11331 відвідувач онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Єрмак має піти

1. Ми дізнались про Алі-Бабу 5 днів тому, коли я ось тут запитала керівника САП про тиск на нього

2. Він відповів, що є такий собі Алі-Баба, який нарізає задачі, хто і як має переслідувати детективів НАБУ і прокурорів САП - спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Тоді особисто для себе я все вирішила. Це як надлом, коли ти сподіваєшся, що гіршого не почуєш, що воно не трапиться. Але це стається.

Ще раз:

📍1. Друга людина за впливом в країні на 4 році повномасштабної війни проводить наради з силовиками не про те, як боронити країну, а про те, як чинити тиск на тих, хто боронить її проти корупції і як їх засунути в СІЗО.

📍2. Друга людина в країні звинуватила студентів, в тому, що вони опублікували розмову з ним, коли вони запитували, чому він захищає присутність Олега Татарова в Офісі Президента.

Того Татарова, якого МВС Януковича нагороджувало подяками, коли розганяли Майдан

📍3. Друга людина в країні організувала систему, за якої тих, хто викривав корупцію, сажали в СІЗО і звинувачували в рсосійських звʼязках. А тих, хто крав мільйони, покривала прокуратура з ДБР.

Я ніколи цього не казала, але мене часто закордоном на Заході в кулуарах питають чиновники і політики різного рівня - чому Зеленський зберігає Єрмака, до якого так багато питань від громадськості.

Я завжди пояснювала, що це особисте рішення Президента і не продовжувала далі цю тему.

☝🏻Тепер, Володимире Зеленський, ми точно розуміємо, для чого ви так довго зберігали Єрмака.

☝🏻Але ми не хочемо більше аби правою рукою Президента був той, хто організовує сходки силовиків для політичних переслідувань.

Сьогодні рсосія завдала удару по моєму рідному Тернопол. Я дивлюсь на фото звідси із сльозами на очах. І я не розумію, як друга особа могла влаштувати все це за такої біди в країні.

☝🏻Я не жалію, що 5 днів тому задала керівнику САП Клименку це питання. Бо ми усі почули відповідь.

Андрій Єрмак має піти

Завантаження...