10715 відвідувачів онлайн

Сенатори США закликали надати Україні більше систем ППО, у т.ч. систему "Залізний купол"

купол,залізний

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Хоча Сполучені Штати передали обладнання та боєприпаси для систем протиповітряної оборони Patriot і HAWK, ми можемо і повинні надати більше", - йдеться у листі сенаторів від обох партій.

У листі законодавців ідеться: "Щоб було зрозуміло, ми не просимо Ізраїль передати свої власні системи Iron Dome, які мають вирішальне значення для їхньої власної безпеки, а просто дозволити Сполученим Штатам передати наші власні батареї, щоб допомогти народу України. Якщо неможливо передати ці активи Україні, ми просимо вас знайти інші способи допомоги, включаючи переміщення їх до іншого союзника Сполучених Штатів під контролем і наглядом наших власних сил, таким чином звільнивши інші засоби протиповітряної оборони Сполучених Штатів, щоб передати їх для посилення потреб протиповітряної оборони України та зберегти більшу кількість життів українців".

"Кожна батарея Iron Dome може захистити територію площею приблизно 150 квадратних кілометрів. Ми можемо врятувати більше українських життів сьогодні, якщо передамо їм батареї. Однак через серйозні побоювання уряд Ізраїлю заблокував передачу Сполученим Штатам ці батареї", - додано у зверненні сенаторів.

Система протиповітряної та протиракетної оборони "Залізний купол" ізраїльської оборонної компанії Rafael у партнерстві з американською Raytheon, в створення якої США вклали близько 3 мільярдів доларів, зарекомендувала себе як один із найефективніших засобів знищення ракет малої дальності. Проте вона не створювалася для протидії крилатим ракетам, якими Росія регулярно обстрілює Україну, а уряд Ізраїлю відмовлявся надати Україні технологію "Залізного купола", пояснюючи своє рішення таємністю цієї розробки.

Топ коментарі
+6
от хто мав би бути наступним президентом США - це Ліндсі Грем.
показати весь коментар
27.06.2023 01:58 Відповісти
+5
Дякуємо, панове. Але ваші заклики, на жаль, марні.

В білому домі сидить поплічник х**ла, прямий співучасник анексії Криму та бойових дій на Донбасі, про що обамка оголосив в інтерв'ю cnn минулої п'ятниці, а тепер - і повномасштабної агресії рашки проти України.

І воно все робить зі своєю свитою та обамкою за спиною, щоб здати Україну х**лу, оскільки між ними домовлено, що Україна має бути в орбіті рашки.

В цього міжнародного (і не тільки) злочинця збилися темпи, бо Україна бореться, але воно саботує і закони (починаючи зі скасування санкцій проти ПП2, і замороження виділеної Україні військової допомоги у 2021, апогей - цинічне саботування ленд-лізу), і всі резолюції та заклики конгресменів та сенаторів.

Ця мерзота - вбивця українців з 2014. І всі його фанатики - співучасники. Ми багато чого ще не знаємо. Але свідчення обамки - перший крок.

І жодна влада в Україні не перешкодила б, просто відтягнула б трохи термін. А озброєння було б все одно не достатньо, все НАТО скиглить і виє, що в них вже нічого нема, бачте-но, все віддали Україні.

Якщо тебе приносять в жертву більші і сильніші, при цьому огидні і підлі, - шансів уникнути бійки практично нема. Є тільки два варіанти: здатися або боротися.

Україна обрала другий. І незважаючи на шалений опір співучасника х**ла з білого дому, бореться. І я вірю, що ми переможемо, бо не можемо не перемогти.

Але всі мерзоти, причетні до нападу на нашу країну з 2014, імпорті і внутрішні, хай будуть покарані усіма силами, які існують в світі.
показати весь коментар
27.06.2023 02:22 Відповісти
+4
а в Україні лисий орденаносцець...
показати весь коментар
27.06.2023 02:00 Відповісти

Завантаження...