6065 відвідувачів онлайн
1 591 11

Після падіння російських дронів до Румунії зі США прибули додаткові чотири винищувачі F-16

f-16

На авіабазу Фетешті в Румунії 22 вересня прибули чотири винищувачі F-16 ВПС США для посилення патрулювання повітряного простору НАТО в Чорноморському регіоні.

"Я вітаю розгортання Сполученими Штатами додаткових винищувачів F-16 для місії НАТО з повітряного контролю в Румунії", – сказав Ділан Вайт, виконуючий обов’язки речника НАТО, передає Цензор.НЕТ з посиланням Укрінформ.

Він додав, що цей крок надсилає "чітке повідомлення" про готовність захищати кожного члена Альянсу.

"Оскільки Росія продовжує свою жорстоку агресивну війну проти України, ми бачили низку ударів по українській інфраструктурі дуже близько до території НАТО. Ми залишаємося пильними та підтримуємо тісний зв’язок із членами Альянсу в регіоні", – зазначив Вайт.

Топ коментарі
+6
Невже тепер, коли "щось" залетить у повітряний простір НАТи, це "щось" будуть тупо збивати, без узгоджень з Брюселем, Вашингтоном, папою римським, з лулу та сільвою?
показати весь коментар
22.09.2023 19:45 Відповісти
+3
Для чого? Аби було? Україні давайте винищувачі швидше.
показати весь коментар
22.09.2023 19:27 Відповісти
+3
Ага туди дрона впала добавили Ф-16. Нас бомлять без зупинок-''ніззя'', бо буде ескалація! Ото слухай казочки про роззброєння, і обіцянки про захист! Де обіцяний захист за здану ядерну зброю!!! Озброєння даєте і те піпетковими дозами
показати весь коментар
22.09.2023 19:57 Відповісти

Завантаження...