Зеленский – правительству Германии: Вы можете дать "леопарды"? Дайте, они не поедут по территории РФ. ВИДЕО

Об этом он заявил в интервью ARD, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Tagesschau.

"Вы взрослые люди. Вы можете еще полгода говорить, но это все измеряется влиятельностью. У нас ежедневно гибнут люди. А можно не "если" и "если бы". А просто ты можешь дать Leopard? Ну, дай. Мы же не наступаем. Leopard, если кто-то волнуется, не поедут по территории РФ. Мы защищаемся", - сказал глава государства.

Топ комментарии
+20
факти є? чи ОБС агенція? Єрмак ще той фрукт, і його треба гнати з ОП разом з тимошенко і татаровим.
але ось ці закиди - чисто кремлівська методичка, на зменшення допомоги нам.
те що попідбирали на полі боя москалі - ну так не тільки у нас трофеї. це війна, не всі рембо.
і цей ризик партнери враховували, вони про це казали.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:23 Ответить
+12
як опинилися стінгери, джавеліни та ін. військова техніка у Ірані і чому досі агент фсб Єрмак не ліквідований?
ось у чому питяння
показать весь комментарий
20.01.2023 10:20 Ответить
+7
Ти можеш Єрмака з Татаровим позбавитися для гарантії, що танки не попадуть якимось чином в Парашу?
показать весь комментарий
20.01.2023 10:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поки що не поїдуть.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:15 Ответить
Хто з німців таке казав, що нам танки не дають тому, що вони можуть поїхати по території рф??
показать весь комментарий
20.01.2023 10:19 Ответить
та вони постійно з початку війни плачуть за свій борг пере русскіми. То їм бабушек русскіх було шкода, що внучек не пришле грошей з Європи, якщо санкції проти русскії банків ввести, то зброю не могли взагалі ніяку дати, бо краялося їм сердце що німецька зброя вбиватиме русскіх солдат. Провини перед поляками, українцями, білорусами, вони при тому чомусь не відчувають. У нас же немає для них дармового газу чи не так?
показать весь комментарий
22.01.2023 17:21 Ответить
як опинилися стінгери, джавеліни та ін. військова техніка у Ірані і чому досі агент фсб Єрмак не ліквідований?
ось у чому питяння
показать весь комментарий
20.01.2023 10:20 Ответить
факти є? чи ОБС агенція? Єрмак ще той фрукт, і його треба гнати з ОП разом з тимошенко і татаровим.
але ось ці закиди - чисто кремлівська методичка, на зменшення допомоги нам.
те що попідбирали на полі боя москалі - ну так не тільки у нас трофеї. це війна, не всі рембо.
і цей ризик партнери враховували, вони про це казали.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:23 Ответить
варто придивитись.

до тривалої діяльності на Цензорі....
показать весь комментарий
20.01.2023 10:28 Ответить
І до тих, хто таке лайкає.
показать весь комментарий
20.01.2023 11:28 Ответить
ледь думка опонента не співпадає з натовпом, так одразу - шпійон?
схоже це супільство, потроху, починає відвідувати дурка
показать весь комментарий
20.01.2023 11:54 Ответить
чому одразу шпіон? може просто дебіл.
чи у нас такий тупий ворог що не зможе захопити щось, чи підібрати?
от коментатори, і провокатори - тупі.
ще раз, мова йде про продаж зброї, факти є? під час війни зброя втрачається, захоплюється, це прийнятно. зрозуміло, чи ще не дійшло?
показать весь комментарий
20.01.2023 12:01 Ответить
а де той "шпійон" пише про продаж зброї? ти сам собі вигідні аргументи вигадав, щоб понавішувати ярликів? то хто тут дебіл?
показать весь комментарий
20.01.2023 12:04 Ответить
та ти дебіл - провокативне питання - як опинилися зброя в ірані? фсб агент.
нормальна людина розуміє як під час воєнного конфлікту може зброя опитинись
а це чиста маніпуляція, натякає що влада продає зброю.
тому це не ярлик, це ти дебіл якщо маніпуляцію не бачиш
показать весь комментарий
20.01.2023 12:06 Ответить
дебіл - це ти! бо використовуєшь вигадані собою ж аргументи!
а суть полягає в тому, що зброя потрапляє в руки ворогу і, очевидно, що німці не хочуть, щоб їх танки опинилися у кацапів чи іранців!
тож завали своє дупло
показать весь комментарий
20.01.2023 12:10 Ответить
я не вигадую аргументи, я їх приводжу. а ти, окрім істерики і незрозумілих натяків нічого не приводиш, жодних аргументів.
Американці отже хочуть щоб їх зброя потрапила москалям, чи британці, чи поляки?
спочатку думай, потім кажи.
ще раз, для таких от шарікових. накривають москалі наш ВОП, живих немає, заходять, забирають трофеї. чи в застройці наші здались, разом зі зброєю.
а ти ДЕБІЛ!!
якби ми отримували зброю і на склади, а звідти вона десь у москалів випливла - питань немає. а у нас війна, чмоня ти недороблена
показать весь комментарий
20.01.2023 12:14 Ответить
на цьому ж сайті і було відео, де лукашонка демонстрував картопляним військовим і джавеліни і матадори і н-лави
показать весь комментарий
20.01.2023 11:56 Ответить
А вони там точно - опинилися . ?? Розкажи це американцям , бо схоже - вони ще не в курсі .
показать весь комментарий
20.01.2023 10:59 Ответить
американці не в курсі бо не читають кацапські методички
показать весь комментарий
20.01.2023 11:20 Ответить
Колись була інфа на кацапських ресурсах ( передрукована нашими змі ) що мовляв - кацапи захопили на полі бою кілька західних птрк і передали їх іранцям . Але то все було на рівні чуток . А про якусь техніку і взагалі мови не було .
показать весь комментарий
20.01.2023 11:25 Ответить
я дивлюся, тут взагалі клиєнтура без памʼяті сидить! а як же відео, де бульбашний таракан ознайомлює свою картоплю з "останніми військовими досягненнями НАТівської зброї"?
зовсім памʼять відшибло?
показать весь комментарий
20.01.2023 11:51 Ответить
Ну , і до чого тут Іран ?
показать весь комментарий
20.01.2023 11:53 Ответить
ааа, ну дійсно, раз в ********** потрапила зброя, то до ірану ж, звісно, вже не дістанеться
показать весь комментарий
20.01.2023 11:57 Ответить
Борменталь, походу професор не на шаріку, а тобі мозок вирізав.
Ринок зброї досить великий, і можна купити більшість зразків.
Те що бульбаш показував використані тубуси, ок, а що з ними робити? НЛАВ одноразові.
Рашка могла захопити наші позиції, то хлопцям треба було себе зі зброєю підірвати щоб врагу не досталось?
це тільки у вас, в рашці так прийнято.
Ми захоплюємо їх зброю, вони нашу, коли вдається. це гра на двох.
показать весь комментарий
20.01.2023 12:04 Ответить
потвора, знайти і передивися відео з тарганом! може тоді перестанеш нести маячню
показать весь комментарий
20.01.2023 12:07 Ответить
іди нафіг звідси. що то відео має підтвердити? от скажи просто - що це відео підтверджує? чи які висновки з того відео можуть бути? а так - ти просто методичкова ботяра
показать весь комментарий
20.01.2023 12:10 Ответить
Факт є що вона в Ірані . ? А нема . То ж нєх і звиздіти .
А в Білорусі факт її присутності зафіксований , з цим ніхто і не сперечається .
З Білорусі вона теоретично може потрапити і на Марс , але поки цьому немає доказів , то немає що й обговорювати .
показать весь комментарий
20.01.2023 12:08 Ответить
бла-бла-бла!
суть полягає в тому, і це повинно бути доступно будь якій людині з критичним мисленням, що якщо НАТівська зброя потрапила в **********, то з такою долею ймовірності, вона потрапила і в іран!
і якщо з натівськими гранатометами чи ПТРК у ірану натівські союзники ще готові змиритися, то з абрамсом або лєопрадом, схоже ні
показать весь комментарий
20.01.2023 12:12 Ответить
Та набуя мені твоя - ймовірність , і всякі - якщо .? Все це з розділу - фантазій .. А я говорю лише про - факти . !! А фактів потрапляння в Іран західної зброї з полів битви в Україні . - НЕМАЄ . Жодного .
показать весь комментарий
20.01.2023 12:18 Ответить
"какие ваши даказательства" (с)
показать весь комментарий
20.01.2023 12:23 Ответить
Саме так ..
показать весь комментарий
20.01.2023 12:24 Ответить
цей "механізм", будь яка здорова людина, використовує щоденно багато разів, навіть не замислюючись!
тобі не обовʼязково стрибати в кожну калюжу, щоб зрозуміти, що твоє взуття промокне! ти впевненний, що коли підешь в магазин, то з великою долею ймоврності купиш собі хліба тощо!
так працює розуміння причинно-наслідкового звʼязку!
тож з "буями" ти трохи поквапився!
показать весь комментарий
20.01.2023 12:29 Ответить
Це все - філософія .
Просто , ти хочеш обговорювати - ймовірність , а я бажаю обговорювати - факти . От і все ..
показать весь комментарий
20.01.2023 12:42 Ответить
я не ймовірність хочу обговорювати, а знайти відповідь, чому нам відмовляють в танках!
і відповідь, схоже, полягає в тому, що ми не можемо надати переконливі гарантії, що танки, в робочому стані, не потраплять в лапи кацапам
показать весь комментарий
20.01.2023 13:46 Ответить
а террорашка каже що поїдуть, бо вони в свій папірець конституцію наші території записали як свої. ось німці і трусяться
показать весь комментарий
20.01.2023 10:20 Ответить
А коли б росія територію Німеччини записала собі, що вона запросто може зробити, оскільки згідно їх головного ідеолога Дугіна вся Європа це "исконно" російські землі, то що Німеччина тут же порізала б свої танки щоб вони не їздили по російській землі.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:50 Ответить
Шольц Зеленському - якщо марсіани дадуть танки вам ми відразу після них. Чесне слово саксів!!!))
показать весь комментарий
20.01.2023 10:20 Ответить
Товариші німці, якщо ви боїтеся шо на танках намалюють хрести схожі на Вермахта, то мы малювати не будемо. Просто дві смуги, то ж давайте леопардиків.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:21 Ответить
Схоже, що німці бояться що танки почнуть сипатись як і їхні суперБТРи.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:25 Ответить
у німців ПРОДОВЖУЄТЬСЯ "комплекс ПОГАНИХ ХЛОПЦІВ,що програли війну".

на ,жаль, багато ніби наших "пропагандистів-політтехнологів-ютубпублічних людей " допомагають ворогу у цьому. НАПРИКЛАД ЛЮСЯ,котру "привітаємо " :

сьогодні в Сеті з'явилося повідомлення про те, що Люся(*** псевдо Арестович) попала в списки Миротворця з клеймом «професійний провокатор». Напевне колегам видніше, як правильно назвати подібного діяча, але мені на це аперечити нічого . ТА й бажання такого немає. Скажімо так, особисто для мене було достатньо того, що цей діяч виявився за одним столом з Олександром Дугіним, який адаптував теорію німецького націонал-соціалізму в теорію російського фашизму, яку довгий час називали «євразійством». Інші колеги копали глибше і виявили факт "легендування" публічного образу, яке зазвичай роблять іноземні розвідки, але нам вистачило Дугіна, оскільки довелося спостерігати за його публічною діяльністю ще з кінця 80-х. Ще тоді було зрозуміло, що «цей цап, товариш бородатий» варить густу і криваву отраву, а тому ті, хто був з ним поруч - отримали клеймо «на всю оставшуюся».

https://defence-line.org/2023/01/obratnaya-storona-propagandy-chast-3/
показать весь комментарий
20.01.2023 10:27 Ответить
Не переживайте , у фрицев на уровне подсознания заложена жажда отомсти всему миру... Капитуляцию согласно версальского договора капитуляцию во 2МВ фрицы восприняли как национальное унижение, чтобы немецкая военная мощь не смогла возродиться. Вот фрицы теперь и накапливают свою мощь.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:41 Ответить
Ти можеш Єрмака з Татаровим позбавитися для гарантії, що танки не попадуть якимось чином в Парашу?
показать весь комментарий
20.01.2023 10:28 Ответить
Шо бы кто ни говорил, но фрицы, после 2МВ, боятся нашего усиления, бо украинские фронты расхеручили гитлеровцев. Когда победим, соответствующее отношение будет и к фрицам , насчет купить наше зерно, через заднее крыльцо, через товаровед - тобто в три дорога, через Африку.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:28 Ответить
Про мадяр я ваапше молчу... бабушка говорила, шо мадяры были очень .издопротивными, в сравнении с гитлеровцами.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:30 Ответить
1)в Леопардах,Абрамсах немає чогось особливо секретного окрім кодів для засобів зв"язку,котрі завжди можна поміняти..

навіть Леклерки НОВІШІ.


2)Теперішня рашка не СССР.і не Китай.

навіть вкравши технології,вона не здатна відтворити ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС для масового виробництва.

НЕ лише танків.

Будь-чого.Та ще й в умовах санкцій.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:33 Ответить
3)Если техобслуживание абрамсов даже для нас - немного проблематично, то для каазламордих i поготiв.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:45 Ответить
Зе хоче захватить Хабаровск и остров Сахалин 😁там газу полно...
показать весь комментарий
20.01.2023 10:34 Ответить
Абрамс работает на авиационном бензине,а не на дизель топливе..там много нюансов...в управлении и прочих примочках...
показать весь комментарий
20.01.2023 10:36 Ответить
и вообще, Бабченко хотел по Красной на Абрамсе прокатиться.
причём тут Леопард?
показать весь комментарий
20.01.2023 10:37 Ответить
Дядя ну дай танк,ну дай,дай.
показать весь комментарий
20.01.2023 10:39 Ответить
Дядя дай, бо треба щось вкрасти ).
Жебраків не дуже *******, а інших аргументів нема.
показать весь комментарий
20.01.2023 11:09 Ответить
ну не давай. тоді з Мюнхеном буде теж саме, що з Маріуполем.
показать весь комментарий
20.01.2023 11:32 Ответить
Чому мовою окупанта?
показать весь комментарий
20.01.2023 10:42 Ответить
Leopard, якщо хтось хвилюється, не поїдуть по території РФ. - це при умові.що німецькі.прорашистські васали при владі не вважатимуть окуповані українські території,територіями 3,14дерації
показать весь комментарий
20.01.2023 10:45 Ответить
А чого це вони не поїдуть ?! Поїдуть !!! Ще й як поїдуть !!!
показать весь комментарий
20.01.2023 11:05 Ответить
а кто там за щащлычки базарил? да не "дзынь пабыды"?
то есть сперва насрал, потом, не подтерев, побежал жалостно скуля и свирепо вопрошая - ээээ, че мы не в НАТО, ээээ, че на дашь танки(а ремонт и логистика и обучение - это не как в стратегии - тупо нажал на кнопку и экипаж, любой юнит - сел-поехал)
я реально бы эту ... iстоту слал нахер. чего стоит только шашни с Джулиани ермаковские, а потом, как кстати и "Порох" = (и бежит извиняться)
показать весь комментарий
20.01.2023 11:14 Ответить
Зє, хрипаті відосіки за межами України не працюють. Заходь з козирів
показать весь комментарий
20.01.2023 11:22 Ответить
Патаму чта это плагиат... https://youtu.be/uCM-l_m7scA The Freaking Brothers
показать весь комментарий
20.01.2023 19:57 Ответить
Бггг... і чому я не здивований? Бездарний говноактор став бездарним говнопрезидентом.
показать весь комментарий
20.01.2023 19:59 Ответить
Обратите внимание на вариант ниже... Там конферансье брезгует подавать руку дрочунам, которые наяривают глупость о фа-но.
показать весь комментарий
20.01.2023 20:04 Ответить
В конце ролика.
показать весь комментарий
20.01.2023 20:07 Ответить
Запаники этим переболели, когда зебики еще ходили патстол.
показать весь комментарий
20.01.2023 19:59 Ответить
https://youtu.be/o7DqOwnkACg freaking brothers...
показать весь комментарий
20.01.2023 20:06 Ответить
Як це "не поїдуть"???
показать весь комментарий
20.01.2023 11:25 Ответить
А було б класно якби леопарди проїхалися по красній площі у москві
показать весь комментарий
20.01.2023 11:29 Ответить
Правильно поставил вопрос ребром. На словах те же немцы Львы Толстые, а не деле.
показать весь комментарий
20.01.2023 11:30 Ответить
Шольц був в Уріді меркель мінФіном, а меркель підхватила від шрьодера естафетну «паличку» прутня рашистів, за гроші газпрьому… Потім голосний скандал в Дойчебанку щодо відмитих грошей …
Свята трійця під патронатом прутня московського…
Співпадіння чи «дивний збіг обставин» корупції…
показать весь комментарий
20.01.2023 11:46 Ответить
Нужно говорить не так. Дайте танки это ускорит завершение войны и вы быстрее сможете зарабатывать деньги с вашими русскими друзьями
показать весь комментарий
20.01.2023 12:13 Ответить
Чому не розповів чим займався Харківський танковий з 2019 - 2022 р Мабуть забув
показать весь комментарий
20.01.2023 12:34 Ответить
Як би не війна, то довіри словам Зе актора на Заході було би ніякої 🤓
Там все знають, на Заході не дебіли живуть, і те як він на лижах в Карпатах катався з дЄрмаком і
як він посилав на фіг всі попередження про напад кацапів цілих півроку, і те що дЄрмак має відношення до розвідки росії, це ж Захід, на Заході немає фанатів Голобродька, їм в очі не нассиш
показать весь комментарий
20.01.2023 13:37 Ответить
Аварія гелікоптера ДСНС Eurocopter EC225 Super Puma (бортовий № 54) в Броварах, сталась через Також в гелікоптері не спрацювала система аварійного приземлення (реверс-хід гвинта) і автономна система аварійного пожежогасіння.
показать весь комментарий
20.01.2023 14:07 Ответить
А якщо поїдуть, то що? У 2 світову всі наймасовіші битви відбувалися на території Украхїни. То за це німцям не совісно? А на кацапщину - ніхт?
показать весь комментарий
20.01.2023 14:23 Ответить
якщо раз на@бав, хто тобі ще раз повірить?

за кордоном пам'ятають, куди і по чиїм кишеням пішли кошти, що вони виділили Україні на ковід

а взагалі це треш - через певну групу ***@нів під крилом "найвеличнішого" страждають сотні тисяч хлопців ЗСУ через затягування постачання зброї або її нестачу
показать весь комментарий
20.01.2023 14:29 Ответить
Правильно.
показать весь комментарий
21.01.2023 04:20 Ответить
Як це не поїдуть?
показать весь комментарий
21.01.2023 07:14 Ответить
За@бало наблюдать за обвинениями то одного,то другого урода из ОП,без упоминания сути,то есть того,кто же это у нас,этот "П".
показать весь комментарий
21.01.2023 23:05 Ответить
какая разнице по улице с каким названием ходить явно испугалось победы ВСУ...
показать весь комментарий
22.01.2023 05:34 Ответить