"Этот год принес нам много испытаний, но это только сплотило нашу нацию. С новым годом, Украина!" - новогоднее поздравление от украинских "киборгов". ВИДЕО
Новогоднее поздраление "киборгов" славноизвестной четвёртой роты 95-й отдельной аэромобильной бригады Украине и украинцам. Бойцы записали поздравительный сюжет, отмечает "Цензор.НЕТ" со ссылкой на пресс-центр АТО.
Топ комментарии
https://www.youtube.com/watch?v=B-5a-XUOFa8
За душу берёт... Орлуша из тех русских, которые братья, прочитайте, не пожалеете.
Ой,
хто Миколая любить Колядка кіборгів (сл.А.Орлова, переклад укр.)
Зимно
вже, гармати лають --
Страху
ми не маєм.
Ой,
прийди же, Миколаю,
Ми
тебе чекаєм.
Вже добу, як ми не спали --
Орки атакують.
Ми всю ніч їх пакували,
Тож
вони лютують.
Тут
у залі терміналу
Віра
ще міцніше.
Святий
отче Миколаю,
Прилітай
скоріше.
Для саней твоїх крилатих
Смугу ми відкриєм,
Будуть орки заважати --
Їх вогнем накриєм.
Як
співали, так і буде,
Кожен
точно знає:
Ой,
хто Миколая любить,
Тим
він помагає.
Ми попросимо у тебе
Зірку за віконцем,
І щоб згинув ворог лютий,
Як роса на сонці.
Потім щиро ми
попросим,
Як в
усьому світі:
Ой, з`явися,
Миколаю,
Там,
де наші діти.
Поклади
шеврон на ліжко,
І коли проснуться,
Враз повірять наші діти
Що батьки вернуться.
Хто повернеться
до дому,
Тільки
Господь знає…
Ми
Вкраїну захистимо
Разом
з Миколаєм!
https://twitter.com/zackforex
Год лучших людей, которые нас покинули
https://twitter.com/zackforex/status/550344076672106496/photo/1
Хай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі їбучі!
Слава Україні!
Получается, ты - БРЕХЛО?
Получается, ты - БРЕХЛО?
Мішель Нострадамус написав, що прийшов час показати людям, що необхідно зробити деякі важливі уточнення в розумінні Слова Божого, зокрема, Євангелія, яке представив людям Ісус Христос за завданням Отця. Більше - дивіться:
UKR: http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3441673/ , http://2homosapiens-ua.blogspot.com/
RUS: http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3441674/ , http://2homosapiens-ru.blogspot.com/
хто Миколая любить
Колядка кіборгів (сл.А.Орлова, переклад укр.)
Зимно
вже, гармати лають --
Страху
ми не маєм.
Ой, прийди
же, Миколаю,
Ми
тебе чекаєм.
Вже добу, як ми не спали --
Орки атакують.
Ми всю ніч їх пакували,
Тож
вони лютують.
Тут у залі терміналу
Віра
ще міцніше.
Святий
отче Миколаю,
Прилітай
скоріше.
Для саней твоїх крилатих
Смугу ми відкриєм,
Будуть орки заважати --
Їх вогнем накриєм.
Як
співали, так і буде,
Кожен
точно знає:
Ой,
хто Миколая любить,
Тим
він помагає.
Ми попросимо у тебе
Зірку за віконцем,
І щоб згинув ворог лютий,
Як роса на сонці.
Потім щиро ми
попросим,
Як в
усьому світі:
Ой, з`явися,
Миколаю,
Там, де
наші діти.
Поклади шеврон на ліжко,
І коли проснуться,
Враз повірять наші діти
Що батьки вернуться.
Хто повернеться
до дому,
Тільки
Господь знає…
Ми Вкраїну
захистимо
Разом
з Миколаєм!
Это видеоурок всем урапатриотам России, что такое малороссия и откуда происходит название Украина.