Зеленский ответил Уоллесу относительно благодарности за помощь: "Можем утром просыпаться и благодарить министра лично". ВИДЕО
Об этом сообщает Цензор.НЕТ.
"Мне кажется, мы всегда были очень благодарны Соединенному королевству, всегда благодарны премьер-министру и министру обороны господину Уоллесу. Я просто не знаю, что он подразумевает, как еще нам нужно поблагодарить. Пусть он напишет мне… Можем утром просыпаться и благодарить министра лично.
Британия – наш партнер, мы им благодарны, возможно, министру хочется чего-то особенного… Но мне кажется, у нас хорошие отношения. Мы благодарны людям. В конце концов, большая поддержка людей влияет на поддержку любого руководства государства", – сказал Зеленский.
Зеленский также обратился к министру обороны Украины Алексею Резникову: "Алексей, у вас плохие отношения с министром обороны? Замечательные? Ну так поблагодарите его. Позвоните ему сегодня".
Тобто, плювати у Криницю, з якої п'є воду весь спраглий Український Народ, не є гарною практикою, бо Українці можуть і плювалку оту відірвати… Вони терплячі, але ж і гарячі!
Слава Україні!!
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html 13.07.2023
Конфлікт Воллеса, який заявив , що Україна мало дякувала Великобританії за допомогу, це не просто реакція ображеного генерала, який хотів бути генсеком НАТО, але не став. По формі питання Воллес правий. Просто купка дилетантів, що управляє міністерством закордонних справ України не знають очевидних речей. В стосунках між державами не важливо, що говорить по телевізору той, чи інший політик. Важливі офіційні документи, які правильно оформляти і передавати адресатам МЗС ім. Зеленського\Кулеби так і не навчилось. Жодного (!) офіційного документу, від структур МЗС з подякою уряду і народу Великобританії від України не існує. Це азбука дипломатії, але в країні де послами стають "консультанти з питань сексології" ... І якщо Зеленський думає, що його "іронічна" відповідь Воллесу дуже розумна він помиляється. Ви просто отримали ще одного ворога, п. Зеленський.
@leusenko1
Гарно міністр оборони Британії Бен Воллес відшив хамство Зеленського про "необхідну зброю із запасів": "Ми не є онлайн-магазином Amazon". В перекладі з дипломатичної на людську мову: Треба було 3 роки гроші не в бітум лукашенківський вкочувати, а в армію,
Як - довгостроково, зарубавши ПДЧ, короткостроково - саботувавши поїздку Пороха на самміт НАТО (чи шо то було) напередодні війни. І ще й вимагав від Заходу не нагнітати, бо це погано впливає на будівництво доріг.
Ліньки гуглити. Якшо дісно цікаво - знайдете самі.
З.І. а взагалі, більше ніж дибілізм зеленої плісняви мене засмучує дибілізм відчутної частки коментаторів. І це ж млять vox populi... хоча до дебілізму відчутної частини українців я б вже мав звикнути...
На Заході вже починають підшивати справи людей Коломойського і зеленського, квартальний це знає і починає енергійно нервувати. На кону домовленості по виводу расєйських військ з України - типу "побєда зелєнскага", на справді домовленості з кремлем через різних арахамій.
Ну понятно, стресс, нервы . . . Но лучше от этого всё равно не будет.
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html Хроника одного президента
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html 13.07.2023
Конфлікт Воллеса, який заявив , що Україна мало дякувала Великобританії за допомогу, це не просто реакція ображеного генерала, який хотів бути генсеком НАТО, але не став. По формі питання Воллес правий. Просто купка дилетантів, що управляє міністерством закордонних справ України не знають очевидних речей. В стосунках між державами не важливо, що говорить по телевізору той, чи інший політик. Важливі офіційні документи, які правильно оформляти і передавати адресатам МЗС ім. Зеленського\Кулеби так і не навчилось. Жодного (!) офіційного документу, від структур МЗС з подякою уряду і народу Великобританії від України не існує. Це азбука дипломатії, але в країні де послами стають "консультанти з питань сексології" ... І якщо Зеленський думає, що його "іронічна" відповідь Воллесу дуже розумна він помиляється. Ви просто отримали ще одного ворога, п. Зеленський.
Впрочем. - к сожалению не для всех. Может кто-то ещё не понял, что отколоть УКраину от запада - это не глупость зели. Это его работа на русню...которую он не так плохо для лубянки и выполняет...
Похоже зелю не устроило, что Запад - несмотря зелины усилия- не бросает украинцев в беде.... что очень расстраивает его работодателей