"Я тут за нас двоих" - "Енот", боевой медик, Иностранный легион ГУР МО. ВIДЕО
В прошлом году на войне "Енот" потеряла близкого друга, наставника и побратима. Продолжение его дела теперь ее главная мотивация оставаться в строю. О региональном патриотизме в Донецке, первом боевом опыте, реакции родителей на решение стать военной - смотрите в интервью "Енота" для Бутусов+.
Топ комментарии
Напевно. Тому що навіть про совку українською казали Богородиця, княгиня, українка, вчителька, розвідниця, прибиральниця, хитрунка. Це все-фемінитиви, які існували завжди. І є про групи, цитати про першу з них : "Є три групи причин, чому людина може опиратися вживати фемінітиви. Перша може бути пов'язана з тим, що в мовця немає такої звички або ж людина може бути російськомовною. А в російській мові як у системі менше фемінітивів і суфіксів, які їх утворюють. Тобто для російськомовної людини саме явище фемінітивів не має особливого значення. І коли вона говорить українською мовою, де фемінітивів багато, то їй здається, що це щось штучне, ненормальне. У такому разі треба прийняти той факт, що мовні системи можуть відрізнятися."
Воспиталкиня точно винна. Була б вихователькинею тоді було б інакше.
Водночас Герой та Патріот України!
Подяка Батькам за Доньку!
Наснаги, терпіння та Божого захисту Тобі Воїне!
І це, до речі, ГУР МО України. Це справжні бійці -Титани, на чиїх плечах уся України та які без жодних вагань і сумнівів віддають за Україну своє життя і здоровя!
Слава ЗСУ! Слава Україні!
в рядах, как говорил наш президент, .,повстанцев днр,, воюет несравненно больше жителей донбасса...за, что воюют они?
Бережи Отець Небесний наших Героів.
Ми переможемо!