3839 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Коли малюків кладуть в домовини…

Це людська межа. Це кінець. Ніколи нам не буде шкода жодного росіянина, їхніх дітей, їхніх онуків. Ця ненависть на століття.

Одеса. 7 дорослих, 5 дітей. Батьки з дітьми. Матері притискали дітей до себе, коли росіяни забирали їхні життя.

Реальність, яку не можна зрозуміти.

Одеса, шахед
Одеса, шахед

Топ коментарі
+15
кацапи тварюки, але це не відміняє факт, хто відчинив їм двері?
хто розмінував Південь, хто посадив Червінського, хто узурпує владу, хто кладе асфальт замість заводів?

і хто не збирає засідання ООН з цього приводу (загибель діточок)?
бо в Оманах не про це домовлялись....
показати весь коментар
04.03.2024 10:04 Відповісти
+12
Не кажіть, бо цього не буде.
Поки малюків шукали під завалами, по плюсах показували **********.
Впевнена, що в 20-40 роках минулого століття, коли українці їли своїх дітей, вони теж казали - не пробачимо. Що було потім нам всім відомо.
показати весь коментар
04.03.2024 09:34 Відповісти
+11
Ви недооцінюєте можливості русні з перепрошивки національної пам'яті.
Згадайте Ічкерію.
У разі перемоги росії через пару років сповнені ненависті погляди українців, що вижили, будуть спрямовані на США і Європу.
показати весь коментар
04.03.2024 09:17 Відповісти

Завантаження...