Майдан змінив усе

Якби не майдан ми би зараз жили в ілюзії "стабільності" , як барани безправні.
Думаю на даному етапі ми би вже були не тільки в одкб, а союзно би "дружили" з росією як це робить білорусь. І рано чи дуже рано Росія поглинула би нас невідворотньо. Тобто ми би стали частиною росіі назавжди. Зі всіма витікаючими з життя там.
Майдан змінив все. Війну росія почалася тут. Ми чинили опір. Боролися. За свободу. За незалежність. За право обирати майбутнє. Яким же дорогим є це право обирати. І яким цінним.
Завдяки майдану і небесній сотні, а зараз і силам оборони, які зупиняють цю навалу вурдалак, ми ніколи не повернемося назад.
Не знаю як ви. Але я відчуваю це.
Зміни сталися невідворотні. Ми ніколи вже не повернемося назад.
Лишилося встояти. І берегти ті принципи, за які небесна сотні і тисячі українських захисників і захисниць віддали свої життя на майдані і віддають зараз на фронті. Не бути лояльними то потвор всередині країни.
Знаю, що у мене у друзях тут є батьки, сестри, брати, дружини героїв Небесної сотні. То хотіла сказати: якби не ваші рідні, ми би зараз жили в тоталітарній країні. І я ніколи би не могла написати цей пост. І не була би вільною у своєму виборі. Нехай під ракетами і шахедами, без електрики, тепла, але вільною у своєму виборі.
Дякую. Світла памʼятаєть кожному ГЕРОЮ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Уклін навіки. В історії навіки. Слава Україні!
Чувак якби не Майдан Київ, Львів і Ужгород були б здані по тихому як донецьк а далі без медіа і ще потихому відправили б всіх штурмувати Литву чи Польщу
Чи ти думаєш що рузкіе лишили б нас в спокої і давали б процвітати?
Невже для вас не очевидно, що наша демократія майже така сама як в Росії, що "Україна це не Росія" це брехня, що напросунутіші спікери пропагують культ смерті майже так сам, як в Росії, що вся риторика і пропаганда про перемогу це суцільна брехня? Червона лінія, що відмежовує західні демократії від деспотій це вибори, у нас навіть вона посунута)