Зеленский – правительству Германии: Вы можете дать "леопарды"? Дайте, они не поедут по территории РФ. ВИДЕО
Об этом он заявил в интервью ARD, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Tagesschau.
"Вы взрослые люди. Вы можете еще полгода говорить, но это все измеряется влиятельностью. У нас ежедневно гибнут люди. А можно не "если" и "если бы". А просто ты можешь дать Leopard? Ну, дай. Мы же не наступаем. Leopard, если кто-то волнуется, не поедут по территории РФ. Мы защищаемся", - сказал глава государства.
Топ комментарии
ось у чому питяння
але ось ці закиди - чисто кремлівська методичка, на зменшення допомоги нам.
те що попідбирали на полі боя москалі - ну так не тільки у нас трофеї. це війна, не всі рембо.
і цей ризик партнери враховували, вони про це казали.
до тривалої діяльності на Цензорі....
схоже це супільство, потроху, починає відвідувати дурка
чи у нас такий тупий ворог що не зможе захопити щось, чи підібрати?
от коментатори, і провокатори - тупі.
ще раз, мова йде про продаж зброї, факти є? під час війни зброя втрачається, захоплюється, це прийнятно. зрозуміло, чи ще не дійшло?
нормальна людина розуміє як під час воєнного конфлікту може зброя опитинись
а це чиста маніпуляція, натякає що влада продає зброю.
тому це не ярлик, це ти дебіл якщо маніпуляцію не бачиш
а суть полягає в тому, що зброя потрапляє в руки ворогу і, очевидно, що німці не хочуть, щоб їх танки опинилися у кацапів чи іранців!
тож завали своє дупло
Американці отже хочуть щоб їх зброя потрапила москалям, чи британці, чи поляки?
спочатку думай, потім кажи.
ще раз, для таких от шарікових. накривають москалі наш ВОП, живих немає, заходять, забирають трофеї. чи в застройці наші здались, разом зі зброєю.
а ти ДЕБІЛ!!
якби ми отримували зброю і на склади, а звідти вона десь у москалів випливла - питань немає. а у нас війна, чмоня ти недороблена
зовсім памʼять відшибло?
Ринок зброї досить великий, і можна купити більшість зразків.
Те що бульбаш показував використані тубуси, ок, а що з ними робити? НЛАВ одноразові.
Рашка могла захопити наші позиції, то хлопцям треба було себе зі зброєю підірвати щоб врагу не досталось?
це тільки у вас, в рашці так прийнято.
Ми захоплюємо їх зброю, вони нашу, коли вдається. це гра на двох.
А в Білорусі факт її присутності зафіксований , з цим ніхто і не сперечається .
З Білорусі вона теоретично може потрапити і на Марс , але поки цьому немає доказів , то немає що й обговорювати .
суть полягає в тому, і це повинно бути доступно будь якій людині з критичним мисленням, що якщо НАТівська зброя потрапила в **********, то з такою долею ймовірності, вона потрапила і в іран!
і якщо з натівськими гранатометами чи ПТРК у ірану натівські союзники ще готові змиритися, то з абрамсом або лєопрадом, схоже ні
тобі не обовʼязково стрибати в кожну калюжу, щоб зрозуміти, що твоє взуття промокне! ти впевненний, що коли підешь в магазин, то з великою долею ймоврності купиш собі хліба тощо!
так працює розуміння причинно-наслідкового звʼязку!
тож з "буями" ти трохи поквапився!
Просто , ти хочеш обговорювати - ймовірність , а я бажаю обговорювати - факти . От і все ..
і відповідь, схоже, полягає в тому, що ми не можемо надати переконливі гарантії, що танки, в робочому стані, не потраплять в лапи кацапам
папірецьконституцію наші території записали як свої. ось німці і трусятьсяна ,жаль, багато ніби наших "пропагандистів-політтехнологів-ютубпублічних людей " допомагають ворогу у цьому. НАПРИКЛАД ЛЮСЯ,котру "привітаємо " :
сьогодні в Сеті з'явилося повідомлення про те, що Люся(*** псевдо Арестович) попала в списки Миротворця з клеймом «професійний провокатор». Напевне колегам видніше, як правильно назвати подібного діяча, але мені на це аперечити нічого . ТА й бажання такого немає. Скажімо так, особисто для мене було достатньо того, що цей діяч виявився за одним столом з Олександром Дугіним, який адаптував теорію німецького націонал-соціалізму в теорію російського фашизму, яку довгий час називали «євразійством». Інші колеги копали глибше і виявили факт "легендування" публічного образу, яке зазвичай роблять іноземні розвідки, але нам вистачило Дугіна, оскільки довелося спостерігати за його публічною діяльністю ще з кінця 80-х. Ще тоді було зрозуміло, що «цей цап, товариш бородатий» варить густу і криваву отраву, а тому ті, хто був з ним поруч - отримали клеймо «на всю оставшуюся».
https://defence-line.org/2023/01/obratnaya-storona-propagandy-chast-3/
навіть Леклерки НОВІШІ.
2)Теперішня рашка не СССР.і не Китай.
навіть вкравши технології,вона не здатна відтворити ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС для масового виробництва.
НЕ лише танків.
Будь-чого.Та ще й в умовах санкцій.
причём тут Леопард?
Жебраків не дуже *******, а інших аргументів нема.
то есть сперва насрал, потом, не подтерев, побежал жалостно скуля и свирепо вопрошая - ээээ, че мы не в НАТО, ээээ, че на дашь танки(а ремонт и логистика и обучение - это не как в стратегии - тупо нажал на кнопку и экипаж, любой юнит - сел-поехал)
я реально бы эту ... iстоту слал нахер. чего стоит только шашни с Джулиани ермаковские, а потом, как кстати и "Порох" =
Свята трійця під патронатом прутня московського…
Співпадіння чи «дивний збіг обставин» корупції…
Там все знають, на Заході не дебіли живуть, і те як він на лижах в Карпатах катався з дЄрмаком і
як він посилав на фіг всі попередження про напад кацапів цілих півроку, і те що дЄрмак має відношення до розвідки росії, це ж Захід, на Заході немає фанатів Голобродька, їм в очі не нассиш
за кордоном пам'ятають, куди і по чиїм кишеням пішли кошти, що вони виділили Україні на ковід
а взагалі це треш - через певну групу ***@нів під крилом "найвеличнішого" страждають сотні тисяч хлопців ЗСУ через затягування постачання зброї або її нестачу