9371 відвідувач онлайн
15 025 24
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Доля світу вирішується в Україні

Цензор.НЕТ Изображение

Дві фото зліва зроблені британськими солдатами у 1917-му році на місці жорстокої битви біля села Пашендейль у Бельгії під час Першої світової війни. Оце фото де по містках йдуть солдати через колишній великий ліс є одним із символом тієї битви.

Два фото праворуч зробили українські воїни під Бахмутом у 2022-му році. І майже той самий знищений ліс.

У них нема телефонного зв’язку, електрики, опалення. Вони живуть по коліна у воді, сплять у багнюці у мінусову погоду, тому що вони захищають Україну, захищають життя мільйонів.

Світова війна на наших полях, і доля світу вирішується саме тут, на кожному метрі нашої землі.

Топ коментарі
+27
Боже допоможи нашим славним воїнвм! Слава ЗСУ! Бийте рашистську нечисть!
показати весь коментар
26.11.2022 22:57 Відповісти
+22
Знищені дерева та все живе в природі. Як у фільмах жахів. Мені чомусь завжди здавалось, що у фільмах, це намальовані художником декорації. Символ "рюзького міру" і "харошіх рюзькіх" - це суцільний фільм жахів, без художніх декорацій. Правило поведінки "хорошего рюзького" - "там где разгаварівают на рюзьком веліком язіке = там рюзькая земля". Захоплена "харошімі рюзькімі" Земля завжди перетворюється у випалену Землю, як у фільмах жахів. Ми змушені перемогти цю нечисть. Ніколи, ніколи, ніколи!!! не пускати варвара - сусіда на свій поріг. Ніколи не надавати цим варварам українське громадянство. Ніколи, ніколи, ніколи!!! не вірити цим варварам.
показати весь коментар
27.11.2022 03:31 Відповісти
+20
касапи в своїх пабліках стібуться з цих фоток, мовляв, он в яких умовах хохли воюють. Вони придурки, навіть не доганяють, що їхні орки - ще в гірших умовах, тому що в орків окопи вириті не в повний зріст, а вполовину; більше того, не суцільні окопи, а одиночні ями, в результаті чого оркам доводиться сидіти (а не ходити) в багнюці...

Погода то однакова по обидва боки фронту...
показати весь коментар
27.11.2022 03:48 Відповісти

Завантаження...