10775 відвідувачів онлайн
8 643 14
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Буде вам Якутія, бл@ді

дніпро,руйнування

Злість, яка переповнює, коли дивишся на кадри з Дніпра, треба направляти у практичну площину. І не лише на умовний кремль, а й на цілком конкретних осіб – тих, хто посьорбуючи чай, друкував план ракетної атаки чи, позіхаючи, натискав кнопку "пуск".

СБУ вчора оприлюднила прізвища "людей", які причетні до вчинення злочину. А голова Служби Малюк порадив фігурантам списку щохвилини чекати відплати. Та пообіцяв, що його підлеглі встановлять і оприлюднять поіменно дані всіх винних у воєнних злочинах.

І насправді це єдино вірний підхід. Бо українці не повинні звикати до того, що наш сусід – кривавий маніяк. Потрібна відплата за кожну випущену ракету. Потрібні нові спецоперації та "бавовни" від СБУ.

Спецслужба вже почала поступово перетворюватись в український Моссад. Тому можна прогнозувати, що вона почне цілеспрямовано працювати по встановленим злочинцям. І навряд чи це будуть тільки юридичні заходи. Багатьох кривавих упирів рано чи пізно чекає доля різноманітних колаборантів і зрадників, які вже підривалися через "неякісний бензин" чи труїлися через "неякісну каву".

До речі, учора ввечері журналісти додзвонились одному з фігурантів списку СБУ, який фактично підтвердив, що причетний до обстрілу. На питання чи шкода йому 40 загиблих, істота на ім’я Дмітрій Голіков заявила, що "ви вообщє не государство, будете как Якутия, бл#дь". Що ж, прийде час і цій тварині буде жарко навіть у "сонячній Якутії".

Топ коментарі
+11
Чекаємо на повідомлення про відмову гальм в ладах і нещасні випадки з побутовими газовими балонами.
показати весь коментар
17.01.2023 13:32 Відповісти
+8
Менше віртуальних трибуналів. Вбивці мають отримати заслужене і бажано не через надцять років
показати весь коментар
17.01.2023 14:47 Відповісти
+7
ПРОПЛАЧЕНИЙ ЄРМАКОМ ПОЛІТОЛУХ ГОЛОБУЦЬКИЙ, ШО ТИ НЕСЕШ?

СБУ не є і не може бути аналогом Мосаду - бо інші задачі.
І бавовни в рашці від СБУ не може бути - бо СБУ діє лише на території України.

А саме головне, що Служба Бакланів деградувала до рівня плінтуса.
Це тусовка понтових мажорів-імпотентів - яких прилаштували до кормушки папіки-кгбешніки.

Зміна рил біля керма - не змінить прогнившої суті цієї тусовки.
Єрмалюк=Бакланов.
Вони навіть РПЦ-шних клоунів в рясах красиво пресонути не можуть - доводиться Президенту втручатись санкціями.
ПС.
Якщо Служба Бакланів вже вимушена наймати блогерів для піару (Голобуцький, Миселюк...) - це значить, що реальних результатів немає і не буде.

ВИСНОВОК:
розігнати усіх - і сформувати контррозвідувальну агенцію з нуля
показати весь коментар
17.01.2023 15:55 Відповісти

Завантаження...