"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой. ВИДЕО
Как информирует Цензор.НЕТ, "ополченцы" признались, что служат в 9-й роте 3-го мотострелкового батальона "ДНР", который базируется в поселке Озеряновка, расположенном на линии фронта.
По словам дилера, у него налажен контакт поставок наркотиков из Днепропетровска через Артемовск. Также дилер назвал имя своего пособника - жителя Горловки Горменко Виталия.
Видео появилось в сети 6 января, однако события происходят 13-14 апреля 2015 года.
По словам дилера, у него налажен контакт поставок наркотиков из Днепропетровска через Артемовск. Также дилер назвал имя своего пособника - жителя Горловки Горменко Виталия.
Видео появилось в сети 6 января, однако события происходят 13-14 апреля 2015 года.
Топ комментарии
Вроде как русня как русня, чем недовольны и чему удивляться хз
https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwj187CVpKTKAhWF_A4KHYbLBVkQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fobozrevatel.com%2Fpolitics%2F89130-set-vzorvali-fotozhabyi-s-ministrom-kulturyi-lnr-i-sgorevshim-protonom.htm&psig=AFQjCNFFuTiUcYb551j6XJFS2589cMHofQ&ust=1452688158328279
Що стосується найрозумніші, то скажу
1. Це все наслідки приватизації великих підприємств, коли нові власники Донбасу висмоктали всі активи і оборотні фонди, а потім порізали на металобрухт - кінці в воду, а людей на вулицю. Це стало наслідком того, що
2. задурили людям голови проти України.
Велике бажання повернутися у минуле?
а тим самим, чим закінчилося для Міколи -2 в 1917 році..., а для Російської імперії, яка виграла першу світову - повним розпадом і рефолюція .
той кричить - суд лінча, той вішати, ти от тулиш про соціологію, як підставу для зайняття тої чи іншої посади. Я такої норми закону не знаю.
Чим я тебе шахрував? я за принцип Римського права: нехай впаде світ, але восторжествує ЗАКОН !!!
От через те Римська імперія стояла тисячі років.
То в законі немає...та я не чув, щоби десь таке було, що поточне опитування мало наслідком відставку Президента чи його перевибори. І при чому де я там жило?
Те, що Ви описуєте, це не що інше, як невиконання державою основної функції - правоохоронної. Пишуть, що в Україні це має ще таку особливість "Своїм все, іншим - закон". Але ц е також не так, тому, що своїми стають ще й ті, хто платить. Та й тут можуть надурити тих, хто заплатив. Ну це так було до 2014 року. Зараз не маю інформації про особливості функціонування системи, я лише можу припустити, що оскільки люди точно не знають чи будуть вони працювати с судовій системі або в прокуратурах, то навряд чи вони поміняли свою поведінку. Про політиків вони кажуть: а от вони що витворяють, а ми що гірші..
Ми могли би і далі дозволити собі перебувати в такому стані стагнації, якби у нас не було такого сусіда як Росія. У нас два виходи: або побудова (і то негайна) правової держави або....
Правовий вихід? формування народної партії "Цінності Святої України" під моїм керівництвом, далі опір на сили народу в зміні існуючого політичного і частково економічного устрою.
Надо бы производство наркоты организовать (в промышленных масштабах) и снабжать "кормильцев" Украины.
Это пострашней любого оружия будет.
США во Вьетнаме так и делало.
Шо ше лишається "наварасєянцам"? Бухати, колотися, здихати.
Природний відбір, істоти без честі, совісті і розуму саможнищуються)
Погода сумна(
a tut ezhe i adrenalina podbavili?
Та такие же в натурЭ, ШОкающие сявки даунбасЦкие....ЫЫЫЫЫ...
интересные новости там разворачиваются, вата в шоке и потеряна, льют кучу дерьма друг на друга.
Как дети!
https://www.youtube.com/watch?v=EK0q9Sw1TUI Зато Крым Наш !!!