7672 відвідувача онлайн
4 308 12
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Зерно чи полова???

зсу

Люди року - це воїни, які з 2014 року воювали і воюють проти російських окупантів, хоча весь світ був проти.

Люди року - це ті українці, які воювали проти російських окупантів в 2015.., 2018.., 2020 і 2022 році. Хоча багатьох цих воїнів, свої ж українці, називали - "войовничою меншістю" і вважали, що десь там на сході України, наживаються на війні.

Люди року - це загиблі воїни, які не маючи якісної зброї, амуніції - пішли захищати свою країну. Вони не ставали на коліна перед окупантом, не шукали миру в його очах, а боролися і дали нам можливість жити.
Вони розуміли, що 2014 рік - це початок війни з окупантом, якого потрібно знищити, інакше в Україну полетять російські ракети.

Люди року - це волонтери, які з 2014 року, віддавали і віддають останнє, щоб одягнути, озброїти наших воїнів.

Люди року - це прості пенсіонери, які кожного місяця з 2014 року, давали і дають на армію по 100, 200 гривень, хоча самим доводилося жити в проголодь.

Люди року - це бізнес, який з 2014 року, допомагав і допомагає нашим воїнам. Вони розуміли, якщо не знищити окупанта, бізнесу не буде...

Все інше - це полова, яку вважають зерном. Ми знаємо, пам'ятаємо і не забудемо.

Слава українським воїнам. Боже, бережи Україну!

Топ коментарі
+7
Зе-полова.
показати весь коментар
08.12.2022 08:24 Відповісти
+3
Як і вся його кодла.
показати весь коментар
08.12.2022 08:45 Відповісти
+3
Якщо взяти до уваги фактичні дії зедермакофсб влади то бачимо не тільки полову, а й гнид.
показати весь коментар
08.12.2022 09:13 Відповісти

Завантаження...