4625 відвідувачів онлайн
19 604 22
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Кінець російської імперії

Кінець російської імперії

 

Зведення з російсько-українського фронту, перелік військових злочинів Путіна, який щодня зростає, і список кандидатів на лаву підсудних у Гаазі постійно повертають до думки, що історія російської імперії завершується на наших очах.

Хтось бачить у тому, що відбувається, падіння рубля і акцій, зникнення в росії бігмаків і мерседесів. А я, як кримчанин, бачу головний симптом кінця – втечу з Криму, що вже розпочалася.

Причому, поки примітивні «понаїхи» ще вірять зомбоящикам, першими «встали на лижі» найбільш обізнані – ФСБшники, прокурори та інша нечисть. Самі поки що поворухнутися не можуть, але активно продають кримські квартири та відправляють родини на материк.

Сьогодні у всіх ріелторів півострова аншлаг. Головний запит – швидко та тихо, без зайвої реклами, тобто за будь-які гроші.

Днями в інтернеті з'явилася дуже промовиста карта квартир, виставлених у Криму на продаж. Пропозиція постійно зростає.

Згадуються кадри з фільму «Біг», знятого за мотивами п'єси Михайла Булгакова, – вихід білої гвардії з Криму. Товкотня, п'яна стрілянина, коні, люди.

Сьогоднішня Росія вже не поділяється на білих та червоних. Їхній триколор швидше символізує синьо-червоні пропиті морди істинно російського «офіцерства», а біла смуга, ну самі розумієте, може знадобитися при здачі в полон. Та й курча табака з претензією на великодержавного орла стало скоріше символом закуски під українську горілку.

Одним словом, імперія – фсьо

Топ коментарі
+14
дай бог, головне щоб Європа та штати їх не рятували як у 90-х роках минулого століття
показати весь коментар
11.03.2022 06:56 Відповісти
+6
Щиро дякую Андрієві Віленовичу за неймовірно цікаву інформацію та здоровий оптимізм! Українські політики могли б серйозно допомогти всім зайвим понаїхам (і непонаїхам-шовіністам, типу Гобліна й Мєшкова) в Криму, в Україні і в материковій Московщині, коли б голосно заговорили про державницькі права сотень уярмлених "неросійських" народів Російської **********... Окремі із них вже сотні років борються за своє визволення (казанські татари, башкири, якути, тувинці, чукчі, чеченці, інгуші...), зазнаючи геноциду...
показати весь коментар
11.03.2022 08:33 Відповісти
+6
Думаю, що в цей раз ніхто мордор рятувати не буде. А ось Китай може скористатись цим - їжа в обмін на території. А згодом й інші держави можуть підтягнутись...)
показати весь коментар
11.03.2022 09:30 Відповісти

Завантаження...