5596 відвідувачів онлайн
20 491 71
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Щодо обміну Богуслаєва

богуслаєв

Власник Мотор Січі Вячеслав Богуслаєв виявився високопосадовим російським агентом. І тепер він звернувся з проханням видати його на обмін в РФ до голови офісу президента Андрія Єрмака. Ситуація дуже показова.

По-перше, видача Богуслаєва може мати дуже негативні наслідки - він буде керувати перетягуванням усіх технологій та фахівців з МоторСічі. Це для початку треба дуже серйозно зважувати за наслідками.

По-друге, хіба у нас Єрмак керує державою, що викритий російський агент звертається саме до нього? Єрмак близько пов’язаний з РФ і має бути серед підозрюваних у державній зраді, оскільки саме Єрмак зробив усе, щоб зірвати підготовку України до війни і щоб полегшити Путіну захоплення Чонгару та захоплення України взагалі. Саме Єрмак гарантував Україні мир та брехав про великі мирні здобутки, про прогрес у перемовинах. Це була частина російськоі дезінформаційної кампанії.

Обмін полоненими має відбуватись під контролем спецслужб, а не проросійських діячів з офісу президента.

Цензор.НЕТ Изображение

Топ коментарі
+55
"єрмак близько пов'язаний з РФ і має бути серед підозрюваних у державній зраді"

Саме так має і бути👍
До речі, цікавий момент: мудачука було видано рашистам без оголошення судового вироку по держзраді. Так само було з цемахом - видали не довівши його злочин у суді. Тепер клоуни збираються позбутися чергового зрадника і без судового вироку. Це бляха якийсь сюр: Z-виродки мало того, що не судять злочинця, так ще і роблять преценденти за якими зрадники будуть звертатися у майбутньому в суди з вимогами про компенсації і реабілітації від держави.
показати весь коментар
11.05.2023 10:03 Відповісти
+46
Дякуємо за 2019, це все шо я можу сказати!
Шалено "щасливий", що зебіли вибрали керувати моєю державою якогось мутного *** з бугра. Ну як, ржотє? Хужє нє стало?
показати весь коментар
11.05.2023 10:28 Відповісти
+34
Зрадник Богуслаєв усе вірно написав! Саме єрмак, узурпувавши з свідомого дозволу Зєлєнського владу в Україні, є фактичним керівником держави!
показати весь коментар
11.05.2023 10:51 Відповісти

Завантаження...