне виробництво шахєдів, ланцетів та інших "весільних дронів" в Україні?!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:19 Ответить
Заважало те,що на дронах не вкрадеш до 60% коштів,як на дорогах,стадіонах.
На пательнях і барабанах - спробували. Лячно.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:53 Ответить
Та що ви там придивляєтесь, робіть свої вже.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:20 Ответить
Одна брехня ллється з телевізора, Гууглів . Біда нашій Україні . Колись казали:"Біду легше попередити чим замолювати". Нехай повідрубують собі руки ті, хто голосував за Зеленського.Кров нашої молоді і дітей наїх руках
показать весь комментарий
18.07.2023 10:22 Ответить
Прикро, що в нас вистачає розуму лише читати надписи на збитих шахедах, а не виробляти самім щось подібне в промислових масштабах. Незрозуміло, що заважає скопіювати шахед, який досить непогано показав себе, якщо можно так сказати, а не кліпати дорожчі і менш єффективні пердольоти з 2 кг вибухівкі? Невже профессійна гордість?
показать весь комментарий
18.07.2023 10:22 Ответить
Доречі,щось в мене враженя що лапті "ланцет" зпіонеріли в нас,спростивши запуск.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:58 Ответить
В цьому випадку претензії мають бути до наших лідорів з ОПи, які не роблять те, що роблять каZапи із загальнодоступних деталей.

@konstantin00077

Tillotson известный производитель карбюраторов для сельскохозяйственной техники.
Продаются во всём мире, в том числе полно на АлиЭкспресс.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:29 Ответить
Ну то вже все там видивились і можна свої збирати? Чи ще треба 500 збити?
показать весь комментарий
18.07.2023 10:39 Ответить
Навіщо збирати,коли конче потрібен серіал зі СЦЕНАРІЄМ за 10 мільйонів?! Мабуть ЗеЛенка напише.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:01 Ответить
як завжди знайшлись ідіоти які пиняють на поганий захід і його нікудишні санкції.
Те що це деталь двигуна яку можна купити будь-де та то таке.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:41 Ответить
Минулого місяця під@rusи у Луганську демонстрували металеву смужку зі страшним написом на іНпортній мові:"Шторм Шедов тільки"!
І що? Це ще не доказ.
Чи навкапи, доказ низької технологічності виробу, що дозволяє використовувати у констрікції всіляке лайно.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:03 Ответить
Навпаки. Це може означати високу виробничу технологічність, ремонтопридатність (або експлуатаційну технологічність). Уявіть собі, що для виробництва чи ремонту виробу, який відповідає всім техніко- економічним вимогам, придатна довільна, вільно доступна на ринку деталь, чи вузол, матеріал чи комплектуюче... Це ж мрія! Know your enemy!
показать весь комментарий
18.07.2023 11:51 Ответить
Ірландські карбюраториТіллотсон для бензопили продаються у всьому світі. Іран може їх купувати де завгодно і ставити на свої тарантайки, це не означає,що Ірландія має якесь відношення до Шахедів.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:46 Ответить
Не удивляйтесь....это западные "аццкие" санкции в действии....а сколько мы еще не знаем....
показать весь комментарий
18.07.2023 12:03 Ответить
Когда мы разобрали по винтикам сбитый Шахед, то оказалось, что в нем присутствуют детали и микросхемы с 8 стран - Китай, Тайвань, Англия, Швеция, США, Иран,Германия и Франция. Покраска и надписи на фюзеляже - РФ.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:21 Ответить
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F ИРА !!!
показать весь комментарий
18.07.2023 13:58 Ответить
це карбюратор тілотсон його багато де використовують зазвичай на моторах човнів
показать весь комментарий
18.07.2023 14:36 Ответить
А що тут такого - купили бензопили, розібрали, зібрали шахеди
показать весь комментарий
18.07.2023 15:13 Ответить
"Николаєвский Ванек"- це що російське джерело? Набрешуть 3 мішка вовни, вони зацікавлені ****** брудом наших союзників.
Не дарма ж вони пралки наші тягнули, використовують з відти всі деталі.
показать весь комментарий
19.07.2023 07:35 Ответить
Столько на запад насланно кротов с гру , пособников кремля и они затаившись в авечей шкуре работают по ранее заданной програме. Одни открывают "фирмы " другие там "устраиваются" и покупают для ворованной авиаций запчасти (около 400 гражданских авиалайнеров ) из США и Евросоюза . Началась ганибализация ,с одного снимают ичинят другие. .А для Иранских дронов сами иранцы (их очень большая комюнитис в Англий) ищут в Англий и Ирландий. Иран имеет надежду получить СУ-35 , за дроны и заплатил полностью но кремлевская опг непоставила ни одного ,самим нехватает , а здесь какие аятолы лезут.
показать весь комментарий
20.07.2023 09:52 Ответить