Украинский танк Leopard 2A4 с комплексом защиты "Контакт-1" и шведским камуфляжем "Barracuda". ВИДЕО

Как сообщает Цензор.НЕТ, танк дополнительно оборудован комплексом защиты "Контакт-1" и многоспектральным камуфляжем шведского производства "Barracuda".

Топ комментарии
+20
gut !
показать весь комментарий
18.07.2023 12:34 Ответить
+16
фігня це все, московія почала клепати весільні дрони камікадзе в промислових масштабах,
а що робить наш клоун-членограй з фсбешною агентурою - правильно в кращому разі нічого, а по факту саботаж і шкідництво. Навіть мангалів на танку нема.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:02 Ответить
+13
Мда, таке побачити...і ,щось неймовірно, залишайтесь живими
показать весь комментарий
18.07.2023 12:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
gut !
показать весь комментарий
18.07.2023 12:34 Ответить
Мда, таке побачити...і ,щось неймовірно, залишайтесь живими
показать весь комментарий
18.07.2023 12:35 Ответить
Більше! Більше данних зливаймо кацапам! Шоб вони знали до чого готуватися.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:39 Ответить
То не камуфляж SAAB "Барракуда". Вотана барракуда, а то яйца по 17.

показать весь комментарий
18.07.2023 13:36 Ответить
Досадно. Балкенкройца не видно... .
показать весь комментарий
18.07.2023 12:44 Ответить
Хех. Пам'ятаю як багато в кого з НАТО горіло з того що ми навішуємо ДЗ. А ще як вони були шоковані тим що фпв немає різниці що спалювати - совковий танк чи леопард. Все ж збереження вектору на монтаж ДЗ і навіть посилення цього вектору гарно демонструє хто був правий та хто насправді вміє воювати.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:55 Ответить
Was ist "фпв"?

"Фауст протитанковий вундерваффе"?
показать весь комментарий
18.07.2023 13:05 Ответить
vse jasno - kacap(kak ja i dumal) naher - na svoi balotnie forumi mudila
показать весь комментарий
18.07.2023 13:06 Ответить
Хех хрюкнув на язику замаскованим латиницею чувачок із іноземним айпі.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:17 Ответить
tak - kacapam latinica - ce jak chervona trjapka prokljatije anglosaksi - tak ?
показать весь комментарий
18.07.2023 13:23 Ответить
Ви не бачите різниці між англійським і латинськими графемами?) Мені вас жаль.

До речі в тюрків латинські графеми, но вони як і всі користувачі латиниці читають їх своєму. Не має ніякої спільної латиниці. Латиниця та англійська це ппц різні речі, хто це не розуміє, то для тих у мене дуже погані новини.

(kak ja i dumal) - це якою? "Как" це кацапською.

(svoi) - це якою? "свой" - знову кацапською.

Ех бездарна русня.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:45 Ответить
tak dlja tebi i pisav shob ti zrozumil- davai davai - obratno na boloto
показать весь комментарий
18.07.2023 13:49 Ответить
Як же ви русня сильно хочете всіх загнати до себе на болота. Але нічого у вас не виходить та не вийде. І залишається вам лиш сидіти на сайтах чужих країн та гадити там, правда і це задоволення у вас з часом буде забрано.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:54 Ответить
"Латиниця та англійська це ппц різні речі", дурне, не плутай литиницю - абетку, з латиною - латинською мовою! всі хто використовють латинську абетку (тюрки також, але не усі) користуються латиницею, як і англійці, німці, італійці, французи, поляки, румуни і ще пів світу навіть більше!
показать весь комментарий
18.07.2023 18:57 Ответить
Це здається ви путаєте та не звертаєте увагу про що йшла мова.

А мова йшла зовсім не про латину тобто латинську мову яку ви сюди приплели щоб помудрувати. 😤 Мова йшла саме про графеми, а не абетку як ви написали. І кожен народ графеми читає по своєму хоча придурочні та дурні думають що раз тюрки використовують латиницю, то їх слова читаються так само як в англійській, польській і т.п., но ні не читаються. Саме такий був мій меседж у висміювані русні з її англосаксами.

Наприклад щоб проілюструвати цей меседж можу навести вам дуже яскраву відмінність з "С" в тюрків ця графема читається як "ДЖ".

P.S. Це до речі пояснення як Коцюбіїв став Каджибеєм, транслітерація і особливості читання, укр назву транслітерували на латинські графеми укрмови, а потім прочитали як латинські графеми тюркської мови.
показать весь комментарий
18.07.2023 20:35 Ответить
фігня це все, московія почала клепати весільні дрони камікадзе в промислових масштабах,
а що робить наш клоун-членограй з фсбешною агентурою - правильно в кращому разі нічого, а по факту саботаж і шкідництво. Навіть мангалів на танку нема.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:02 Ответить
червонокнижна тваринка, нам їх передають як яйця фаберже - поштучно і так трясуться на ними що навіть уявити страшно як їх збиралися використовувати у себе - в музеї їх тримати чи що...
показать весь комментарий
18.07.2023 13:03 Ответить
забули сказати) що на танку була крута аудиосистема Bang & Olufsen для залякування ворога
показать весь комментарий
18.07.2023 13:05 Ответить
Круто.
Дякуємо усім нашим друзям.
Бережи, Боже, та допомагай нашим захисникам
показать весь комментарий
18.07.2023 13:17 Ответить
А ще потрібно маскувати сліди від гусениць. Досить часто, на відео з дронів, видно куди саме, під захист дерев, заїхала техніка.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:28 Ответить
Ну гарний танк, тільки скільки їх потрібно???
показать весь комментарий
18.07.2023 13:51 Ответить
Не розумію для чого ця стаття і відео. Ну поїздив Леопард туди-сюди... і що??!!
показать весь комментарий
18.07.2023 13:54 Ответить
ПОКАЗ МОД ЛЕТО 2023 )))
показать весь комментарий
18.07.2023 13:55 Ответить
Если его пустят по минным полям и под рашисткие ПТУРы то похрен какая на етом танке накидка. Леопард ето как снайперская винтовка с дорогим ночным оптическим прицелом. И вместо использовать етот танк из засады или для прикрытия простых танков Т-64, у нас умники бросили колоны Леопардов на штурм вражеской обороны посреди дня да еще по минным полям. Патаму шта умники у нас говорят что западную технику нужно использовать кучей мол так лучше для логистики. Вот вам бл**** и логистика. Дадут нам F-16 и тоже бросят толпой стрелять нурсами по посадкам, как у нас используется вся авиация для красивой картинки ура-патриотам, пока рашисты не собьют их всех.
показать весь комментарий
18.07.2023 14:00 Ответить
Як використовувати танк, якщо його треба постійно ховати?
показать весь комментарий
18.07.2023 16:57 Ответить
він мабуть дальше тієї посадки нікуди не їзде ..бо тільки виїде і йому 3.14ста
показать весь комментарий
18.07.2023 17:25 Ответить