8865 посетителей онлайн

Вражескому танку оторвало башню, а его экипаж "переквалифицировался" в летчиков. ВИДЕО

Как сообщает Цензор.НЕТ, видеозапись успешной боевой работы бойцов опубликована в соцсетях.

"Уничтожение FPV-дроном СБУ российского танка Т-80БВМ образца 2023 года под Авдеевкой! Танк с надписью "Чернуха" полностью оправдал свое название, вспыхнув и сгорев от кумулятива, как спичка, а экипаж мгновенно переквалифицировался в летчиков", - отмечает в комментарии автор публикации.

Топ комментарии
+38
досі не можу дивитися, як араби на відео відрубають голови живим ягнятам. але як кацапам відприває голови, руки-ноги - дивлюсь під час обіду без жодних проблем і застрежень. апетит чудовий. що зі мною не так??
показать весь комментарий
15.01.2024 12:01 Ответить
+33
Одразу кілька квартир на Печерську звільнилося.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:38 Ответить
+32
НавєйшІй узкій такн "ПРАРИВ НАРИВА" називаїца☝
НАТА дражІ💩
показать весь комментарий
15.01.2024 11:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Одразу кілька квартир на Печерську звільнилося.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:38 Ответить
НавєйшІй узкій такн "ПРАРИВ НАРИВА" називаїца☝
НАТА дражІ💩
показать весь комментарий
15.01.2024 11:40 Ответить
Політ башти менше трьох секунд це не політ, і ніякі вони не льотчики. Хай далі тренуються і повторюють.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:40 Ответить
Таки народжені повзати іноді літають. Хоч і три секунди.
показать весь комментарий
15.01.2024 13:26 Ответить
нє Фуй шаSтать ...
показать весь комментарий
15.01.2024 11:41 Ответить
Гарна "Чернуха"...
показать весь комментарий
15.01.2024 11:43 Ответить
Ніби влучили, так? А справненько так їхали, швиденько.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:43 Ответить
Взагалі-то "чорнухою" називають "специфічний" вид анекдотів... Наприклад:

-В холодильнике ничего не трогать.

- Потому что это на Новый год?

- Потому что это морг!

Вопреки советам по технике безопасности, при ядерном взрыве ни в коем случае не падайте на землю лицом вниз, ибо такое потрясающее зрелище можно увидеть всего лишь раз в жизни!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:45 Ответить
Так то воно,так,но існувала трохи інше пояснення-"Чтобы металл,расплавленого автомата,не прожег казенные сапоги..."
показать весь комментарий
15.01.2024 17:58 Ответить
Мгновенная незапланированная разкомплектация танка Т-80 с превращением его в три белых "Лады".
показать весь комментарий
15.01.2024 11:45 Ответить
Не факт, треба аналіз днк робити..
показать весь комментарий
15.01.2024 11:54 Ответить
Лад не буде, тому що анігіляція.
Чернуха одним словом
показать весь комментарий
15.01.2024 12:19 Ответить
в цьому випадку лад не буде...
за молекули ладу не дають...
показать весь комментарий
15.01.2024 13:10 Ответить
Гарно зформульовано.... проте, чи дадуть лади, бо від тіл, наскільки моя совіта біолога дозволяє судити, багато не залишилося, гадаю, навіть ідентифікувати ДНК важко, бо все у суміші, якщо не перетворилося на чистий вуглець і вуглекислий газ
показать весь комментарий
15.01.2024 13:11 Ответить
Пане Петро,не будьте такими прискіпливими-вчора льотчики зі збитих кацапських літаків-перетвотилися ,певне,на танкістів,а сьогодні знов на льотчиків.Кругообіг,так ,так-і кацапського гівна,в природі.Закони природи ніхто не відмінить...
показать весь комментарий
15.01.2024 18:01 Ответить
Красотіща неопісуєма!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:47 Ответить
Фокус по зникненню танка, прям як у Коперфільда!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:51 Ответить
Воїни Повітряних Сил Збройних Сил України знищили ворожий літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22, - Залужний.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:52 Ответить
Оце дав…
показать весь комментарий
15.01.2024 11:52 Ответить
Оце кумулятив: всім кумулятивам - кумулятив!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:54 Ответить
Зазвичай заряду не вистачає, а тут вже здається явний перебор!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:55 Ответить
Красівоє показують!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:54 Ответить
Даже усцаться не успели !
показать весь комментарий
15.01.2024 11:56 Ответить
Водночас, ворожому ілу відірвало хвоста, а його екіпаж перекваліфікувався на підводників.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:58 Ответить
Пропали безвести, аминь!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:59 Ответить
как тебе такое , Илон Маск ?
показать весь комментарий
15.01.2024 12:00 Ответить
досі не можу дивитися, як араби на відео відрубають голови живим ягнятам. але як кацапам відприває голови, руки-ноги - дивлюсь під час обіду без жодних проблем і застрежень. апетит чудовий. що зі мною не так??
показать весь комментарий
15.01.2024 12:01 Ответить
аж аппетит повышается
показать весь комментарий
15.01.2024 12:03 Ответить
Nu ruskie , eta biomusor , sravnil tut s iagniatami ......
показать весь комментарий
15.01.2024 12:08 Ответить
А я всегда очень огорчаюсь, когда кацап быстро сдыхает.
показать весь комментарий
15.01.2024 12:20 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 13:21 Ответить
це звичайно чудово, і з тобою точно все норм. Нажаль в цю гру можна грати вдвох, нагадую що завдяки єрмаку і зеленському москалі випереджають нас по дронах в кількості, а в якості вже на цілі покоління, що є дуже печально. Цей бабах є демонстація того що буде з нашими танками в разі чого. А найгірше те що в нас, на відміну від кацапні, змін не намічається і брехня для 72% ідіотів про мільйон дронів від членограя і дичина від фйодорова про домашнє кустарне виготовлення дронів як доказ.
показать весь комментарий
15.01.2024 13:02 Ответить
"В якості-на ціле покоління"?-це що в тебе з головою,убоге?Якби не Іран,то кацапи би взагалі не чули про дрони.У нас вже Байрактари літали-а шойгу,ще в бубна бив.Ти починай розказувати про роботів -унівесальних солдат.Вони з кацапії саме на підході....
показать весь комментарий
15.01.2024 18:07 Ответить
Просто у вас чудове психічне здоров'я.
показать весь комментарий
15.01.2024 13:26 Ответить
Пообідаю москалятиною )
показать весь комментарий
15.01.2024 13:48 Ответить
«Пое́хали!» - Гагарин
показать весь комментарий
15.01.2024 12:03 Ответить
Угу...***..
показать весь комментарий
15.01.2024 12:14 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 12:23 Ответить
Раніше в Україні диких звірів підгодовували лісники та єгері. Тепер вони пішли до ЗСУ, і зараз уже в армії продовжують займаться своєю улюбленою справою....
показать весь комментарий
15.01.2024 12:07 Ответить
Nu ne prosta zverei , a teh kto podhvatil beshenstvo , eta budet sravnenie pravdiveie .
показать весь комментарий
15.01.2024 12:11 Ответить
Обідня перерва...ні крові,ні розірваних тіл рашистів хоч би один трупик. От вчора було-красівоє...розірвана голова рашиста ,можна було заглянути в черепну коробку навіть, і переконатись,що там мозгів нема
показать весь комментарий
15.01.2024 12:15 Ответить
Похоже, что этой башней они и сбили А-50!
показать весь комментарий
15.01.2024 12:35 Ответить
- Куме! Ви «смаленого вовка» бачили?
- Ні ...
- Ну так подивіться на кацапа, що вискочив з палаючого танка - те саме ...
показать весь комментарий
15.01.2024 12:38 Ответить
Наступний !!!
показать весь комментарий
15.01.2024 12:41 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 12:43 Ответить
у льотчиків парашут не розкрився
показать весь комментарий
15.01.2024 13:23 Ответить
Добряче вжарили!
показать весь комментарий
15.01.2024 13:25 Ответить
Ето нє чєрнуха, ето вєсєлуха!
показать весь комментарий
15.01.2024 16:40 Ответить
Джевелін, мабуть в а#yї.))))
показать весь комментарий
15.01.2024 17:39 Ответить
#Писюні по стенкам
показать весь комментарий
15.01.2024 18:28 Ответить
Красiва лєтают!
показать весь комментарий
15.01.2024 18:34 Ответить
то новенькі на фронт приїхали.навіть мангал не наварили.
показать весь комментарий
15.01.2024 19:03 Ответить
За что? Мальчикав без трусикав спалили, биндеравцы
показать весь комментарий
15.01.2024 19:11 Ответить
как ви шхуну назавьотє, так ана і папливьот
показать весь комментарий
15.01.2024 20:42 Ответить
а в чому фича цього танку? втоплена башня і сортір в оружейний ствол
показать весь комментарий
15.01.2024 20:50 Ответить