"Меня снова учат ходить и жить в реабилитационном центре Next Step Ukraine", - украинский морпех Ростислав. ВИДЕО

Именно поэтому в Украине нужно создавать реабилитационные центры в каждом областном центре, больших городках, чтобы лечить украинских защитников.

Один из таких центров – NextStepUkraine, действует на Киевщине. Он создан на средства меценатов их Соединенных Штатов Америки, где проблема реабилитации ветеранов очень им знакома.

Вышеупомянутый центр позволяет украинским воинам получать качественные протезы и вообще качественную реабилитацию.

Чтобы узнать больше, смотрите наш репортаж с места событий.

Комментировать
Сортировать:
Чому, чому - тому що тиловіки бухають, та радіють життю.
показать весь комментарий
07.07.2023 12:42 Ответить
Пшел нах, щур.
показать весь комментарий
07.07.2023 12:54 Ответить
Бухай далі. Дивись новини. Та радіуй життю, бо в тебе мирне небо над головою, судячи з прапора.
показать весь комментарий
07.07.2023 15:09 Ответить
Терпіння і удачі тобі, синку! Все в тебе получиться!
показать весь комментарий
07.07.2023 13:11 Ответить
дуже зворушливе відео...
і я думаю про відповідальність влади за цих сильних мужніх людей...
хто знає, може ті неякісні бронежилети (згадайте той скандал) не змогли захистити українських воїнів 😞
тi, хто вкрав гроші на придбаннi неякісниx бронежилетiв - вони добре сплять? Совість не мучить?
владi треба робити ВСЕ для реабілітації воїнів,
годувати не свою "еліту", а тих, хто захищав Україну та український народ 😠
показать весь комментарий
07.07.2023 13:54 Ответить
Бажаємо вам усім радісних днів!

Ми маємо завжди пам'ятати про вашу жертовність.
показать весь комментарий
07.07.2023 15:54 Ответить
40 000 грн, на фоні ремонту доріг, та придбанні барабанів... зевлада відірвана від реальних потреб населення та наших захистників!
показать весь комментарий
07.07.2023 16:20 Ответить