Що я вимагаю від свого Президента України

1) Росія має бути офіційно визнана ворогом. Не країною-агресором, а ворогом, разом з Бастами, Кіркоровими, "русскою культурою", Пушкіним та матрьошками. Це означає, що мають бути денонсовані всі митні, податкові, екстрадиційні, кримінально-процесуальні угоди і розірвані усі дипломатичні стосунки. Має бути припинене будь-яке співробітництво і пряме політичне спілкування. "Московські проспекти" і "московські комсомольці" мають назавжди бути стерті з карт і шпальт України.
2) Слова "Мінськ" і "Нормандська четвірка" мають стати синонімами "заперечення існування України". Нагадаю, що Мінськ - столиця регіону росії, з яким так само мають бути припинені відносини. Нагадаю, що в Нормандська четвірка створена ворогом і його посіпаками — Францією та Німеччиною, які визнають наш державний суверенітет доти, поки він не коштуватиме їм дружби з росіянами. Я не звинувачую їх в тому, що вони нас зрадили, бо вони нам не присягали і нічого не винні, але відкрите плазунство їхніх політиків перед Путіним викликає стійку огиду. Це навіть не в довгострокових інтересах їхніх народів, а в дрібних особистих інтересах тих, об кого він постійно витирав ноги, а ті цілували їх за газ.
Наші друзі лише ті, хто відкрито каже, що Путін — вбивця і психопат, а хороший рZZкій — це мертвий рZZкій. Слава нашим сусідам та США і Великобританії.
3) Припинити внутрішню конфронтацію, у тому числі комічне переслідування попередника. Час перейти з ним на цивілізоване політичне змагання замість мусорських витівок і укласти перемир’я всередині країни. Бо дурні бійки з обох боків заважають воювати з ворогом.
Натомість слід ввести жорсткі репресії проти колаборантів і оголосити проросійську риторику поза законом. Для цього треба ввести кримінальну відповідальність за низку антиукраїнських позицій: заперечення геноциду, закликів до капітуляції, відвідування окупованих або ворожих територій, бізнес з ворогом, тощо. Громадяни росії мають відмовитися від російського громадянства або їхати геть.
4) Укріпити в межах фінансових можливостей і за допомогою США наші Збройні Сили, науку, інженерію та правоохоронну і податкову систему.
Для цього виженути під сраку Гетьманцева та йому подібних. Негайно закінчити судову реформу, довести до кінця справи з НАБУ/САП, які так дратують путіна. Просити цільових грошей на системні реформи — їх дадуть, якщо робити це.
Я підтримуватиму Президента і політичні сили, які це зроблять.
Вірю в наш народ, нашу армію, наших друзів. Слава Україні.
Окупанти мають повиздихати. Тепер у пришвидшеному режимі.
---
А як же "татаров_демченко"? Без них блаЗЄнський ані руш