3839 відвідувачів онлайн
9 208 32
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Нерозуміння моменту і відповідності

іванна,плантовська

Про Іванну Плантовську. Мені немає діла до їі губ, волосся і п’ятої точки.

У неї є суттєвий плюс, який робить її дещо краще за болгарську послицю Олесю Ілащук — ця дівчина бодай закінчила академію прикордонної служби. І співає непогано.

Але раз ти уже прес-офіцер і відповідаєш за комунікацію цілого Південного регіону — того самого, який частково в окупації (Бердянськ і Херсонщина), частково в блокаді (Одещина), і щоденно обвалюється обстрілами або межує з Придністров’ям, то курорти і Париж дуже недоречні.

Так само недоречні вони щодо прикордонників, які ціною життів і здоров’я давали перші бої російським преміум-елітарним російським танкістам і десантникам, які на світанку 24 лютого проривали наші кордони. Деякі бої були і по 2 і по 4 години.

Ці самі прикордонники обороняли Чернігів і не давали зробити з містом щось таке як Маріуполь. Чернігівських прикордонників обстрілювали з неба. Хтось не пережив перші години, хтось був сильно поранений. Але оперативно підірвали міст через Дніпро із ЗСУ і це затримало раш&стів у швидкому просуванні на Київ.

Ці самі прикордонники билися за Маріуполь. Їм ампутували руки і ноги. А потім були жахи полону.

Ці самі прикордонники вибивали раш&стів із сіл на Харківщині. Є відео, де бої за траси такі, що Спілберг би позаздрив. Криє ро&ійс&ка арта, а вони виносять поранених і далі іде стрільба. Аби убезпечити Харків.

Ті ж прикордонники є на Бахмуті і приймають надтяжкі бої. Ось свіжа новина 2 годин давності — прикордонники під Бахмутом захопили опорний пункт раш&стів.

І ті ж прикордонники з Глухівщині нерозбалувані тачками і мавіками — радіють як діти подарунку. Хоча у них там важлива траса, яку одною з перших прорвали окупанти уранці 24 лютого.

Цензор.НЕТ Изображение

До чого це я?

У нас дуже і дуже багато загиблих прикордонників. І фотки в лабутенах із Парижа від комунікаційника, який відповідає за Бердянськ, Херсонщину і Одещину — це нерозуміння моменту і відповідності. Міксер в очі і блендер в мозок. У нас он тільки повертають з полону змарнілих прикордонників з острова Зміїний, а прес-секретарка постить фото із одного із найдорожчих міст світу. І загалом у 2022 у її профілі було мало контенту, адекватного до подій і посади.

Що ж робити, якщо ти молодий і хочеться фоток. Бо зараз напишуть, що може, я "заздрю молодості, успішності і красі" (😁😀🤣 валяюсь на підлозі).

Скажу одне — фото на пам’ять можна робити. Але є фото для приватного архіву і поки для шухляди. Особливо, якщо ти прямо зараз офіційний голос і лице прикордонників. Тих, які зараз в п&здорізах.

Топ коментарі
+13
Або, що дебіли ті , хто призначує. Навіть - так точниіше.

І в цьому аспекті немає #какойразницы між цією речницєю й болгарською послицею...

Ц те й те - рівень плінтуса керівницьтва .
показати весь коментар
09.01.2023 11:12 Відповісти
+11
Це ще раз доводить, що деякі посади займають дебіли.
показати весь коментар
09.01.2023 10:02 Відповісти
+10
Поки деякі там під Бахмутами в окопах відсиджуються дівчина самотужки кордон з Парижем тримала.
показати весь коментар
09.01.2023 10:44 Відповісти

Завантаження...