Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.
Держава має захистити бізнес від держави

Читаю стрічку щодо тиску силовиків на бізнес, й одна фраза зустрічається найчастіше:
Держава має захистити бізнес від держави.
Це означає, що ніякої держави у нас нема, а є феодальні клани, які чинять тиск як на інші феодальні клани, так і на буржуазію. А держави нема. Клани її з'їли.
Закономірний підсумок надмірної концентрації влади та нехтування інституціями. Я все це детально розписував у 2019 році. Еволюція управлінських систем має свої закони, і тому траєкторію розвитку завжди можна більш-менш точно передбачити.
Точно в дупу.