В районе Соледара операторы дронов 10-й ОГШБр точным сбросом гранат уничтожили российские БМП-1 и БМП-2. ВИДЕО

Видео обнародовали в телеграм-канале бригады, сообщает Цензор.НЕТ.

"Наши ребята кошмарят оккупанта днем и ночью, напоминая им, что не годится шастать по нашей неньке-Украине", - написали бойцы 10 ОГШБр.

Комментировать
Сортировать:
Маленькі гранати, але при попаданні всередину навіть танк горить і вибухає.
показать весь комментарий
12.07.2023 23:54 Ответить
В танку є чому горіти і крім боєкомлекту. Все замизгане якщо не залите соляркою і маслом + не одним кілограмом фарби все середина намазана
показать весь комментарий
13.07.2023 00:10 Ответить
Ну, молодці, значить, наші хлопці!
показать весь комментарий
12.07.2023 23:58 Ответить
Легендарна і непереможна 10 з Прикарпаття ! Героям тричі слава ! Слава ! Слава !
показать весь комментарий
13.07.2023 00:07 Ответить
Мені одному здається, що кацапи спеціально залишають люки відкритими? Логічний ланцюжок - немає техніки, немає на чому воювати, чекають на іншу, довше залишаються живими.
показать весь комментарий
13.07.2023 00:48 Ответить
Вони контуженими над таким не замислюються. Тим більше коли є шанс що від наступного прильоту можна згоріти разом із бронею то ніхто витрачати час на люки не буде.

Но справді час від часу бувають випадки коли росіяни цілком свідомо знищують свою техніку щоб мати більше виправдань, картинку для пропаганди і т.п..
показать весь комментарий
13.07.2023 02:50 Ответить
показать весь комментарий
13.07.2023 08:15 Ответить
20 дронов и было запущено
показать весь комментарий
13.07.2023 08:16 Ответить
Дипстейт та інші блогери, розповідають що кацапи скидуть в двічі більше чім ми!!!!! Армія дронів в дупі! А добавте сюди ще мінні поля, і ще постійне примінення авіації, того й контрнаствп буксує і буде буксувати, а які контраргументи ВСУ може задіяти, якще Зеермаки, так і не зробили армії дронів а кацапня зробила, і збільшує кожний день
показать весь комментарий
13.07.2023 09:29 Ответить