10161 відвідувач онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Без "плюшок" це не працює

зсу

Хочу спитати українців, як ви збираєтеся вигравати війну без тих, хто вбиває ворога? З кожним роком війна стає складнішою, вимагає від ефективного бійця все більшого рівня професіоналізму, фаховості, зусиль, віддачі і власних коштів, щоб це робити.

Натомість з кожним роком у таких все менше поваги, заохочень, винагороди, нагороди і найважливіше - впливу на прийняття рішень.

Хай це грубо звучить, але ефективна модель розвитку це множити в армії тих, хто йде на війну вбивати, а не вмирати. Нажаль, нова реформа служби знов не про таку модель.

P.S. Для тих, хто не розуміє: в армії багато народу, дуже багато, але тих, хто вбив хоча б одного ворога мало. Цікаво, що приблизно стільки ж тих, хто вбиває регулярно, завдяки професіоналізму. Це нормальне явище. Адже війна: це тебе, або ти. Шанси 50 на 50. Тому, якщо ти, хоч одного, то ти вже герой. Однак виграє у війні та сторона, чия армія ламає на свою користь теорію ймовірності. Для цього треба професіонали. А як ми їх збираємося розмножувати без жодних "плюшок"? Це так панове не працює.

Топ коментарі
+13
@... множити в армії тих, хто йде на війну вбивати, а не вмирати. @

Хороший принцип. Его надо напоминать тем, кто мобилизует стариков 55+.
показати весь коментар
13.06.2026 12:24 Відповісти
+13
Настав той самий момент, коли "патріоти", коли розповідали про громадянський обов'язок, переможну перемогу, цінність держави, любов до ідеї нації і самої нації, починають згадувати, що оці всі потужні словечки на хліб не намащуються і якось сім'я ними не може прокормитись...
показати весь коментар
13.06.2026 13:20 Відповісти
+11
Шановна моя ТАНЯ Ті хто пішов добровільно захищати Україну з перших днів ( місяців) залишилось ДУЖЕ мало Велика частина загинула,чи стали каліками. До перших ми ходимо з дітьми ,онуками на зустріч,нажаль---НА АЛЕЇ СЛАВИ, А залишились в тилу ,а не на фронті---хитро--пі. Звичайно ВСІХ потрібно заохочувати і підтримувати Прикро--добровольці про це тоді не говорили В них була одна мета---знищувати ворога який прийшов на нашу землю. Подвійно прикро,що в Україні влада--то з таких хитро--пів, та інородців Для них територія України тільки для їх збагатчення Звідси і неповага до фронтовиків і тих хто допомагає ЗСУ. Тримайтесь !!!!!!
показати весь коментар
13.06.2026 12:28 Відповісти

Завантаження...