Зеленский ответил Уоллесу относительно благодарности за помощь: "Можем утром просыпаться и благодарить министра лично". ВИДЕО

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

"Мне кажется, мы всегда были очень благодарны Соединенному королевству, всегда благодарны премьер-министру и министру обороны господину Уоллесу. Я просто не знаю, что он подразумевает, как еще нам нужно поблагодарить. Пусть он напишет мне… Можем утром просыпаться и благодарить министра лично.

Британия – наш партнер, мы им благодарны, возможно, министру хочется чего-то особенного… Но мне кажется, у нас хорошие отношения. Мы благодарны людям. В конце концов, большая поддержка людей влияет на поддержку любого руководства государства", – сказал Зеленский.

Зеленский также обратился к министру обороны Украины Алексею Резникову: "Алексей, у вас плохие отношения с министром обороны? Замечательные? Ну так поблагодарите его. Позвоните ему сегодня".

Топ комментарии
+111
Ой дебіл.....
показать весь комментарий
12.07.2023 20:31 Ответить
+90
Це не тролінг, це наглість і хамство.
показать весь комментарий
12.07.2023 20:34 Ответить
+65
Цей троллінг був абсолютно недоречним. Британія рятувала п'яту точку головноклоуна
показать весь комментарий
12.07.2023 20:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
За вибір.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:15 Ответить
Можно уйти из КВНа, но КВН из тебя не уйдёт никогда....
показать весь комментарий
13.07.2023 10:03 Ответить
Одного прекрасного ранку ти можеш "не проснутися" без тієї допомоги яку надає Англія і Воллес зокрема!!!
показать весь комментарий
13.07.2023 10:09 Ответить
Ось що трапляється, коли дурень говорить не по написаному.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:13 Ответить
Бен Уолес правильно відреагував, на слова особи на посаді Президента України, під час московської війни: «Нравится нам это или нет, но люди хотят видеть благодарность… И да, ваша война благородна, и мы рассматриваем ее как войну не только за себя, но и за наши свободы… Но иногда приходится убеждать законодателей в Америке, убеждать сомневающихся политиков в других странах, что оно того стоит, что это имеет смысл и что они получат что-то взамен… Иногда вы слышите ворчание не от администрации или системы, а от американских законодателей. Мы дали вам 83 миллиарда долларов на все, и, вы знаете, мы не Amazon… Это правда. Я говорил об этом в июне прошлого года. Мы не Amazon»!!
Тобто, плювати у Криницю, з якої п'є воду весь спраглий Український Народ, не є гарною практикою, бо Українці можуть і плювалку оту відірвати… Вони терплячі, але ж і гарячі!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
13.07.2023 10:35 Ответить
хєр там. Відривалка не працює. "неначасі" (С)
показать весь комментарий
13.07.2023 11:10 Ответить
Героям слава !!!
показать весь комментарий
13.07.2023 13:05 Ответить
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html Хроника одного президента

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html 13.‎07.‎2023

Конфлікт Воллеса, який заявив , що Україна мало дякувала Великобританії за допомогу, це не просто реакція ображеного генерала, який хотів бути генсеком НАТО, але не став. По формі питання Воллес правий. Просто купка дилетантів, що управляє міністерством закордонних справ України не знають очевидних речей. В стосунках між державами не важливо, що говорить по телевізору той, чи інший політик. Важливі офіційні документи, які правильно оформляти і передавати адресатам МЗС ім. Зеленського\Кулеби так і не навчилось. Жодного (!) офіційного документу, від структур МЗС з подякою уряду і народу Великобританії від України не існує. Це азбука дипломатії, але в країні де послами стають "консультанти з питань сексології" ... І якщо Зеленський думає, що його "іронічна" відповідь Воллесу дуже розумна він помиляється. Ви просто отримали ще одного ворога, п. Зеленський.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:40 Ответить
Олег Леусенко

@leusenko1

Гарно міністр оборони Британії Бен Воллес відшив хамство Зеленського про "необхідну зброю із запасів": "Ми не є онлайн-магазином Amazon". В перекладі з дипломатичної на людську мову: Треба було 3 роки гроші не в бітум лукашенківський вкочувати, а в армію,
показать весь комментарий
13.07.2023 10:55 Ответить
Може тоді і Заходу не треба було перед початком війни обіцяти безлімітної підтримки, аби тепер не розповідати про Амазон...
показать весь комментарий
13.07.2023 11:01 Ответить
Так Зєля ж відмовився від підтримки, бо це "лякає інвесторів". Які тепер претензіі до Заходу?
показать весь комментарий
13.07.2023 11:12 Ответить
коли і від якої підтримки відмовився янелохкакаяразніца...?
показать весь комментарий
13.07.2023 11:35 Ответить
Коли - одразу після обрання і до самого вторгнення.

Як - довгостроково, зарубавши ПДЧ, короткостроково - саботувавши поїздку Пороха на самміт НАТО (чи шо то було) напередодні війни. І ще й вимагав від Заходу не нагнітати, бо це погано впливає на будівництво доріг.
Ліньки гуглити. Якшо дісно цікаво - знайдете самі.
показать весь комментарий
13.07.2023 13:16 Ответить
Гопота.
показать весь комментарий
13.07.2023 11:05 Ответить
Не сподобалось. Не дипломатично
показать весь комментарий
13.07.2023 12:16 Ответить
«Ми живемо в епоху великих подій і маленьких людей».© Сер Вінстон Черчилль
показать весь комментарий
13.07.2023 11:12 Ответить
Не виключено що це намагання посваритися з заходом і тоді вперед до китайського мирного плану.
показать весь комментарий
13.07.2023 11:12 Ответить
Вчора просралася та шлюха с ЦПК, сьогодні - "найвеличніший". Шо таке? ЗСУ почали перемагати і треба шось робити?
З.І. а взагалі, більше ніж дибілізм зеленої плісняви мене засмучує дибілізм відчутної частки коментаторів. І це ж млять vox populi... хоча до дебілізму відчутної частини українців я б вже мав звикнути...
показать весь комментарий
13.07.2023 11:18 Ответить
Ні, прос сотні "шил" Зе влади починають вилазити з мішка.
На Заході вже починають підшивати справи людей Коломойського і зеленського, квартальний це знає і починає енергійно нервувати. На кону домовленості по виводу расєйських військ з України - типу "побєда зелєнскага", на справді домовленості з кремлем через різних арахамій.
показать весь комментарий
13.07.2023 11:54 Ответить
Як сказав Байден при зустрічі у Вільнюсі: " -Маю погані новини для вас, пане Зеленський. Ми нікуди не подінемось. Ви застрягли з нами."
показать весь комментарий
13.07.2023 11:28 Ответить
це чудові новини. Нам найгловнше щоб американці не з*лися, як це вони зробили в афгані
показать весь комментарий
13.07.2023 15:43 Ответить
Зря он хамит друзьям . . .
Ну понятно, стресс, нервы . . . Но лучше от этого всё равно не будет.
показать весь комментарий
13.07.2023 11:31 Ответить
Он по другому не может. Воспитание мамы Риммы и папы Саши+ совковая среда к которой надо было ***************. А там хамов и не далёких было *свыше крыши*. На сегодня обязаны его терпеть и краснеть, ведь он президент нашей страны. Он, слуги народа, многие политологи и блогеры(даже те к которым отношусь с уважением) не понимают,что является приоритетом у Запада.А это не дать распространится рашизму за пределы РФ. И в любом случае, независимо кто у нас президент,они будут делать всё возможное чтобы этого не допустить с учётом не возникновения 3й мировой. Отсюда помощь,которой никогда не было и в дальнейшем будет ещё больше. Очень точно сказал Байден Зеленскому* маю погані новини для Вас,пане Зеленський.Ми нікуди не подінемось.Ви застряли з нами*.А то тошнотворное возвеличивание самого себя, как заезжаная старая пластинка на патифоне начала доставать и политиков Запада.
показать весь комментарий
13.07.2023 14:47 Ответить


https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html Хроника одного президента

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html ‎13.‎07.‎2023

Конфлікт Воллеса, який заявив , що Україна мало дякувала Великобританії за допомогу, це не просто реакція ображеного генерала, який хотів бути генсеком НАТО, але не став. По формі питання Воллес правий. Просто купка дилетантів, що управляє міністерством закордонних справ України не знають очевидних речей. В стосунках між державами не важливо, що говорить по телевізору той, чи інший політик. Важливі офіційні документи, які правильно оформляти і передавати адресатам МЗС ім. Зеленського\Кулеби так і не навчилось. Жодного (!) офіційного документу, від структур МЗС з подякою уряду і народу Великобританії від України не існує. Це азбука дипломатії, але в країні де послами стають "консультанти з питань сексології" ... І якщо Зеленський думає, що його "іронічна" відповідь Воллесу дуже розумна він помиляється. Ви просто отримали ще одного ворога, п. Зеленський.
показать весь комментарий
13.07.2023 11:56 Ответить
К сожалению, чудит без баяна зеля, а недорожелателей получает УКраина...
Впрочем. - к сожалению не для всех. Может кто-то ещё не понял, что отколоть УКраину от запада - это не глупость зели. Это его работа на русню...которую он не так плохо для лубянки и выполняет...
показать весь комментарий
14.07.2023 09:52 Ответить
Саме такої реакції від "їхнього ***********" і бажали 73%. Ганебно мати *********** гопніка з підворотьні кр.рг. - це як до нормальних українців. Коли ти, ****, бухав разом з дерьмаком у буковелі на прикинці 21 року і вивозив свій виводок до Італії та Ізраелю, то Борис та Джо, самі, на свій розсуд почали літаками постачати перше що було необхідно для паління колон русні, що заходила по твоїх шоссе - Джавелини та Нлави . *****, ну чому отий камаз схибив - скіки б українців булиб жіві.
показать весь комментарий
13.07.2023 12:01 Ответить
Наш героический Боневтик Вперший поддержал свое реноме быковатого, туповатого, мстительного, злопамятного, да еще и крайне неблагодарного клоуна !
показать весь комментарий
13.07.2023 12:22 Ответить
дебіл.....
показать весь комментарий
13.07.2023 12:30 Ответить
Дипломатія
показать весь комментарий
13.07.2023 12:34 Ответить
їбанат
показать весь комментарий
13.07.2023 12:37 Ответить
Хамло невиховане і невдячне ..
показать весь комментарий
13.07.2023 12:37 Ответить
всьо. гг нам
показать весь комментарий
13.07.2023 12:50 Ответить
а він главі Мі 6 не пробував хамити ?
показать весь комментарий
13.07.2023 13:23 Ответить
Володимир Зеленский- Хамло та Бидло, Доведено Володимиром Зеленским.
показать весь комментарий
13.07.2023 13:48 Ответить
Нарешті є за що подякувати Зеленському! Ці євродебіли роблять вигляд, що вони сильні і круті, але Путін може знищити цих недоумків за 48 годин! Ще підсилений Китаєм та Іраном
показать весь комментарий
13.07.2023 14:06 Ответить
А що резніков - сидить? За що, за яйця чи паливо по 8 0
показать весь комментарий
13.07.2023 14:15 Ответить
ДОВБ@Б - піарист!!! Коли ти лише клоун, який власними жартами розважає не дуже вибагливу та розумну публіку, це не є чимось страшним. Але коли такий "клоун" керує країною, яка за прощею є самою великою у Європі (мордор не рахуємо), а за населенням однією з найбільших, тоді це є ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА як для КРАЇНИ, якою він керує під час війни, так і її ГРОМАДЯН! І що робити, аби цей "клоун" не ганьбив ані нас, ані нашу Неньку?! Ось в цьому і є питання... А взагалі, це ППЦ!!!
показать весь комментарий
13.07.2023 14:20 Ответить
да он джокер.. клоун-садист
показать весь комментарий
13.07.2023 17:24 Ответить
Як завжди, вирвано з контекста, а коментаторам тільки дай привід.
показать весь комментарий
13.07.2023 20:41 Ответить
Опять ни х*ра не понял, но ,на всякий случай , нахамил....

Похоже зелю не устроило, что Запад - несмотря зелины усилия- не бросает украинцев в беде.... что очень расстраивает его работодателей
показать весь комментарий
14.07.2023 09:47 Ответить
Це що було - КВН чи 95 квартал ?
показать весь комментарий
14.07.2023 18:26 Ответить
Страница 4 из 4