Прокуратура готує оскарження вироку за групове зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті, - Офіс Генпрокурора

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора, передає Цензор.НЕТ.
"Воловецький районний суд Закарпатської області 16 березня 2023 ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що прокуратура оскаржуватиме вирок у встановленому законом порядку.
"Органи прокуратури вживатимуть всіх заходів для захисту прав постраждалої особи та забезпечення справедливого і невідворотного покарання винних у вчиненні злочину", - підсумували в Офісі Генпрокурора.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Закарпатті троє підлітків зґвалтували 14-річну дівчинку. Після року розгляду справи суд виніс вирок кривдникам – умовний термін та виплату компенсації.
Ці судді вже не повинні працювати.
Якби блогери не підняли цю тему, то єдинним винуватцем була б згвалтована дитина. Чекаємо на кадрові рішення Генпрокурора і Вищої ради правосуддя. Якщо їх не буде, значить, влада у змові з корупціонерами і покриває їх, і мабуть небезкоштовно.