Украинский танк Leopard 2A4 с комплексом защиты "Контакт-1" и шведским камуфляжем "Barracuda". ВИДЕО
Как сообщает Цензор.НЕТ, танк дополнительно оборудован комплексом защиты "Контакт-1" и многоспектральным камуфляжем шведского производства "Barracuda".
Топ комментарии
"Фауст протитанковий вундерваффе"?
До речі в тюрків латинські графеми, но вони як і всі користувачі латиниці читають їх своєму. Не має ніякої спільної латиниці. Латиниця та англійська це ппц різні речі, хто це не розуміє, то для тих у мене дуже погані новини.
(kak ja i dumal) - це якою? "Как" це кацапською.
(svoi) - це якою? "свой" - знову кацапською.
Ех бездарна русня.
А мова йшла зовсім не про латину тобто латинську мову яку ви сюди приплели щоб помудрувати. 😤 Мова йшла саме про графеми, а не абетку як ви написали. І кожен народ графеми читає по своєму хоча придурочні та дурні думають що раз тюрки використовують латиницю, то їх слова читаються так само як в англійській, польській і т.п., но ні не читаються. Саме такий був мій меседж у висміювані русні з її англосаксами.
Наприклад щоб проілюструвати цей меседж можу навести вам дуже яскраву відмінність з "С" в тюрків ця графема читається як "ДЖ".
P.S. Це до речі пояснення як Коцюбіїв став Каджибеєм, транслітерація і особливості читання, укр назву транслітерували на латинські графеми укрмови, а потім прочитали як латинські графеми тюркської мови.
а що робить наш клоун-членограй з фсбешною агентурою - правильно в кращому разі нічого, а по факту саботаж і шкідництво. Навіть мангалів на танку нема.
Дякуємо усім нашим друзям.
Бережи, Боже, та допомагай нашим захисникам