6717 відвідувачів онлайн
8 903 22
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Все дуже серьйозно

авдіївка

Я не знаю аналітики, не працюю в ГенШтабі, але ми бачимо концентрацію сил і зусиль орків.

Вони зробили якісні укріп райони по всій лінії фронту, і зараз навалою хочуть прорвати оборону по Донецькому напрямку і взяти Авдіївку.

Навала, що відбулась 10-11 жовтня розбита. З моїх особистих джерел - зараз переповнені Донецькі морги та лікарні. Точну кількість втрат ворога - не скажу. Але це точно сотні, лише за одну добу.

Під Авдіївкою сконцентровані наші найкращі бригади - командири цих бригад супер досвідчені полководці - одні з кращих у світі, без перебільшень.

В принципі, завдяки їх організації оборони, ворог стриманий.

Але мова не в одному, проблемному, для нас дні. Та не у відбитті декількох ворожих атак.

Мова про те, що тиск на Авдіївку буде завжди. Ворог хоче взяти її будь-якою ціною. Єдина можливість зупинити - це розбивати навали орків, що робити вкрай важко.

Щодо нашого підрозділу - то взагалі в нас по плану мали б бути навчання. Але плани трохи змінились і просто зараз інструктори, з фонду Dignitas Fund, планують разом з нами операції по ударних дронах. На практиці, в бойових умовах - навчання набагато краще засвоюються.

І ще раз скажу на останок - що нам потрібна всенародна підтримка і увага. Не можна розслаблятись. Ворог піде в атаку знову - питання лише у часі. Треба прокинутись від заколисування, що все добре та забути про суперечки.

Можливо, ці битви за Авдіївку - одні з вирішальних!

Топ коментарі
+17
А де казкарі, які вже чи не півроку розказували, що у орків от-от кінчаться резерви, кінчаються, ще трохи, от-от, Токмак вже близько... а їм резервів хватило не тільки відбити наступ на Півдні, але ще й наступати.
Мабуть хтось ********** добряче.
показати весь коментар
15.10.2023 21:37 Відповісти
+5
Серйозно без м'якого знаку пишеться.
показати весь коментар
15.10.2023 23:31 Відповісти
+5
А як же раніше говорили - ну шо путін уже напав ?
Де ви всі, уроди..
показати весь коментар
16.10.2023 08:56 Відповісти

Завантаження...