Предательница Уманец привезла несколько банок тушенки оккупантам из "Шторм-Z" и приказала им "стоять до конца". ВИДЕО

Как сообщает Цензор.НЕТ Юрий Бутусов опубликовал соответствующее видео.

"Зэки закуске и какой-никакой бабе обрадовались и ждали продолжения, но та залезла на броневик и начала вещать про "страха нет, ни шагу назад". Избиратель попался непатриотичный, честно признался, что страх есть, но заградотряды никто не отменял", - написал Бутусов.

Топ комментарии
+53
ПАРТИЯ ЛДПР
показать весь комментарий
29.07.2023 15:37 Ответить
+53
жирна тітка і худі зеки , які дивляться на неї як на їжу .
показать весь комментарий
29.07.2023 15:38 Ответить
+45
пипецпля - сборище уродов...
показать весь комментарий
29.07.2023 15:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сестра за діагнозом
показать весь комментарий
29.07.2023 16:06 Ответить
скільки їх таких керівників громад не знали, як діяти в перші дні окупації...а потім рятували свої життя...
є відео в якому президент признається журналістам, що про наступ ворога знав іще в жовтні...
є інформація, де признається, що завчасно не готувалась евакуація, щоб не було паніки, а отже і не було розроблено плану дій отаким керівникам громад...
керівники громад в перші дні звертались за роз,ясненнями в центр, зокрема до голови конгресу територіальних громад, він же і голова оп, але того було ніде зустріти в перші дні окупації...
як було повестись цим людям, в основному і часто жінкам?
гадаємо, що тушонка просрочена і цій жінці це зарахується...і вона вхожа в розташування ворога і має інформацію про те...напевне і готова поділитись нею з розвідниками буданова...
показать весь комментарий
29.07.2023 20:41 Ответить
CВИНОРИЛА
показать весь комментарий
29.07.2023 17:23 Ответить
пипецпля - сборище уродов...
показать весь комментарий
29.07.2023 15:37 Ответить
Зеки задоволені
показать весь комментарий
29.07.2023 15:38 Ответить
схоже, що тільки вчора із ШИЗО вийшли.
"штурмовики", млять!
і таке падло буде сидіти в окопі, поки не вб'ють 👿
показать весь комментарий
29.07.2023 16:16 Ответить
ПАРТИЯ ЛДПР
показать весь комментарий
29.07.2023 15:37 Ответить
Жирную ку@ рву пора вешать 😠
показать весь комментарий
29.07.2023 15:37 Ответить
жирна тітка і худі зеки , які дивляться на неї як на їжу .
показать весь комментарий
29.07.2023 15:38 Ответить
так-уманець незабаром піде на холодець...
показать весь комментарий
29.07.2023 15:42 Ответить
у вас обох "ніки" - дай б*же, так шо.... сорі за смайл бо іншого нема тут, ну, не то шоб нема, мало кому це потрібно було б
показать весь комментарий
29.07.2023 15:58 Ответить
Зечари голодні так оком опитним прикинули скільки тушонки можна було б зробити з цієї бабетти вгодованої! глазьонки так забігали - тікай дуро! Бо буде "свіжина"!
показать весь комментарий
29.07.2023 16:12 Ответить
какие же они у.бища,козломордых тварей только уничтижать,выбора у нас нет
показать весь комментарий
29.07.2023 15:39 Ответить
Стоять суки за тушенку до конца я сказала
показать весь комментарий
29.07.2023 15:40 Ответить
ну й рожі ж у "ізбірателей"! типові члєни партії "слуги наріда".
показать весь комментарий
29.07.2023 15:41 Ответить
Чтоб ваш дух не терялся... И я знаю о чём она.
показать весь комментарий
29.07.2023 15:41 Ответить
мсъё знаёт толк в этом?
ну, пишут, Наполёон тожё так жё знал.
показать весь комментарий
29.07.2023 15:55 Ответить
Бухарі і доходяги. )))))

Паноптікум! Чесне слово!! )
показать весь комментарий
29.07.2023 15:41 Ответить
Два "але": таких на росії ***** і самій русні їх зовсім не шкода.
показать весь комментарий
29.07.2023 15:49 Ответить
Какие интеллектуальные лица.
показать весь комментарий
29.07.2023 15:42 Ответить
За тушонку до кінця!
показать весь комментарий
29.07.2023 15:43 Ответить
Які «одухотворьониє» і «умниє ліца» - от прям показові обличчя руського міра! 💩💩💩
показать весь комментарий
29.07.2023 15:44 Ответить
Фрік-шоу...)))
показать весь комментарий
29.07.2023 15:47 Ответить
Опа-ча, закусон подвалил!!! Эй, Ганцовский!!! ПИстуй за банкой!!!
показать весь комментарий
29.07.2023 15:48 Ответить
"Условия отличные, столько тушёнки они ещё в жизни не ели!"

- безымянная самка вагнера.
показать весь комментарий
29.07.2023 15:49 Ответить
На гілляку курву!
показать весь комментарий
29.07.2023 15:51 Ответить
мммм, и вот ЭТОГО должен(именно должен, т.к. - Альянс) бояться НАТО?
хорошо хоть бутылки за кадром остались
показать весь комментарий
29.07.2023 15:54 Ответить
Це реальний "руSSкій мір"...
показать весь комментарий
29.07.2023 15:55 Ответить
Звідки такі беруться в Україні!?
показать весь комментарий
29.07.2023 16:02 Ответить
показать весь комментарий
29.07.2023 16:03 Ответить
Ієронім Босх нервово курить:

яка натура пропадає 😂

.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:22 Ответить
Справа на Черновецького ******
показать весь комментарий
29.07.2023 18:07 Ответить
І вони рахують себе господарями на нашей земли!!! Курва, та роздерти нах і забути!
показать весь комментарий
29.07.2023 18:28 Ответить
Мля, все бухие. Язык заплетается. Смех))))
Уверен, это их ещё попросили не нахерачиваться , а то ж корреспонденты приедут. А попросил их, скорей всего, тот что с фингалом под глазом. В результате короткой "дискуссии" вопрос был снят с повестки дня))
показать весь комментарий
29.07.2023 16:06 Ответить
Пане Форма - я саме про це хотів написати!🤭 Залишилося лиш дописати : "Тушенка опочЛєнєц, сорт так сєбє!" Виготовлена з отказніків чмобіків!🤓
показать весь комментарий
29.07.2023 16:42 Ответить
Такие сюжеты нужно показывать европейским комисарам-любителям "рускава мира".
показать весь комментарий
29.07.2023 18:45 Ответить
Я то думаю щож це жітілі запарожІя в ютубі неначе збісились, одно просют-дай денюжку-ну дай на добрає дєла.
Ось воно яке оте дєла.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:07 Ответить
Побічний шлях цивілізації, хоча стая мавп виглядає нарази краще цього терраріуму. Отримувачи касетних, вольфрамових та термобаричних ***********. Без цього ніяк.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:08 Ответить
Лепрозорий
показать весь комментарий
29.07.2023 16:09 Ответить
Щедріше тільки "блины с дворницкой лопаты на шару" на масляну.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:09 Ответить
«Уманець» єврейського походження призвище.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:09 Ответить
пипец! их с кунскамеры достали? какие симпатичные ! как раз для этой кацапской курки!
показать весь комментарий
29.07.2023 16:10 Ответить
Из камеры, это точно...
показать весь комментарий
29.07.2023 18:02 Ответить
Папа в неї Льоня Уманєц? Панятна.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:11 Ответить
З її допомогою пісня "за расію і свободу до конца", набрала нового змісту - "за расію і тушонку...."
показать весь комментарий
29.07.2023 16:13 Ответить
окопная жена
показать весь комментарий
29.07.2023 16:13 Ответить
Монтажну піну у вагіну...
показать весь комментарий
29.07.2023 16:16 Ответить
Позориться до кінця -- чого ж іі так шибануло
показать весь комментарий
29.07.2023 16:29 Ответить
новий сезон кобзона в розпалі...
показать весь комментарий
29.07.2023 16:38 Ответить
Які потвори лізуть на нашу землю. Жах.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:39 Ответить
Бидлобаба.
показать весь комментарий
29.07.2023 16:45 Ответить
Приїхала сцикуха "страха нет"ляпнула і здриснула, а ви як хочте!
показать весь комментарий
29.07.2023 16:57 Ответить
Координатор партии лдпр ? О-о-о ! Законна ціль. Вовчик, жирік, посунься. Треба місце для знов прибуваючих прихильників. Вони ж " ні шагу назад".
показать весь комментарий
29.07.2023 16:59 Ответить
Не нужно подменять понятия, она не предательница, а обычная ДУРА, котороя никогда не должна была иметь ГРАЖДАНСТВА УКРАИНЫ (как и большая часть населения страны), просто институт ГРАЖДАНСТВА УЗУРПАТОРЫ (во всем мире, не только в Украине) давно девальвировали до ПОДДАНСТВА, а немало где и до РАБСТВА!
Права ГОЛЫХ ОБЕЗЬЯН - это фикция и декорация для лохов (которых наглым образом дурят ДЕКЛАРАЦИЯМИ и ОБЕЩАНИЯМИ), а ПОЛИТИКА - инструмент манипуляции и УЗУРПАЦИИ ВЛАСТИ.
Всей полнотой прав должны обладать лишь фактические(настоящие) ГРАЖДАНЕ, а не просто ЛЮДИ (как популяция голых обезьян)!
показать весь комментарий
29.07.2023 17:04 Ответить
Бридка свиноматка
Як таке Українська земля носила
показать весь комментарий
29.07.2023 17:06 Ответить
ті ж зеки, зжеруть і тушонку і ту шмару пустять по колу... їх "інтелєкт"... швидше інстинкт, вже оком кинув....
показать весь комментарий
29.07.2023 17:06 Ответить
не ображайте пітухов! У одного наколки на плечах - явно пітух в законе!
показать весь комментарий
29.07.2023 17:34 Ответить
у " воінов твкіє просвєтлєнниє ліца"... аж *** !

І мисля на лобі написана : А пустить би тєбя по кругу ...!"
показать весь комментарий
29.07.2023 17:35 Ответить
Один з них явно пітух в законі - дивись - зірки на плечах!
показать весь комментарий
29.07.2023 17:38 Ответить
У СБУ вже є досить пристойний досвід ліквідації зрадників.
показать весь комментарий
29.07.2023 17:42 Ответить
Не Уманець, а Аналгетс
показать весь комментарий
29.07.2023 18:10 Ответить
Такой толстый троллинг: намёк, мол, воюйте - всё одно на фарш пойдёте
показать весь комментарий
29.07.2023 20:03 Ответить
Страха нет, мозгов нет. Только вперед.
показать весь комментарий
29.07.2023 20:38 Ответить
Пора вже оновити цю серію консерв. Тоді у москалів знатно полихнули пердаки! )))

показать весь комментарий
29.07.2023 20:56 Ответить
То як уманець має відповісти за державну зраду у воєнний час?
показать весь комментарий
29.07.2023 21:03 Ответить
Нова еліта кацапії.
показать весь комментарий
29.07.2023 22:05 Ответить
підараска., прастітутка. І просто кончена женщіна.
В плєн - не брать!
болото, бадилля, сміття.
показать весь комментарий
29.07.2023 22:14 Ответить
Цікаво вона яку партію підтримувала? Можа і тушонка з нашой гумонітарки,яку вагонамі камуниздили.
показать весь комментарий
29.07.2023 23:53 Ответить