Жена главы "Киевгорстроя" Кушнира имеет виллу во Франции за €20 млн. ВИДЕО
Об этом говорится в расследовании Bihus.Info, сообщает Цензор.НЕТ.
Вилла находится в городке Вильфранш-сюр-Мер близ Ниццы. Площадь дома – 850 квадратных метров. Внутри 6 спален и личных ванных комнат, большая гостиная в бежевых тонах, винный погреб, просторная кухня. Имение расположено на закрытой территории площадью более 5 000 квадратов. Здесь также есть бассейн с панорамным видом на море, большой сад и гараж на 8 автомобилей.
Имение записано на французскую фирму SCP Cayo. Кипрская компания Оксаны Кушнир Koksi Holding приобрела эту фирму в 2019-2020 гг.
В ответ на просьбу прокомментировать покупку дорогого актива Игорь Кушнир письмом ответил, что не владелец ни движимого, ни недвижимого имущества за пределами Украины.
Кушнир уже более 10 лет занимает пост президента "Киевгорстроя" - компании, которая на 80% принадлежит городу Киев. В начале 2023-го она приостановила строительные работы и просила о дополнительном финансировании из бюджета.


Є сенс системно працювати над судово-прокурорською ланкою і заїпати їх до такого ступеню, щоб нарешті щось змінилось системно. І щоб кожен циган з Бородянки був в курсі, що у нас не так з вищою радою правосуддя і як завзято і оскаженіло наша жлобоеліта чинить спротив судовій реформі.
Крадуть в Україні. Бабло в офшорах. Відмивають вкрадене через бізнес і чесну сплату податків в Європах- Америках. Родини жирують.
"Слуги урода" не дадуть збрехати.
Ну что лохи, поняли куда идут все ваши налоги? А давайте вспомним, кто пропихивал и принимал все ети законы про *теплые кредиты*, *молодежное кредитование*, *достройка долгостроев*, *енергосбережение*, *е-видновлення*, *зельоная енергетика* и тд. Поняли лохи куда идут все ваши денюжки которые выделяются из бюджета под разные программы типо забода о народе. А пипл довольный что по какой то программе ему сделали скидку на окно 10% только в реальности он купил на 50% дороже.
https://lb.ua/news/2023/06/09/559699_poroshenko_priviz_herson_bilshe_sta.html Порошенко привіз у Херсон більше ста тон допомоги - Lb.ua
https://www.youtube.com/watch?v=LI84LYXQrHk https://interfax.com.ua/news/general/908058.html Порошенко привіз техніку у новостворений військовий корпус
https://eurosolidarity.org/2023/06/17/brygada-yaka-vgryzayetsya-v-********-poroshenko-pryviz-79-j-odshbr-try-avtoremontni-majsterni-ta-protylanczetni-sitky/ Бригада, яка «вгризається» в Мар'їнку: Порошенко привіз ...
Вбийте в пошуковик : "Порошенко привіз", і буде вам щастя.
Що привіз, як мінімум, мультиміліонер Зеленський, який виконує обов'язки президента країни,оце питання?
Може дасте відповідь? Чи потім, заднім числом, щось намалюють і печатку поставлять?
https://www.youtube.com/watch?v=LI84LYXQrHk
Київміськбуд на 80 відсотків муніціпальна компанія, що фінансується із бюджета міста Київ.
Це Кличком і його камарільєю зроблено задля можливості майже легітимно змивати гроші киян собі у кармани.
У цьому камарілья Кличка нічим не відрізняється від камарільї Зеленьського.
Статки і Єрмака і Стафанчука і усіх інших зелених такі ж самі, крадені із бюджету. Тільки вони крадуть із державного, а Кличко із камарільєю із місцевого.
А тепер вироби на мармизі щиририй подив
а отже, недоторкані вічнозелені судді-прокурори-правники також знаходяться у цьому харчовому ланцюгу, і на самій вершині
Коли люди займаються бізнесом, вони можуть мати високий прибуток і розпоряджатися ним на власний розсуд. А ось коли ти чиновник, твої доходи фіксовані та придбання які виходять за межі цієї суми одразу помітні. Це тягне за собою перевірки та наслідки.
Висновок. ХОЧЕШ МАТИ ШАНС ЖИТИ РОЗКІШНО, НЕ ПРИСЬ НА ДЕРЖАВНУ ПОСАДУ
Але, чомусь Кличко і його оточення фінансують цю компанію із міського бюджету
Навіщо місту муніціпальна будівельна компанія компанія галактичного розміру?
Тільки із однією метою- зливати через неї кошти, що належать киянам.
А всі депутати чому мовчать? Тому що рило у всіх замазано.
Копія Зеленьського на міському рівні. І так по всій країні.
А дірка в бюджеті КМБ з'явилась з тої простої причини, що шоумен ЗЕ повісив недобуд Укрбуду на КМБ. Не буде ж Кушнір свою вілу продавати.
Так вся ця влада і Україну будує.