11228 відвідувачів онлайн
6 904 12
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Довіра до Московії

москва,кремль,рф,русский,мир,росія,руський

Після того, як довірилися Московії в 17 ст. - отримали три з половиною століття імперського ярма з усіма його "принадами" - деукраїнізацією, уніфікуванням під російський штиб, покріпаченням, використанням нашого народу і земель, як ресурсу для подальшого росту імперії зла.

Після того, як довірилися більшовицькій Московії сто років тому - отримали великий терор, розстріляне відродження, Голодомор-геноцид.

Довіра до Московії після розвалу совка у вигляді різних угод про дружбу, плекання на всіх рівнях структур МП, просування її інтересів місцевими князьками - обернулася нинішньою великою війною.

Довіра до Московії - як довіра до диявола. Всяка угода з дияволом обертається лише до вигоди лукавого.

Саме тому московитська імперія має зникнути, перетворившись на простір малих держав, які суто фізично не здатні будуть нікому загрожувати. Як нинішня Австрія.

Маю надію побачити, як правитель цієї малої Росії встане на коліна в Києві перед меморіалом Голодомору та Стіною пам‘яті, просячи прощення за все зло, Московією Україні заподіяне.

Лише так можна буде відкрити двері до тривалого шляху з побудови хоч якоїсь мінімальної довіри. Не раніше.

Топ коментарі
+23
"Довіра до Московії - як довіра до диявола. Всяка угода з дияволом обертається лише до вигоди лукавого"
це фраза дня! Редакторам Цензору слід відмітити. Але як задуреному народу дати зрозуміти це??? коли громада Бучі після всіх страждань надалі в УПЦ-МП, піп-колоборант відбувся легким переляком. А в самому центрі України пятитисячний натовп під час війни ходить на поклони до фсб-шних попів в Почаєві???
показати весь коментар
13.10.2022 17:26 Відповісти
+12
Люто плюсую. +++
показати весь коментар
13.10.2022 16:22 Відповісти
+11
Краще і не сказати
показати весь коментар
13.10.2022 16:30 Відповісти

Завантаження...