Головна суть протестів

Вже несеться соцмережами (зокрема, Тредсом, але не лише) про "проплачені мітинги".
Також туди старанно вкидаються тези про "ой, та нашо там взагалі те НАБУ і та САП, на них одні бюджетні витрати" і про "ті, хто виходить на мітинги, навіть не читали законопроєкт 12414".
Мабуть, це - для того, щоб аналогія з 2013 роком і Януковичем була якомога довершенішою (пам'ятаєте ж тодішнє "проплачені мітинги", "ой, та нашо нам взагалі той Євросоюз, від нього одна шкода економіці" і "ті, хто виходить на мітинги, навіть ту Угоду про асоціацію не читали"?).
І, цілком в дусі цієї аналогії, влада і її вкидачі меседжів геть не ловлять головну суть протестів.
Вона, ця головна суть, навіть не в євроінтеграції/антикорупції.
Вона - насамперед в повідомленні: "Ви там геть охуїли і втратили береги".
мітинги проти якогось недолугого закону 12414?
чи мітинги: зелених дегенератів мародерів на палю, бо заїбали до печінок?
Вийди і покажи як треба або не воняй. Не треба було за це гімно голосувати.