Росія почала новий наступ в Україні, Путін не готується до миру, - Столтенберг

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.
"Майже через рік після вторгнення Путін не готується до миру, а починає нові наступальні дії", - зазначив він і додав, що саме тому важлива військова підтримка Києва всім необхідним на полі бою.
"Швидкість врятує життя. Якщо Путін виграє в Україні, це стане сигналом для авторитарних держав у світі" про можливість використання сили для своїх зовнішньополітичних цілей, додав генсек Альянсу.
Він наголосив, що НАТО "підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно".
Пізніше, відповідаючи на запитання журналістів, Столтенберг уточнив, що, на його думку, повторний наступ Росії в Україні "вже почався", що видно з кількості додаткових сил, які російська сторона направляє на сході України.
"Для мене це лише наголошує на важливості вчасності у постачанні Україні зброї, обладнання, запчастин. Чим швидше ми це зробимо, тим більше життів ми врятуємо й прокладемо шлях до мирного вирішення конфлікту", - додав генсек НАТО.
московіі з нашою країною нічого не зміниться ,
так відбувалось століттями !!
Тому цю мразь ( московію ) потрібно спалити до тла 😡