10973 відвідувача онлайн
16 626 121
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про адекватність призначання посла України під час світової війни

олеся,ілащук

Новий посол України у Болгарії привітала усіх із вступом на посаду на відео у домашньому халаті. Президент Зеленський та міністр МЗС Кулеба не просто зганьбили дипломатичну службу цим призначенням, вони поставили чиюсь подругу без будь-якого досвіду державного управління та з інтелектом рівня Інстраграму у країну, яка є одним з найбільших виробників снарядів у світі.

Від цієї жіночки з вулиці, яка нічого не знає ні про Болгарію ні про озброєння, тепер залежить постачання снарядів та мін критично важливих калібрів. А можна щоб президент та міністр МЗС хоча б на одну годину один раз за війну виїхали на передовий РОП і відчули на собі наслідки своїх рішень? Тобто відчули на собі що таке нестача снарядів? Можливо, після цього вони б припинили цю ганьбу та призначали б на посади такого рівня військових та дипломатів.

І це пост не про просту жінку, жінки, звичайно, можуть та повинні займати будь-які посади, це пост про адекватність призначання повноважного посла України під час світової війни.

Топ коментарі
+64
Юра правильно питання порушує!
Могла б і без халату!
показати весь коментар
07.04.2023 19:37 Відповісти
+47
Які Осли - такі й посли.
показати весь коментар
07.04.2023 19:21 Відповісти
+41
Украинцы позволили сделать героем Зеленского, который либо предатель либо дурак. И в этом случае срабатывает "какая разница?". Все его назначения на должности предателей, рядом Ермак и т.д , долбоебы в верховной раде- это все большие жирные маркеры в вопросе,кто такой Зеленский. И нужно быть либо слепым либо глухим чтобы этого не видеть. И сколько еще жертв будет до конца его каденции. Ваш выбор это просто ганьба.
показати весь коментар
07.04.2023 20:59 Відповісти

Завантаження...