5261 відвідувач онлайн
4 113 15
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про Бузковий парк і справедливість

парк,херсон,бузковий

Всі знаємо що 1 березня наші воїни Білозерської ТРО прийняли бій біля Бузкового парку і ліцею в Херсоні.

Всі знаємо що є загиблі і поранені!

А ви знаєте що далі?

А тепер сім'ям загиблих кажуть - а вони не були військовими!

А матері яка хоче перезаховати сина в своєму селі , бо в часи окупації вона не могла цього зробити, і хоче щоб поховали гідно, з почестями....їй кажуть- не буде такого!

А поранені лікуються своїм коштом , тому що військова частина про...ла ..загубила документи і відновлювати не збираються!

Людей ігнорують, їх не бачать, вони не потрібні ..

Сьогодні була зустріч Петро Порошенко з тими хто безпосередньо приймав участь у боях і з мамою загиблого.

Після зустрічі ці чоловіки поїхали в нашу ТРО з черговою заявою від сімей загиблих.

Цензор.НЕТ Изображение
Цензор.НЕТ Изображение
Цензор.НЕТ Изображение

І тут - їх затримали,.....

За незаконне проникнення на територію військової частини!

Людей які туди ходять як на роботу намагаючись добитись справедливості! Знаючи їх в обличчя!

Мати одного з загиблих весь час сидить в машині,чекає, вона мешкає не в місті.

Ми визвали поліцію. Зараз 20 вечора. Вже година як комендантська година...

А вони дають показання.

Це що відбувається?????

Адвокат вже працює, дякую команді Петра Олексійовича!

І ще цікавинка- сьогодні Порошенко ще привіз і передав військовим два грузовика і старлінки.

Так от, не встигла я доїхати додому, мені дзвонять з однієї служби,..і цікавляться , а який номер частини для якої привезли ці машини.

Далі буде!

Всі хто воює зараз повинні знати що на захист їх сімей є кому стати!

Слава Україні!

Топ коментарі
+16
Підступна зелена погань, яка здала москалям наш південь, тепер робить все, щоб про справжніх Героїв забули, тому що їх Подвиг є доказом їхньої зради. Хлопцям з херсонської ТРО, які, майже беззбройні, своїми життями, як змогли, стримали москальську здичавілу орду - Навіки Слава! Їхнім батькам - Повага! МерЗЕнній антидержавній шоблі - народний Суд!
показати весь коментар
12.03.2023 21:01 Відповісти
+15
Героям Слава! За справедливість іще доведеться боротися. "Україна відбулась!"- вже кілька разів
раділи українці, але потім виявлялося, що іще не зовсім. І знову доводиться її здобувати у боротьбі
з віковічним ворогом, зрадниками, "нашими" гнидами, совковістю.
Дякую Вам, пані Оксано, за небайдужість.
показати весь коментар
12.03.2023 20:23 Відповісти
+9
Цитата: "не встигла я доїхати додому, мені дзвонять з однієї служби,.. (слід розуміти - з СБУ) і цікавляться , а який номер частини для якої привезли ці машини" (машини: слід розуміти - ДАФи від Пороха і його команди волонтерів для ЗСУ).

От як це вам? Що, вилучених клінстронів і безпорадності ППО рік тому було мало?
Дивляться, що ще якої шкоди можна додати...
показати весь коментар
12.03.2023 21:44 Відповісти

Завантаження...