8681 відвідувач онлайн
24 336 97

Рада підтримала повернення виплати 30 тис. грн військовим, але можуть знадобитися зміни до Бюджету (оновлено)

зсу

Нардепи проголосували за повернення виплат військовим у розмірі 30 тисяч гривень.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"За проголосували 277 народних депутати. Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану. Важливо! Доплати повернули не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським", - зазначив парламентар.

Водночас член Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Ярослав Железняк зазначив, що "правка повертає надбавку захисникам шляхом економії на скорочені зарплати для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). І тут головне, щоб повернення надбавок спрацювало:

- скоріш за все потрібно змінювати Бюджет
- обмеження на зарплати до 10 мінзарплат - це дуже мала економія. Навіть на 2% від запланованих видатків не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд грн".

"Я б поки не так однозначно стверджував, що повернули. Поки правильно буде: "грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ/ДП обмежили до десяти розмірів мінімальної заробітної плати", - додав він.

Нардеп Дмитро Разумков розповів, що представники депутатського об’єднання "Розумна політика" внесли правку, яка передбачає "повернення виплат у 30 тисяч військовим, службі цивільного захисту, поліцейським за рахунок обмеження зарплат топ-посадовцям". Рада підтримала її 254-ма голосами. 

Рада підтримала повернення виплати 30 тис. грн військовим, але можуть знадобитися зміни до Бюджету 01

Топ коментарі
+47
А поголовно корумпованим МУСОРАМ навіщо?????

130 тис мусорів з броню від мобілізації не хочуть захизати країну і в МВС-ні бригади набирають цивільних, а мусорам дати ще 30 тис7?????

НАЩО?????
показати весь коментар
10.04.2023 15:36 Відповісти
+37
Поліцейські маючи пільги та ранній вихід на пенсію (дехто навіть халявне житло від держави) будучи навченими поводитися з вогнепальною зброєю та фізично здоровими ховаються в тилу і отримують за це величезні надбавки. Натомість, цивільні без підготовки та з купою хвороб у яких не було жодних пільг і які роками утримували цих нероб, мають ще й іти воювати за них. Гарно прилаштувалися...
показати весь коментар
10.04.2023 15:53 Відповісти
+36
Про ментів.
За день-два до заходу орків в моє місто, вся поліція разом із сім'єю евакуювалися таємними тропами.
показати весь коментар
10.04.2023 15:46 Відповісти

Завантаження...