"Делайте мост, чтобы транспорт ходил и этих фашистов-галичан здесь не было", - жительница оккупированного Луганска на КПВВ "Станица Луганская". ВИДЕО
Как сообщает Цензор.НЕТ, свое требование женщина озвучила журналистам ТСН, которые сняли сюжет о ситуации на КПВВ. При этом она назвала украинцев "быдлом" и обвинила их в уничтожении старого моста.
"Мост нужно отремонтировать, чтобы транспорт ходил. Чтобы фашистов этих здесь не было - галичан... Мои родители в молодости приехали это быдло поднимать - украинское...", - сказала она.
Топ комментарии
а Зе конечно-"примет"...)))))
тьфу МЕРЗОТА паршива!!!
а взагалі я знову ж, в 2958-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
Нє, нуачо. Все правильно. Для неї галичани - то фошизди. А от вата з Кривого Рогу - то є рідні мишобрати:
"Там живут такіє же люді, как і ми." © преЗЕдент
Не ми, а Ви. Мене сюди не записуйте. Нах, нах...
Хтось вірить, що подібна погань стане українцем і полюбить українське ?
Тому я й кажу (хоча окремим не подобається, тут один дядечко спеціально через мене зареєструвався був, щоб лише відповісти на мій комент і ТАК мені доводив, що найгірше, що може зробити Україна - це примушувати =русскоязьічньіх= розмовляти українською, що з ними треба неймовірно обережно - от уже майже 30 років влада танці з бубном влаштовує - не сміти в жодному разі, не чіпати і вони заговорять): для самозахисту, щоб вижити (я про українську націю) всі засоби добрі. Інакше - вони вкотре =зроблять нас=.
Пельки закрити сволоті, українські паспорти відібрати, видати аусвайси негромадян, і не пенсію, а пайку, щоб ледь вистачило.
Все. І нема чого нюні розводити про утиски демократії, свободи слова і т.д. ...
Вже отримали. Досить. Вони не журилися ні про що, коли нас знищували і утискали.
Ці істоти по-людськи, по-доброму, по-хорошому не розуміють.
Лише нагайка.
но на ордлоуправдома от лакеев тетка явно.
А если серьезно, то смотреть этот сюжет было реально противно, умственно-отсталая сепарня, поколениями зачатая в пьяном виде, замешанная на кацапском дерьме из телевизоров- это уже не люди, это - кацапское быдло.🤬
кремль фактично диктує умови а українська влада підлаштовується під них. може вже досить жити ілюзіями про повернення цих окупованих територій. єдина умова коли це може статися це якщо режим путіна в росії знесуть а замість нього прийде справді цивілізована та демократична влада. і то це ще питання чи віддадуть вже вони крим. а так ми допомагаємо кремлю утримувати ордло.
під час війни такі вибачте "сентименти" не доречні. якщо в військовим спосіб повернути ці території не реально і немає кордону з росією там де ордло то треба цей кордон робити на межі розділення.
краще ці гроші віддавати переселенцям тим хто вирішив постійно проживати в україні.
то в нього АТО, то ООС...
для журналістів - конфлікт,
для прихильників - війна...
пам"ятаю, під гарний настрій та кураж, він назвав її "вітчизняною", що правда - тільки один раз...
чомусь потім перестав!
з високих міжнародних трибун, сепаратисти називалися Петухом- "повстанцями"...
А насправді - із зони бойових дій, повинно бути евакуйовано - ВСЕ громадянське населення і ніяких переміщень через лінію фронту бути не може!!!
Але виходить , що немає у нас ні лінії фронту, ні зони бойових дій, ні війни....
Не забудь еще сепаров в опу поцеловать!
тьфу МЕРЗОТА паршива!!!
а взагалі я знову ж, в 2963-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!