7925 посетителей онлайн
5 875 13

Ликвидировано 5 новых "схем для уклонистов": стоимость "услуг" достигала $10 тыс., - СБУ. ФОТОрепортаж

Об этом сообщает Служба безопасности Украины, передает Цензор.НЕТ.

В результате комплексных мероприятий в разных регионах Украины задержаны организаторы сделок. Дельцы предлагали военнообязанным бежать в Евросоюз на основании поддельных документов или в обход контрольно-пропускных пунктов. Стоимость таких услуг оценивали от 3 до 10 тыс. долларов. Сумма зависела от срочности и способа бегства.

Благодаря оперативному реагированию СБУ удалось предотвратить нелегальную переправку за границу более 50 потенциальных призывников.

Так, в Киеве нейтрализована преступная группа, в которую входили два чиновника столичных медучреждений и глава местной общественной организации. Фигуранты фабриковали для своих клиентов выводы врачебных обследований о наличии у них тяжелых диагнозов. Затем фиктивные документы подавали в центр медико-социальной экспертизы для установления уклоняющимся 2-й или 3-й групп инвалидности. Полученный подлог они планировали использовать для незаконного выезда за пределы Украины, чтобы скрыться от мобилизации.

СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"
СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"

В Черновцах разоблачены еще три чиновника местных больниц, которые торговали фальшивыми медсправками о наличии психических заболеваний. Чтобы максимально скрыть "схему", ее организаторы фиктивно оформляли своим клиентам госпитализацию и выписки о прохождении стационарного лечения.

Во Львове "на горячем" задержана еще одна медработница, которая продавала поддельные выводы медико-социальной экспертизы об установлении групп инвалидности.

На Черкасщине разоблачена глава частной компании в сфере строительства. За деньги она способствовала оформлению инвалидности для жен потенциальных призывников.

СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"
СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"

СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"

В Хмельницкой области задержан местный барбер, который за деньги организовал переправку уклонистов в ЕС.

Как отмечается, по всем разоблаченным фактам идет расследование для установления всех обстоятельств преступлений и привлечения виновных к ответственности.

СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"
СБУ викрила нові "схеми для ухилянтів"

Топ комментарии
+8
сбушники знайшли собі нове заняття (крім боротьби із самогоноварінням)
показать весь комментарий
29.01.2024 13:37 Ответить
+4
Не хочуть люди в Україні вже бути і не повернуться вже,ті хто виїхав.Тому що переважна більшість буде за кордоном працювати,а ті хто має гроші,то закордоном їх витрачати.Ще будуть просити,щоб повернувся хтось в Україну.
показать весь комментарий
29.01.2024 13:50 Ответить
+3
Корупція повністю перемогти навряд чи можна у будь-якій країні, а от чим сильніше ускладнити життя корупціонерам та злочинцям, які даючи хабар порушують закон тим краще. Раніше такі "послуги" котуватли 4 тис., зараз вже 10 тис - добра тенденція. Потрібно далі працювати щоб довести до вартості квартири великому місті, а потім і у Києві. Тоді буде вже який не який результат
показать весь комментарий
29.01.2024 14:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
сбушники знайшли собі нове заняття (крім боротьби із самогоноварінням)
показать весь комментарий
29.01.2024 13:37 Ответить
А барбер чим міг помогти ухилянтам ?
показать весь комментарий
29.01.2024 13:43 Ответить
відрізав непотрібне) Стаття 68, пункт а) відсутність статевого члена - непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку. Ці люди непридатні для військової служби
показать весь комментарий
29.01.2024 13:45 Ответить
Не хочуть люди в Україні вже бути і не повернуться вже,ті хто виїхав.Тому що переважна більшість буде за кордоном працювати,а ті хто має гроші,то закордоном їх витрачати.Ще будуть просити,щоб повернувся хтось в Україну.
показать весь комментарий
29.01.2024 13:50 Ответить
Знищимо вісх конкурентів ....
показать весь комментарий
29.01.2024 13:58 Ответить
Корупція повністю перемогти навряд чи можна у будь-якій країні, а от чим сильніше ускладнити життя корупціонерам та злочинцям, які даючи хабар порушують закон тим краще. Раніше такі "послуги" котуватли 4 тис., зараз вже 10 тис - добра тенденція. Потрібно далі працювати щоб довести до вартості квартири великому місті, а потім і у Києві. Тоді буде вже який не який результат
показать весь комментарий
29.01.2024 14:07 Ответить
Ну, це не надто далекоглядно. По-перше, все одно будуть люди навіть і такі суми викладати(ті хто назбирати на квартиру можуть за рік-два). Інші будуть продавати квартири і машини тут, щоб цей хабар заплатити. І для всіх будуть працювати ринкові закони. Тобто, зашкалюючи дорогий і недоступний для всіх товар(виїзд закордон) стане аномально бажаним для тупо всіх. І потім, коли мобілізацію та військовий стан доведеться рано чи пізно знімати, і коли цей товар раптом стане безплатним, всі кинуться виїжджати назавжди. Ті що хитріші будуть тут платити хабарі за отримання відстрочок, паралельно накопичуючи і вкладаючи бабло у купівлю нерухомості закордоном, здаючи її поки не можуть виїхати, а коли зможуть, то їм вже буде де за кордоном жити. І при кожному з описаних випадків стимулювати повернення цих всіх людей та їх сімей в Україну буде практично неможливо. Бо свій урок «триматись якнайдалі від України» вони вивчать на багато поколінь.
показать весь комментарий
29.01.2024 14:43 Ответить
Скатертю дорога. Україна тільки очиститься. Нам по дорозі лише з тими, з ким ми зможемо вижити, хто нас може врятувати - скільки б їх не залишилось. А ухилянти вже кинули Батьківщину у найважчий час, ховаються, даючи її на розтерзання ворогу - тому їх подальша доля та їх внесок у наше післявоєнне майбутнє вже не повинно цікавити. Нам треба вижити зараз - а вижити можна лише завдяки людям, які стануть на захист Батьківщини добровільно чи мобілізованими - я коли вижемо хай всі хоч у дупу собі засовують свої гроші, тікають світ за очі, бо якщо нас українців поховають рашисти в наших містах, віріжуть, закатують то ніяких наступних поколінь більше не буде і взагалі ні про що тоді балакати. Більшість людей розуміють, хоч і не поспішають на фронт, що не можна зховати голову у пісок коли ідуть нелюди вбивати їхню ж родину, їх самих і багато хто розуміє, що за кородоном не має майбутнього без житла - бо вже давно би виїхали, тому всі прям масово продавати квартири не стануть, а рано чи пізно стануть на захист Батьківщини.
показать весь комментарий
29.01.2024 15:09 Ответить
Ваш гіпертрофований страх (зрозумілий і обґрунтований) примушує вас генерувати багато драматизованих та наївних висновків. Головний з них - спроби експліцитної інструменталізації співвітчизників не питаючи у них їх думки з приводу цього. На цьому багато диктаторів/автократів погоріло у свій час. Якщо проводити мобілізацію тільки за цим принципом, то вона почне нагадувати сцяння проти вітру(вже починає нагадувати). Я розумію, ідея однобітно проста, і вона перша спадає на думку коли мова заходить про мобілізацію. Але правда у тому, що з ходу, таке прокатить тільки у країнах з високим рівнем мілітаризації населення(північна Корея, Ізраїль). Для інших країн, навіть авторитарних (я вже не кажу про демократичні) потрібен тривалий перехідний процесс мілітаризації свідомості громадян. Якщо є бажання просрати все населення нафіг, перетворюючи на ухилянтів навіть вчорашніх військових, то стяг вам у руки. Але з наслідками будете розгрібатись вже самі. Навіть пуйло в своїй рашці таке з ходу боїться робити і кордони тримає відкритими, паралельно ведучи "оксамитову" мілітаризацію кацапських мізків. У нас же відкрити кордони вже, нажаль, неможливо, бо це призведе до повної катастрофи. Пуйло розпалив полум'я війни, а ми самі закрили себе у скороварці, та ще й усі клапани продовжуємо закручувати йому на радість.
З приводу нерухомості за кордоном, то тут не зовсім згоден. Все набагато простіше ніж здається. По ціні київської однушки в центрі можна запросто "купити" собі виїзд, а на залишок придбати бюджетне житло в Європі, або взяти кредит під умови 50% передоплати вартості житла і за років 5 виплатити кредит(це щоб не просирати гроші на аренду). Так що голову у пісок є де сховати. І навіть не просто пісок а ціле НАТО. Хоча це й тимчасово, бо війна й туди згодом прийде...
показать весь комментарий
29.01.2024 16:47 Ответить
Друже, тобі книжки про шлях до комунізму писати!
Якщо мозок є, склади до купи:
1. Основа любої держави - це терріторія, тобто земля.
2. В нас в державі, сільськогосподарської землі - біля 70%.
3. З початку цього року, почався розпродаж цієї землі. Так, в законі написано, що купувати можуть Українці, але там є багато "щілин", через які і іноземці вже зараз можуть це робити.
4. І, саме головне: президент вносить Закон про множинне громадянство, за яким, майже любий зможе отримати громадянство України і КУПУВАТИ НАШУ ЗЕМЛЮ. При чому, зверни увагу: поки наші Захисники тримають ціною своїх життів, орків, та не мають, за бажанням, можливості купувати землю, вона буде розпродана усім бажаючим

Ось про це необхідно кричати! Так само, як і за необхідність створювати підземні виробництва військової технікі, дронів та іншого.
Шмигаль казав, що минолого року кабмін витратив 40 млрд (!!!!) грн на дрони. Порахувати тобі?
Це - майже трохи більше 1 000 000 000 долларів.
Хай звичайний дрон коштує 300$, Mavik 3000$.
Тобто, на фронт повинно було піти 350 тис Mavik чи вдесятеро більше, звичайних. Напевно, мінімум по 1 дрону на Захисника. І хто їх, таку кількість, окрім шмигаля бачив? Ось де СБУ повинна працювати!
показать весь комментарий
29.01.2024 16:49 Ответить
Есть лайфхак - откройте границы и коррупция исчезнет
показать весь комментарий
29.01.2024 14:11 Ответить
Ухилянти це поліція,держслужбовці,тецекашники,депутати,військові тиловики і решта державна наволоч.А ці люди вільні за конституцією і ніякі не ухилянти.
показать весь комментарий
29.01.2024 15:18 Ответить