Войну организовали США. Мы должны покаяться, попросить прощенье у северных братьев и отстроить Донбасс, - новый уровень пропаганды каналов Медведчука. ВИДЕО
Как сообщает Цензор.НЕТ, такие тезисы прозвучали сегодня в эфире телеканала 112, который принадлежит куму Путина Виктору Медведчуку. Озвучил их академик академии экономических наук Украины Анатолий Пешко.
Видео Георгий Тука
Эфир с его участием на телеканале 112 длился с 9.22 по 9.31.
Топ комментарии
Да и самим США таких любителей разгонять антиамериканские выдумки надо осанкционить по самое не могу.
1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -
карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.
2. Звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.
Никсон во время одного из своих выступлений сказал, что считает 1 доллар, вложенный в пропаганду и информацию, более ценным, чем 10 долларов, вложенных в создание систем оружия, ибо последнее вряд ли будет когда-либо употреблено в дело, в то время как информация работает ежечасно и повсеместно.
я такого не могу представить, чтобы в любой стране мира, когда на нее напали, то в стране шла полным ходом пропаганда врага, что он не враг и т.п. И в тоже время посылает тысячи вооружений на территорию этой страны для убийств граждан и захвата территорий и в это время деморализованное население должно думать, что враг - это не враг, а враги те, кто помогает защищаться и враги на самом деле не враги, а Украина сама враг свой и нужно сложить оружие и сдаться и Украине нужен мир и не нужно защищаться. Такой страны дурной нет в мире, чтобы такое допускалось. Потому что все власти страны - это предатели и коррупционеры! И народ дурное, раз такое допускает! Нужно всем выходить на митинги и добиваться остановить - эти излучатели врага, которые бьют своими лучами зомбирующими прямой в мозг населения.
Ну только что про США они не говорят вслух.
А так никакой разницы.
вот что делает безнаказанность!
Ужас. Эти "люди" живут среди нас.
да, да - зрадофилы.....
Старый добрый агрессивный оскал кровавого империалистического НАТО, портвейн приморский на веранде детского сада, пирожки с ливером по пять копеек...
пешкопешка в большой игреНарод втомився від війни!
То хто ж втомився? Звідки втома?
Втомились ті, чиї сини,
Впродовж війни сиділи вдома!
Втомились, хто не хоронив
І не оплакував героїв,
Хто вже давно в душі загнив,
А мозок і язик роздвоїв.
Втомились ті, хто гарував,
На дискотеці, в ресторані,
Елітні клуби штурмував
І відчував себе в нірвані.
Втомились! Бо забули вже,
Що шостий рік війна триває!
В Криму мочити фаберже
За злочин, стерво, не вважає!
Під кожне свято ця орда
Все в супермаркетах змітає,
Машин елітних, от біда,
Припаркувати місць не має!
Усі розкуплені квитки
На лоукости на пів року.
Які відвідать пам'ятки
Лиш мають, втомлені, мороку.
Ніхто й копійки на АТО
З них не пожертвував ні разу.
Їм Україна шапіто
І з жиру бісяться до сказу.
Плюси запудрили мізки?.
Втомились с..и зубожіли,
Та вірять фейкам і в казки,
Обрали блазня нам зебіли.
Тепер - державність на кону!
Хто це збагнув - вже не сміється!
Коли програємо війну,
В крові країна захлинеться… .
.
І знаєте, що тривожить? Навіть не те, що Некроморф (ака Мертвечук) - грьобана рашистська бавовна. Це не секрет, звикли вже.
Страшніше, що така відверта, кондово-зкріпна пропагандонія може бути частиною макромасштабного плану. Спочатку такий пробний провокаційний вкид з відкрито прокацапського (к)аналу - а потім подібне прозвучить вже від "слуг якогось там народу". Як стратегічний напрямок України (себто вже Малоросії) - "понезалежничали и будя, ану бьіро в родную говень!"