Без "плюшок" це не працює

Хочу спитати українців, як ви збираєтеся вигравати війну без тих, хто вбиває ворога? З кожним роком війна стає складнішою, вимагає від ефективного бійця все більшого рівня професіоналізму, фаховості, зусиль, віддачі і власних коштів, щоб це робити.
Натомість з кожним роком у таких все менше поваги, заохочень, винагороди, нагороди і найважливіше - впливу на прийняття рішень.
Хай це грубо звучить, але ефективна модель розвитку це множити в армії тих, хто йде на війну вбивати, а не вмирати. Нажаль, нова реформа служби знов не про таку модель.
P.S. Для тих, хто не розуміє: в армії багато народу, дуже багато, але тих, хто вбив хоча б одного ворога мало. Цікаво, що приблизно стільки ж тих, хто вбиває регулярно, завдяки професіоналізму. Це нормальне явище. Адже війна: це тебе, або ти. Шанси 50 на 50. Тому, якщо ти, хоч одного, то ти вже герой. Однак виграє у війні та сторона, чия армія ламає на свою користь теорію ймовірності. Для цього треба професіонали. А як ми їх збираємося розмножувати без жодних "плюшок"? Це так панове не працює.
Хороший принцип. Его надо напоминать тем, кто мобилизует стариков 55+.