8423 відвідувача онлайн
6 947 29
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Головна суть протестів

протест у Житомирі

Вже несеться соцмережами (зокрема, Тредсом, але не лише) про "проплачені мітинги".

Також туди старанно вкидаються тези про "ой, та нашо там взагалі те НАБУ і та САП, на них одні бюджетні витрати" і про "ті, хто виходить на мітинги, навіть не читали законопроєкт 12414".

Мабуть, це - для того, щоб аналогія з 2013 роком і Януковичем була якомога довершенішою (пам'ятаєте ж тодішнє "проплачені мітинги", "ой, та нашо нам взагалі той Євросоюз, від нього одна шкода економіці" і "ті, хто виходить на мітинги, навіть ту Угоду про асоціацію не читали"?).

І, цілком в дусі цієї аналогії, влада і її вкидачі меседжів геть не ловлять головну суть протестів.

Вона, ця головна суть, навіть не в євроінтеграції/антикорупції.

Вона - насамперед в повідомленні: "Ви там геть охуїли і втратили береги".

Топ коментарі
+14
питання в іншому!
мітинги проти якогось недолугого закону 12414?
чи мітинги: зелених дегенератів мародерів на палю, бо заїбали до печінок?
показати весь коментар
23.07.2025 22:12 Відповісти
+12
Ну хто тобі дятлу винуватий що воювати ти засцяв але й протестувати проти русифікації теж обдрістауся і тепер пердиш зі свого дивану про те що молодняк не так , бач, мітингує. Чи не за те. Чи не з тими гаслами.
Вийди і покажи як треба або не воняй. Не треба було за це гімно голосувати.
показати весь коментар
24.07.2025 00:33 Відповісти
+9
я саме із таким плакатіком і виходив. вова іди *****
показати весь коментар
24.07.2025 00:25 Відповісти

Завантаження...