Державний переворот 20 грудня
Це так звана "підозра", яку сфабрикували за вказівкою Офісу Зеленського проти Петра Порошенка. Почитайте, аби переконатися, наскільки це "юридичне лайно". Так, навіть не треш.
Я собі цю історію називаю олів’є-гейт. Це – скандал. Це справді державний переворот. Коли говорили про державний переворот 1 грудня, то був фейк, але державний переворот 20 грудня – це реальність, як бачите. Переворот - від слова перевернути свої провали на свого супротивника, який зміг провалів уникнути в складних умовах 2014.
І підписав ось цей документ заступник Генпрокурора Симоненко. У нас є копія, яку ми віддаємо для публікації.
Схоже, всі вихідні в Офісі Генерального прокурора в керівництві відбувалося чи то витягування сірника чи якийсь жереб – вирішувалось хто буде тою людиною, яка підпише ось це - абсолютно незаконну підозру. Вона матиме найсерйозніші наслідки і для того, хто її підписав, і для того, хто намагається її реалізувати.


































Не побачив жодної ссилі на будь-який документ (покази свідків, чи обвинувачених, чи навіть згаданого в тексті письмового договору з "представниками терористичних організацій", тощо) які би підтверджували факт злочину. Навіть, скільки налу відправлено за лінію фронту в якості оплати за вугілля - ніде не вказано. Тільки раніше в матеріалах УП бачив, що розмова йшла за двісті мільонів гривень, що є цілком реальним для оплати праці за два роки десь чотирьохсот працівників ДВОХ шахт (кротів і наземного персоналу) за видобуте вугілля.
Не побачив підверджень звязку Пороха і мертвечука з утворенням "злочиної групи". Не побачив звязку мертвечука і Кузяри в в цій же "злочинній групі", а з Порохом Кузяра, видать, навіть не знайомий.
Не побачив, як же Порох впливав безпосередньо на Демчишина, якщо той підпорядковувався Яценюку... Демчишин, здається, навіть членом РНБО не був. А Яценюка - не чіпають, хоча вугілля - це його зона відповідальності, а не Президента.
Жодного достовірно документально встановленого факту!
Ні, для того, щоб посадити Пороха в СІЗО - цього вистачить. Підозра же, мля... І не з такими лажами в "підозрах" посадили Антоненко, Кузьменко і Дугарь...