8616 посетителей онлайн
33 881 77

"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой. ВИДЕО

Как информирует Цензор.НЕТ, "ополченцы" признались, что служат в 9-й роте 3-го мотострелкового батальона "ДНР", который базируется в поселке Озеряновка, расположенном на линии фронта.

По словам дилера, у него налажен контакт поставок наркотиков из Днепропетровска через Артемовск. Также дилер назвал имя своего пособника - жителя Горловки Горменко Виталия.

Видео появилось в сети 6 января, однако события происходят 13-14 апреля 2015 года.

Читайте также: Российская банда 1-й корпус "ДНР" окружила банду "Троя". Причина конфликта - наркомания среди наемников
Топ комментарии
+93
"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 5372
показать весь комментарий
12.01.2016 14:21 Ответить
+59
"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 9127
показать весь комментарий
12.01.2016 14:43 Ответить
+51
https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwjU89m_o6TKAhUFFg8KHZRjDqwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fforum.ykt.ru%2Fmviewtopic.jsp%3Fid%3D3418595&psig=AFQjCNFFuTiUcYb551j6XJFS2589cMHofQ&ust=1452688158328279 "Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 6267.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
типичный ватный воен
показать весь комментарий
12.01.2016 14:21 Ответить
Так вот и непонятно что не так.
Вроде как русня как русня, чем недовольны и чему удивляться хз
показать весь комментарий
12.01.2016 14:30 Ответить
"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 5372
показать весь комментарий
12.01.2016 14:21 Ответить
что китайцев различить
показать весь комментарий
12.01.2016 14:26 Ответить
https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwjU89m_o6TKAhUFFg8KHZRjDqwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fforum.ykt.ru%2Fmviewtopic.jsp%3Fid%3D3418595&psig=AFQjCNFFuTiUcYb551j6XJFS2589cMHofQ&ust=1452688158328279 "Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 6267.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:30 Ответить
Маша, задалась целью у меня отвращение к женщинам воспитать?
показать весь комментарий
12.01.2016 14:33 Ответить
))))))..........
https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwj187CVpKTKAhWF_A4KHYbLBVkQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fobozrevatel.com%2Fpolitics%2F89130-set-vzorvali-fotozhabyi-s-ministrom-kulturyi-lnr-i-sgorevshim-protonom.htm&psig=AFQjCNFFuTiUcYb551j6XJFS2589cMHofQ&ust=1452688158328279 "Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 5087
показать весь комментарий
12.01.2016 14:34 Ответить
http://smayliki.ru/smilie-1327082919.html "Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 277
показать весь комментарий
12.01.2016 19:11 Ответить
самое обидное луганчанки красивейшие девчата, на каких только помойках они таких гумозин находят...
показать весь комментарий
12.01.2016 14:34 Ответить
Судячи з усього, вони ще й найрозумніші. Разом з кримчанками.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:48 Ответить
Цензор став видаляти мої коменти, про те, що жінки Донбасу найкрасивіші? смішно. Мабуть якась дурновата баба сьогодні на чергуванні модерів.
Що стосується найрозумніші, то скажу
1. Це все наслідки приватизації великих підприємств, коли нові власники Донбасу висмоктали всі активи і оборотні фонди, а потім порізали на металобрухт - кінці в воду, а людей на вулицю. Це стало наслідком того, що
2. задурили людям голови проти України.
показать весь комментарий
12.01.2016 15:20 Ответить
вірніше причиною
показать весь комментарий
12.01.2016 15:21 Ответить
Єдиною причиною була - жадоба до грошей і забеспеченого існування. І треба було були дурною у кубі, щоб не бачити і не розуміти, що кацапи більш грошовиті тільки завдячуючи висмоктуванню та продажу нафти з газом, а їх підприємства порізала на металобрухт не Україна, а Ахметови з Єфремовими.
показать весь комментарий
12.01.2016 16:01 Ответить
дорогенький...воно то так і не так...ми вибирали Верховні з ради, які кидали та й зараз кидають на приватизацію за безцінь підприємства, які український народ зводив десятиліттями. Нам кинули кістку у вигляді приватизації квартир, які зараз будуть потихеньку забирати через податок на нерухомість. А хто там стоїть Ахмєтов чи Єфремов не має значення, Це було по всій Україні - приватизація - висмоктування основних фондів, - руйнування на метал. А не руйнувались ті підприємства, які приносили надприбутки та/або які можна було перепродати ще вигідніше. Просто Донбас - величезний конгломерат - там ті всі процеси і вилізло боком, а з Києва дивилися на ті процеси крізь пальці, було головне, що місцеві олігархи тримали народ в покорі. Це моя думка..може й помилкова
показать весь комментарий
12.01.2016 16:16 Ответить
"Це було по всій Україні" - у Чернігові, Миколаєві, Вінниці та Луцьку жили не багатше за Донецьк і Луганськ, але там не було прокльонів на адресу України і аж ніяк не намагалися стати расєянцамі з пукінськими зарплатнями та пенсіями.
показать весь комментарий
12.01.2016 16:35 Ответить
та це все ясно....сварилися на владу, то на кучму,то на ющенку, а не на Україну, як таку. Але причина не може бути в народові, навіть в частині народу - в декілька мільйонів того ж Донбасу, а причина в недолугій державній політиці, а як першопричина - величезна помилка вибраного економічного устрою.
показать весь комментарий
12.01.2016 16:56 Ответить
Якщо ти такий розумний, то для чого всі ці адвокатські реверанси на адресу діючої влади?
Велике бажання повернутися у минуле?
показать весь комментарий
12.01.2016 17:04 Ответить
знаєш чим закінчуються крики "ганьба" під час війни ура-патріотів на адресу діючої влади???
а тим самим, чим закінчилося для Міколи -2 в 1917 році..., а для Російської імперії, яка виграла першу світову - повним розпадом і рефолюція .
показать весь комментарий
12.01.2016 17:26 Ответить
Тобто, "янукович" у президентському кріслі під маскою та в маскарадному костюмчику порошенко, це прийнятно? Це по-перше. По-друге, Порошенко - не цар Микола, а займає виборчу посаду, і до того ж позиціонує себе демократом і патріотом країни. Да, він законно обраний, але за всіма соцопитуваннями втратив легітимність. Країна, та й західні партнери вже довгий час бачать, що він не справляється зі своїми обов'язками. Він може і зобов'язаний піти на перевибори. Якщо він цього не робить, а укріплює під себе усі гілки влади, що шкодить усій країні і громадянам-виборцям, то хто він? І на кого він працює?
показать весь комментарий
12.01.2016 17:43 Ответить
ні в одній країні світу Президент не йде у відставку по результатам соцапитування. Немає такого поняття взагалі "за соцопитуваннями втратив легітимність". все інше навіть не коментую - щось дитяче.
показать весь комментарий
12.01.2016 18:23 Ответить
Можеш чесно відповісти на одне особисте запитання? Звідки ти - населений пункт, чи хоча б регіон, область?
показать весь комментарий
12.01.2016 18:35 Ответить
Кійов
показать весь комментарий
12.01.2016 18:39 Ответить
З народження?
показать весь комментарий
12.01.2016 18:51 Ответить
чем собственно обязан?
показать весь комментарий
12.01.2016 18:54 Ответить
Я хіба якось дав зрозуміти, що ти мені чимось зобов'язаний? Неприємна тема - не відповідай. Мене дратує, коли спілкуєшся з людиною нормально, а вона починає хитрити чи шахраювати. Ти ж мабуть не даремно "адвокатіком" обізвався, і освіта відповідна скоріш за все є? Тоді повинен знати, що легітимність визначається виключно соціологією.
показать весь комментарий
12.01.2016 19:05 Ответить
бачиш, основна проблема нашого народу і влади - це правовий нігілізм і плювання на закон, особливо, коли хочеш причавити іншу людину. А коли чавлять тебе, то кричать: а як же закон? це ж не по закону!!!
той кричить - суд лінча, той вішати, ти от тулиш про соціологію, як підставу для зайняття тої чи іншої посади. Я такої норми закону не знаю.
Чим я тебе шахрував? я за принцип Римського права: нехай впаде світ, але восторжествує ЗАКОН !!!
От через те Римська імперія стояла тисячі років.
То в законі немає...та я не чув, щоби десь таке було, що поточне опитування мало наслідком відставку Президента чи його перевибори. І при чому де я там жило?
показать весь комментарий
12.01.2016 19:14 Ответить
І що каже Закон, коли законно обрана влада - президент, Кабмін, силові органи, суди, після виборів сама починає повсюдно порушувати закони країни? Я не правознавець, тому питаю - який правовий вихід з цієї ситуації?
показать весь комментарий
12.01.2016 19:33 Ответить
ви ігнор моє питання, до чого моє місце поживання і його зміни?
Те, що Ви описуєте, це не що інше, як невиконання державою основної функції - правоохоронної. Пишуть, що в Україні це має ще таку особливість "Своїм все, іншим - закон". Але ц е також не так, тому, що своїми стають ще й ті, хто платить. Та й тут можуть надурити тих, хто заплатив. Ну це так було до 2014 року. Зараз не маю інформації про особливості функціонування системи, я лише можу припустити, що оскільки люди точно не знають чи будуть вони працювати с судовій системі або в прокуратурах, то навряд чи вони поміняли свою поведінку. Про політиків вони кажуть: а от вони що витворяють, а ми що гірші..
Ми могли би і далі дозволити собі перебувати в такому стані стагнації, якби у нас не було такого сусіда як Росія. У нас два виходи: або побудова (і то негайна) правової держави або....
Правовий вихід? формування народної партії "Цінності Святої України" під моїм керівництвом, далі опір на сили народу в зміні існуючого політичного і частково економічного устрою.
показать весь комментарий
12.01.2016 19:52 Ответить
"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 9810
показать весь комментарий
13.01.2016 02:52 Ответить
Рожают они таких.
показать весь комментарий
12.01.2016 17:53 Ответить
Сам бывший житель Донецка. Утверждаю, что самые красивые в мире киевлянки. (объездил пол мира)
показать весь комментарий
12.01.2016 20:24 Ответить
"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 9127
показать весь комментарий
12.01.2016 14:43 Ответить
Вроде ж это их министр культуры
показать весь комментарий
12.01.2016 14:53 Ответить
вроде он.
показать весь комментарий
12.01.2016 15:00 Ответить
a v kaoj val'ute eta Krasota ocenivaetsya?!
показать весь комментарий
12.01.2016 20:57 Ответить
На трассе ))в рабочие время?)
показать весь комментарий
12.01.2016 22:05 Ответить
Главное - не перепутать!
показать весь комментарий
12.01.2016 14:52 Ответить
я их фсе время путаю
показать весь комментарий
12.01.2016 17:41 Ответить
а это раша "Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 9194
показать весь комментарий
13.01.2016 09:57 Ответить
Да пускай ширяются.
Надо бы производство наркоты организовать (в промышленных масштабах) и снабжать "кормильцев" Украины.
Это пострашней любого оружия будет.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:24 Ответить
ага, а на вырученные деньги закупать вооружение . Было б круто но утопия.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:28 Ответить
Почему утопия?
США во Вьетнаме так и делало.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:35 Ответить
с теперешними наборами наших военкоматов мы своих подсадим,прежде чем тех угробим...
показать весь комментарий
12.01.2016 14:39 Ответить
мы не США. я бы это назвал особенностями менталитета .
показать весь комментарий
12.01.2016 14:44 Ответить
Делало утопию )
показать весь комментарий
12.01.2016 14:56 Ответить
да элементарно конфискат на них сбрасыватть большими партиями, пока руснявые кадровики до груза доберутся и под охрану возьмут одна половина опущенцев передушит другую.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:36 Ответить
ополченец прохоров придумывает новые сводки от впопучления?
показать весь комментарий
12.01.2016 14:25 Ответить
Дэнэлэнээровцы балуются ширевом.... Мне что,это расценивать,как сенсацию? ***,да это свершившйся факт!!!!
показать весь комментарий
12.01.2016 14:26 Ответить
Те відчуття, коли зраджуєш свою країну заради обіцянок чужої, і в кінці-кінців розумієш шо тебе просто використали і кинули як брудну шмату, розваливши, обікравши і перетворивнши на сіру буферну зону.

Шо ше лишається "наварасєянцам"? Бухати, колотися, здихати.
Природний відбір, істоти без честі, совісті і розуму саможнищуються)
показать весь комментарий
12.01.2016 14:29 Ответить
Як не сумно констатувати, але дуже багато людей там і раніше так жили.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:34 Ответить
Тада. Це мене сьогодні шось пофілософствувати пробило))

Погода сумна(
показать весь комментарий
12.01.2016 14:40 Ответить
a esli eto byl iznachal'no obraz zhizni?
a tut ezhe i adrenalina podbavili?
показать весь комментарий
12.01.2016 21:00 Ответить
это видео должны показывать прокацапские интер и трк Украина. Которые всё гумконвои опущенцам расхваливают.Наша пропаганда только в инете .Даже порошенковский канал только трындит, а такие ролики не показывает
показать весь комментарий
12.01.2016 14:30 Ответить
Этого я никик не пойму. Почему у нас такая слабая пропаганда. все держится на общественных началах.
показать весь комментарий
12.01.2016 14:58 Ответить
да похер на наркалыг...тут более интересно, возьмут ли за жопу новую почту. или в песок уйдет, скорее всего..
показать весь комментарий
12.01.2016 14:31 Ответить
надо чтобы ватное быдло затаившееся в Харькове, Днепровске Мариуполе и других городах смотрело, что их могло ждать. Пусть бабки любительницы пукина смотрят на своих защитников кацапских свиней
показать весь комментарий
12.01.2016 14:33 Ответить
А судьи кто ???
Та такие же в натурЭ, ШОкающие сявки даунбасЦкие....ЫЫЫЫЫ...
показать весь комментарий
12.01.2016 14:42 Ответить
Учись, Гейропа!!!

"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 2159
показать весь комментарий
12.01.2016 14:46 Ответить
Стараясь помирится с украинцами, российские оккупанты перед обстрелом ВСУ теперь пишут на снарядах, минах и ракетах: "Мы за мир!", "Давайте дружить!", "У нас общая история!", "Мы один народ!"...
показать весь комментарий
12.01.2016 15:01 Ответить
новость 2 недельной давности. за это "трою" в осаде уже 2 недели держат.
интересные новости там разворачиваются, вата в шоке и потеряна, льют кучу дерьма друг на друга.
показать весь комментарий
12.01.2016 15:01 Ответить
Это разговор ? Это мычания быдла. Удобрение пришло на мою землю убивать и грабить, назад в свою Парашу и уплывет, только вперед ногами.
показать весь комментарий
13.01.2016 02:36 Ответить
Цвет лугандона.... Уничтожать эту падаль надо до последнего.
показать весь комментарий
12.01.2016 15:51 Ответить
Так это, что - одни нарики повязали других , что ли ? Я посмотрю дознаватель не очень то отличается от дознаваемого, судя по говору! Смешно так наблюдать как обдроченцы играются в "республику" !
Как дети!
показать весь комментарий
12.01.2016 16:40 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=rtjUqK8Ntho
показать весь комментарий
12.01.2016 17:51 Ответить
Вот как выглядят маргиналы и лузеры.
показать весь комментарий
12.01.2016 18:55 Ответить
Чо за курицу поймали. Оно гдето снисло и не помнит))) Ищите гниздо, епта!!!
показать весь комментарий
12.01.2016 19:07 Ответить
Скорее всего, благодаря своим "сослуживцам", торчки уже "служат" удобрением для нашей родющей украинской земли.
показать весь комментарий
12.01.2016 19:10 Ответить
Давно нужно было наладить в ************ потоки наркоты, СБУ должно под свой контроль взять поставки и распространение этой *****, среди путинской *********.
показать весь комментарий
12.01.2016 19:50 Ответить
Cильны духовные скрепы....Москва тусит!
https://www.youtube.com/watch?v=EK0q9Sw1TUI Зато Крым Наш !!!
показать весь комментарий
12.01.2016 21:36 Ответить
блин, и не стыдно местным малоросам сливаться и сливать свою землю заезжим кацапам.. колются на передовой кровь с украинцами проливают а кацня только заезжает выяняет где это они стоят какой тут фронт и указывают как жить... стыдоба ни рожи ни кожи себя продали и свою землю ...ужас
показать весь комментарий
12.01.2016 21:41 Ответить
Пришли за пайкой а тут облом Гумконвойски кулёк вскрыт,одни под кайфом другие на ломках)))Интерестно как допрос проводится будет
показать весь комментарий
12.01.2016 22:08 Ответить
-- война -- мать роднА... ...я когда в СА служил 77 -- 79, так три четверти личного состава наркомами обороны были... -- не говоря уже про Афган.
показать весь комментарий
13.01.2016 00:27 Ответить
"Шприцы с кровью. Покажи всю х##ню", - терористы 3 роты 9 МПБ "ДНР" находятся под кайфом на передовой - Цензор.НЕТ 4678
показать весь комментарий
13.01.2016 02:28 Ответить