Военнослужащим сводного отряда Воздушных сил очень нужен легковой автомобиль, - волонтер Роман Синицын. ФОТОрепортаж
Об этом этом волонтер Народного тыла Роман Синицын сообщил на своей странице в социальной сети "Фейсбук", информирует Цензор.НЕТ.
Волонтер выложил в соцсети диалог своего разговора с одним из бойцов отряда:
- Ми з пацанами рішили шо навєрно вони не заживо згоріли в тому бункері, зразу загинули від снаряда. Стопіісяти міліметровий в перекритіє прилетів і завалив його, а пацани там від обстрілу сховались, а ще сука міна попала в склад БК і тут рвалось все. І ще "мішка" їхній тут їздив. Я раньше думав танк це трактор, але нє. Танк це страшно. Але відігнали гранатометами його.
- Не дивись в ту бойніцу, відійди, туди снайпер часто стріляє. Диви які дирки великі, здалека лупить сука, нам важко достати. Ладно пішли зі мною...
Веде мене показувати роздовбаний капонір.
- Вот бачиш. Тут засипало.
Того то вони вийти не могли, в западнє получається були. Нє, точно не згоріли, загинули зразу. Всі так думають.
А вот тут ми їх і закопали.
Знімаємо каски, хрестимось.
- Ну родствєнікам останки віддали, а потім під завалами ще останки найшли. Та які там бля останки, кості обгорівші. Але пацани зразу загинули, засипало їх. П'ятеро. В квітні. Потім ще пацани гинули, вон каска пробита. А тепер сука ще на могилу осколки прилітають, вон стодвадцатка рядом впала. Ми з пацанами думаєм її щитами обложити якось...
Зведений загін повітряних сил. Околиці Донецька. З бойніци, в яку постійно стріляє снайпер, прекрасно видно той самий Донецьк і той самий аеропорт. Як на долоні.
- Тепловізори в нас є, хватає. Єслі б не тепловізори то тут все б вже давно було братскою могилою. Нам машину треба гражданску. Любу, шоб не шкода. Таврію, ниву, жигуль, ланос. Джипа не треба, шкода, осколками посіче. Треба таку шоб не шкода. Пацанів в лікарню завезти, та за тими ж сігарєтами в магазин з'їздити. І рацій десяток нам треба. Все. Так у нас все є благодаря людям...




----------
Благодаря людям у них все есть.
Нету только совести, когда города и сёла вместе с гражданами сдают по преступным приказам "гаранта".
Исполняйте ПРИСЯГУ! А там написано предельно ясно: защищайте страну и граждан, а не Липецкий бизнес по продаже Украины!
Или люди вас обеспечивают, но приказы антинародные нравится исполнять, сдавать иловайски, аэропорты и дебальцевы? Просрано больше половины той территории, которая была до августа освобождена от террористической мрази. Согласно "договорнякам" военных преступников.
Занавес.
Это Бронированный Хамви Альфы СБУ в Одессе на задержании.
[Зображення недоступне]
А это 80-я ОАМБр в Новоайдарском районе на Луганщине.
А это колонна Хамви в Харькове.
[Зображення недоступне]
Харьков, окружная, по пути на Чугуевский полигон.
http://svidok.ua/ua/news/article/17141-rosijski-smerchi-vzhe-v-rukah-bojovikiv-donbasu
Если попросят настойчиво.
Внедорожник Тойота подойдёт?
[Зображення недоступне]
Или собственник не разрешает?
[Зображення недоступне]
я люблю по рыночку походить с людьми пообщаться, а супермаркеты терпеть не могу
тебя кто просил свой пятак в этот вопрос совать?
[Зображення недоступне]
до каких пор слуги народа будут издеватся с народа
[Зображення недоступне]
БУДЬ-ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НА ЛЮБИЙ СМАК!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЯКЕ ХОЧЕШ!!!!!!!!!!!!!! НА ВИБІР!!!!!!!!!!!!!!!!
ВИБИРАЙТЕ!!!!!!!!!
ПРОШУ!!!!!!!
...ну що , пЄця - " да ті "наші" бюджетні 10 000 000 баксів - а це понал 220 000 000 грн в ДЕНЬ !!!!
...оцієїю би "штучкою" по танку - спарам шАрахнути .... - уХ ....
[Зображення недоступне]