11524 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Майдан змінив усе

Майдан

Якби не майдан ми би зараз жили в ілюзії "стабільності" , як барани безправні.

Думаю на даному етапі ми би вже були не тільки в одкб, а союзно би "дружили" з росією як це робить білорусь. І рано чи дуже рано Росія поглинула би нас невідворотньо. Тобто ми би стали частиною росіі назавжди. Зі всіма витікаючими з життя там.

Майдан змінив все. Війну росія почалася тут. Ми чинили опір. Боролися. За свободу. За незалежність. За право обирати майбутнє. Яким же дорогим є це право обирати. І яким цінним.

Завдяки майдану і небесній сотні, а зараз і силам оборони, які зупиняють цю навалу вурдалак, ми ніколи не повернемося назад.

Не знаю як ви. Але я відчуваю це.

Зміни сталися невідворотні. Ми ніколи вже не повернемося назад.

Лишилося встояти. І берегти ті принципи, за які небесна сотні і тисячі українських захисників і захисниць віддали свої життя на майдані і віддають зараз на фронті. Не бути лояльними то потвор всередині країни.

Знаю, що у мене у друзях тут є батьки, сестри, брати, дружини героїв Небесної сотні. То хотіла сказати: якби не ваші рідні, ми би зараз жили в тоталітарній країні. І я ніколи би не могла написати цей пост. І не була би вільною у своєму виборі. Нехай під ракетами і шахедами, без електрики, тепла, але вільною у своєму виборі.

Дякую. Світла памʼятаєть кожному ГЕРОЮ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Уклін навіки. В історії навіки. Слава Україні!

Топ коментарі
+8
Ото кретин)

Чувак якби не Майдан Київ, Львів і Ужгород були б здані по тихому як донецьк а далі без медіа і ще потихому відправили б всіх штурмувати Литву чи Польщу

Чи ти думаєш що рузкіе лишили б нас в спокої і давали б процвітати?
показати весь коментар
20.02.2026 13:34 Відповісти
+6
Тим більше на фронт вона та її чоловік не збираються
показати весь коментар
20.02.2026 13:27 Відповісти
+6
Якщо ви щось згадуєте в певний день, а в решту ігноруєте, то це не демократія і не прогрес, і не вильне суспільство. Ви цим просто поставили відмітку в дискурсі, яку вас зобов'язують зробити - це не голос вільної людини, це галочка в пропагандистському звіті - "Соколова Яніна, відмітилася")

Невже для вас не очевидно, що наша демократія майже така сама як в Росії, що "Україна це не Росія" це брехня, що напросунутіші спікери пропагують культ смерті майже так сам, як в Росії, що вся риторика і пропаганда про перемогу це суцільна брехня? Червона лінія, що відмежовує західні демократії від деспотій це вибори, у нас навіть вона посунута)
показати весь коментар
20.02.2026 14:46 Відповісти

Завантаження...