Рада підтримала повернення виплати 30 тис. грн військовим, але можуть знадобитися зміни до Бюджету (оновлено)

Нардепи проголосували за повернення виплат військовим у розмірі 30 тисяч гривень.
Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у Telegram, передає Цензор.НЕТ.
"За проголосували 277 народних депутати. Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану. Важливо! Доплати повернули не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським", - зазначив парламентар.
Водночас член Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Ярослав Железняк зазначив, що "правка повертає надбавку захисникам шляхом економії на скорочені зарплати для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). І тут головне, щоб повернення надбавок спрацювало:
- скоріш за все потрібно змінювати Бюджет
- обмеження на зарплати до 10 мінзарплат - це дуже мала економія. Навіть на 2% від запланованих видатків не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд грн".
"Я б поки не так однозначно стверджував, що повернули. Поки правильно буде: "грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ/ДП обмежили до десяти розмірів мінімальної заробітної плати", - додав він.
Нардеп Дмитро Разумков розповів, що представники депутатського об’єднання "Розумна політика" внесли правку, яка передбачає "повернення виплат у 30 тисяч військовим, службі цивільного захисту, поліцейським за рахунок обмеження зарплат топ-посадовцям". Рада підтримала її 254-ма голосами.

130 тис мусорів з броню від мобілізації не хочуть захизати країну і в МВС-ні бригади набирають цивільних, а мусорам дати ще 30 тис7?????
НАЩО?????
За день-два до заходу орків в моє місто, вся поліція разом із сім'єю евакуювалися таємними тропами.