11524 відвідувача онлайн
11 514 16
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Чому телемарафон треба вмовляти?

Фото зроблено в Чорнобилі. Вчора.

Цензор.НЕТ Изображение

Ми зайшли першими, по воді. Тупо за першими військовими в пусте розграбоване місто. Нас спереляку навіть трохи обстріляли свої ж.

Будуть сюжети про все: мародерство в місті, станцію і… рудий ліс 😉

Відео вже беруть топові світові медіа. Мені вже важко назвати країни, які досі не брали контенту Ukrainian Witness. Ну хіба одну. Свою рідну. Чомусь CNN, MSNBC, Fox News та CBS нас беруть а телемарафон треба вмовляти.

Згадав діалог одного свого друга з Потапом:

Потап: "Оооо, чувак, я бачив тебе на CNN!"

Друг: "А я тебе на 1+1!!!"

Але то таке. Як то кажуть "Здох Максим і х**й з ним" а ми рухаємось далі!

Проекту трохи більше за місяць. Він існує виключно на пожертви друзів. Наразі не брав жодного гранту чи джинси.

Підтримати можна тут:

https://www.patreon.com/UkrainianWitness

Топ коментарі
+23
Якщо ви не прославляєте Найвеличнішого, ви нікому не цікаві.
показати весь коментар
07.04.2022 08:46 Відповісти
+17
Немає чому дивуватись, дивлячись на те, кого влада обрала для свого марафону.

https://twitter.com/LyudmylaPakhuch @LyudmylaPakhuch

"Правильну" інформацію мають право подавати лише:

- 1+1 media (ІВК + Медведчук)

- StarLightMedia (Пінчук)

- InterMediaGroup (Фірташ+Льовочкін з ОПЗЖ)

- Рада (ведучі в основному з каналів Медведчука)

- Медіа Група Україна (Ахметов)
показати весь коментар
07.04.2022 09:30 Відповісти
+16
Кварталівська режисура рулить, курви. Спочатку ще було терпімо, а останні 2 тижні не можу їх ані дивитися, ані слухати. Як зеленшу шмарклю, люсю-проститутку, собаку-подоляку - спазми блювоти. Краще вже замасковано-кацапське НВ. Онлайн Еспресо, 5, Прямий ще пручаються. А етер, так, бєня зачистив повністю. А зебіли ще й аплодують. 73%+ *********...
показати весь коментар
07.04.2022 10:00 Відповісти

Завантаження...