Воина 92-й ОМБр Алексея Кучкина проводили в последний путь на Днепропетровщине. ВИДЕО
Об этом говорится в материале 5 канала, передает Цензор.НЕТ.
Контракт с Вооруженными силами армеец подписал три года назад. Служил стрелком. Месяц назад во время отпуска женился и снова вернулся на передовую.
"Самый ответственный человек за время несения службы. Мы почти с самого начала вместе. И у нас разница в сроке службы два месяца. Трудолюбивый. Очень трудолюбивый человек. И это ужас, это трагедия. Я не знаю, как это описать", - поделился Ростислав Копайло, собрат погибшего.
Еще один товарищ Алексея, Владимир Кренов, вспоминает, что боец мечтал стать офицером.
Похоронили Героя на на Аллее Славы военного кладбища Каменского.
Алексей Викторович Кучкин (Василевский) родился в 1995 году в селе Первухинка Богодуховского района Харьковской области. Служил старшим солдатом, старшим стрелком механизированного батальона 92-й отдельной механизированной бригады. Погиб 15 января в районе города Авдеевка Донецкой области в результате смертельного пулевого ранения головы, нанесенного снайпером наемников РФ.
У него остались мать, брат, жена и сын от первого брака.
___________________ЗАПОВІТ_____________________
╬
Як умру, то не ховайте мене у могилі, з кродним полум'ям віддайте тіло Батьківщині!
Хай мій дух із димом білим в височінь здійметься, знайте, серцю полум'яним
і в землі не гніється!
Та хай ворог не радіє, мати хай не плаче, що загинув за Соборну Україну молодий козаче,
Повернуся я додому, з попелу повстану, соколом злечу на землю - знов до війська стану!
Поженем тоді ми, браття, плем'я це кацапське, щоб відчули як гуляють шаблі гайдамацькі!
Довго - довго ворог - лютий вже панує у нашій країні..
Атакуйте, соколи! Слава! Слава! Слава Україні!!!
(Невідомий автор)
-"жертв нет"
-"простились с героем..."
Захист Української Батьківщини, Вітчизни - це священний обов'язок кожного громадянина України. Тому що немає більш високої місії на землі, ніж служити народу і захищати свою країну. І хоробрі Українські воїни, солдати і офіцери завжди були і є уособленням честі, гідності та патріотизму. І ми Українці глибоко вдячні нашим воїнам за їх мужність і героїзм в ім'я нашої Батьківщини в хвилину нинішніх важких випробувань, вони цінної свого життя мужньо стоять на захисті територіальної цілісності і суверенитета України, від зазіхань нашого лютого кривавого ворога, кремлівського фашиста загарбника )(уйла, проти проклятого кацапа - окупанта суверенної української землі Криму і Донбасу.
-
СЛАВА УКРАЇНІ ! .ГЕРОЯМ СЛАВА ! .ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !