Після падіння російських дронів до Румунії зі США прибули додаткові чотири винищувачі F-16

На авіабазу Фетешті в Румунії 22 вересня прибули чотири винищувачі F-16 ВПС США для посилення патрулювання повітряного простору НАТО в Чорноморському регіоні.
"Я вітаю розгортання Сполученими Штатами додаткових винищувачів F-16 для місії НАТО з повітряного контролю в Румунії", – сказав Ділан Вайт, виконуючий обов’язки речника НАТО, передає Цензор.НЕТ з посиланням Укрінформ.
Він додав, що цей крок надсилає "чітке повідомлення" про готовність захищати кожного члена Альянсу.
"Оскільки Росія продовжує свою жорстоку агресивну війну проти України, ми бачили низку ударів по українській інфраструктурі дуже близько до території НАТО. Ми залишаємося пильними та підтримуємо тісний зв’язок із членами Альянсу в регіоні", – зазначив Вайт.
Топ коментарі
+6 Pan Kotskyi
показати весь коментар
22.09.2023 19:45 Відповісти Посилання +3 Gary Grant
показати весь коментар
22.09.2023 19:27 Відповісти Посилання +3 123456asdfghjkl 123456asdfghjkl
показати весь коментар
22.09.2023 19:57 Відповісти Посилання