5567 відвідувачів онлайн
11 663 80
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Що я вимагаю від свого Президента України

зеленський

1) Росія має бути офіційно визнана ворогом. Не країною-агресором, а ворогом, разом з Бастами, Кіркоровими, "русскою культурою", Пушкіним та матрьошками. Це означає, що мають бути денонсовані всі митні, податкові, екстрадиційні, кримінально-процесуальні угоди і розірвані усі дипломатичні стосунки. Має бути припинене будь-яке співробітництво і пряме політичне спілкування. "Московські проспекти" і "московські комсомольці" мають назавжди бути стерті з карт і шпальт України.

2) Слова "Мінськ" і "Нормандська четвірка" мають стати синонімами "заперечення існування України". Нагадаю, що Мінськ - столиця регіону росії, з яким так само мають бути припинені відносини. Нагадаю, що в Нормандська четвірка створена ворогом і його посіпаками — Францією та Німеччиною, які визнають наш державний суверенітет доти, поки він не коштуватиме їм дружби з росіянами. Я не звинувачую їх в тому, що вони нас зрадили, бо вони нам не присягали і нічого не винні, але відкрите плазунство їхніх політиків перед Путіним викликає стійку огиду. Це навіть не в довгострокових інтересах їхніх народів, а в дрібних особистих інтересах тих, об кого він постійно витирав ноги, а ті цілували їх за газ.

Наші друзі лише ті, хто відкрито каже, що Путін — вбивця і психопат, а хороший рZZкій — це мертвий рZZкій. Слава нашим сусідам та США і Великобританії.

3) Припинити внутрішню конфронтацію, у тому числі комічне переслідування попередника. Час перейти з ним на цивілізоване політичне змагання замість мусорських витівок і укласти перемир’я всередині країни. Бо дурні бійки з обох боків заважають воювати з ворогом.

Натомість слід ввести жорсткі репресії проти колаборантів і оголосити проросійську риторику поза законом. Для цього треба ввести кримінальну відповідальність за низку антиукраїнських позицій: заперечення геноциду, закликів до капітуляції, відвідування окупованих або ворожих територій, бізнес з ворогом, тощо. Громадяни росії мають відмовитися від російського громадянства або їхати геть.

4) Укріпити в межах фінансових можливостей і за допомогою США наші Збройні Сили, науку, інженерію та правоохоронну і податкову систему.

Для цього виженути під сраку Гетьманцева та йому подібних. Негайно закінчити судову реформу, довести до кінця справи з НАБУ/САП, які так дратують путіна. Просити цільових грошей на системні реформи — їх дадуть, якщо робити це.

Я підтримуватиму Президента і політичні сили, які це зроблять.

Вірю в наш народ, нашу армію, наших друзів. Слава Україні.

Окупанти мають повиздихати. Тепер у пришвидшеному режимі.

Топ коментарі
+20
Ви забули ще про ворожий патріархат, який сидить у наших лаврах
показати весь коментар
22.02.2022 09:39 Відповісти
+16
"...Натомість слід ввести жорсткі репресії проти колаборантів і оголосити проросійську риторику поза законом ..."
---
А як же "татаров_демченко"? Без них блаЗЄнський ані руш
показати весь коментар
22.02.2022 09:09 Відповісти
+14
Делайте петицию по этой теме. Ставьте ссылку в статью. Ее подпишут в нужном количестве за сутки.
показати весь коментар
22.02.2022 09:25 Відповісти

Завантаження...