Це людська межа. Це кінець. Ніколи нам не буде шкода жодного росіянина, їхніх дітей, їхніх онуків. Ця ненависть на століття.
Одеса. 7 дорослих, 5 дітей. Батьки з дітьми. Матері притискали дітей до себе, коли росіяни забирали їхні життя.
Реальність, яку не можна зрозуміти.


хто розмінував Південь, хто посадив Червінського, хто узурпує владу, хто кладе асфальт замість заводів?
і хто не збирає засідання ООН з цього приводу (загибель діточок)?
бо в Оманах не про це домовлялись....
Поки малюків шукали під завалами, по плюсах показували **********.
Впевнена, що в 20-40 роках минулого століття, коли українці їли своїх дітей, вони теж казали - не пробачимо. Що було потім нам всім відомо.
Згадайте Ічкерію.
У разі перемоги росії через пару років сповнені ненависті погляди українців, що вижили, будуть спрямовані на США і Європу.