Ворог б’є по Херсону, наразі відомо про трьох загиблих цивільних, - Офіс генпрокурора (оновлено). ФОТОрепортаж
11 березня 2023 року війська держави-агресора вчергове обстріляли місто Херсон.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу генпрокурора.
Як зазначається, внаслідок влучення ворожого снаряду біля супермаркета загинуло троє цивільних осіб.
"Наразі кількість потерпілих уточнюється, обстріл міста продовжується. Також пошкоджено цивільну інфраструктуру", - йдеться у повідомленні.
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством
Прокурори на місцях продовжують вживати всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил РФ.
Пізніше у Херсонській ОВА уточнили, що на Миколаївському шосе уламки російських снарядів вбили трьох людей. Двоє дістали поранення.
"Через удар загорівся автомобіль. На місці працюють екстрені служби", - йдеться у повідомленні.







Начувайтесь, москалі, наша правдавас перемеле і переможе !
ДБР, яке звільняє від відповідальності зрадників, переслідує патріотів-військових, зокрема бійців ТРО, які першими дали відсіч ворогу на тих напрямках, які влада здала ворогу. Бо вони, не завжди правильно зброю отимували, а насправді, посміли захищати Україну. Якби наші герої-захисники Херсона не загинули в безнадійному бою в Бузковому Гаю, то й їх гарантовано б звинуватили. Виявилося, що в державі, якою керують зрадники, навіть таке можливо.
Тут (за наведеною вище силлю) довше й дещо збивчасте відео з розповіддю пані Оксани Погомій про те, як зараз реально посмертно зрадники судять героїв. Так, тих хлопців, які загинули в Гаю. Як переслідують їхніх рідних, як зневажають і відкидають поранених, що чудом вижили на інших локаціях опору в Херсоні. А також розказано про тих, хто був владою поставлений очолити ТРО, хто все зробив, щоб хлопці не отримали зброї й прирікав їх на загибель.
Про це ще не говорили: виявляється, не захисники зробили засідку на рашистів, а ворог там уже на них чекав, повідомлений їхніми командирами-зрадниками! Ідеться про нинішніх командира й зам по кадрах підрозділу ТРО (це не ЗСУ, це ті, що при військових адміністраціях). Ці реальні злочинці зрадили захисників міста, а потім на якийсь час утекли. Один згодом точно отримав рашистський паспорт, працювали вони на ворога, здавали наших бійців... А після визволення були повернуті владою зрадників на попередні місця. У Херсоні взагалі влада Зеленського багатьох зрадників поновлює, як і того ж начальника обласної поліції.... Головному зраднику хлопців з ТРО Зеленський поспіхом навіть орден Хмельницького вручив. І зараз зрадники судять героїв.
Ця історія з посмертною зневагою над загиблими в Бузковому Гаю - це вже поза всякою межею! Прошу спробуйте прослухати цей текст. Розумію, що сумбурно, але це дикі речі, а про деякі обставини тут сказано вперше. А в кого точно забракне часу, нижче добавлю коротший допис пані Оксани про саму суть останніх подій. Але там тільки частина обставин.