11051 відвідувач онлайн
16 061 47

Вперше з часів холодної війни кораблі РФ виходять у море з ядерною зброєю, - розвідка Норвегії

рф,корабель

Про це йдеться у звіті норвезької розвідки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на espreso.tv.

У Норвегії переконані, що це може призвести до зниження порога ядерної ескалації у разі зіткнення Росії та НАТО.

Як зазначається у доповіді, за радянських часів військові кораблі Північного флоту регулярно виходили в море з тактичною ядерною зброєю, проте з часів холодної війни про подібні випадки відомо не було.

"Основна частина ядерного потенціалу розміщена на підводних човнах та надводних кораблях Північного флоту", - йдеться у доповіді розвідслужби. Відомство зазначає, що тактична ядерна зброя може становити особливо серйозну загрозу у сценаріях потенційного протистояння Росії та НАТО.

У жовтні 2022 року було опубліковано супутникові знімки, які свідчили про те, що Росія розмістила біля кордону з Норвегією стратегічні бомбардувальники, здатні нести ядерну зброю - літаки Ту-160 та Ту-95.

Топ коментарі
+23
показати весь коментар
14.02.2023 08:29 Відповісти
+23
не тільки він !!! усе зелена прокацапська, совкова плісніва так думала !!! вони прийшли до влади щоб поділити Україну і далі красти, вже кацапські гроші !!!





показати весь коментар
14.02.2023 08:36 Відповісти
+20
Ага! На два метри нижче рівня землі! "Кістляву"!
показати весь коментар
14.02.2023 08:33 Відповісти

Завантаження...