5261 відвідувач онлайн
9 074 19
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Потреби бійців та особисті інтереси

бутусов,броня,захист,балістика

Високо ціную роботу українського виробника баллістичного захисту компанію Балістика, і з задоволенням ношу їх захисний комплект Сармат, який максимально перекриває проекцію вразливих зон тіла від уламків, та дає можливість рухатись.

Дякую компанії Баллістика та Довгий Олександр за цей подарунок від надійних старих друзів, дякую команді консультантів, які швидко підбирають та підганяють у магазині усі необхідні елементи захисту та спорядження. Олександр багато років намагався створити якісне забезпечення балістичним захистом для Міноборони, але жодного міністра якісні речі, на жаль, не цікавили та не цікавлять, бо у закупівлях у нас керують особисті інтереси.

Тепер Олександр воює на фронті, і його підприємство намагається урахувати усі потреби бійців. Тому багато украінських воїнів також за свої кошти придбають спорядження від Балістики, оскільки захисні комплекти, які закуповує Міноборони не витримують ніякої критики, це вкрай некомпетентна витрата коштів платників податків.

Ну і вірю, що прийде час, коли замість корупціонерів та невігласів у Міноборони будуть керувати компетентні люди, які розуміють, що армії потрібні якісні речі на конкурсах без хабарів та відкатів своїм племінникам та партійним слугам. Це дешевше ніж купувати солдатам захист, який вони не носять і змушені витрачати свої кошти.

Топ коментарі
+19
Я колись пропонував своїм знайомим ні в якому разі не голосувати за Зе. А в цей час Ю. Бутусов розписував плани про те, як Зе має діяти, щоб бути ефективним президентом. Тепер без зброї цю мафію не сколупнеш.
показати весь коментар
28.08.2023 10:42 Відповісти
+16
скільки людських життів коштує присутність невігласів та корупціонерів у міністерстві оборони? скільки ще влада буде розглядати МО під час війни як прекрасну годівницю для своїх чиновників та їх родичів...
показати весь коментар
28.08.2023 09:43 Відповісти
+15
так, згідний , вони вже вічна влада тут, лише вивіску змінюватимуть час від часу. свого часу написав такий допис:
люди в яких інша рідна мова
люди в яких інша віра
люди в яких інша культура і традиції
- саме ці інші керують країною, тоді питання : "що ж ви від них хочете?"
показати весь коментар
28.08.2023 10:53 Відповісти

Завантаження...