Ударні дрони РФ домінуватимуть над ракетами під час повітряних атак. Треба більше засобів ППО, - Ігнат

Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Ми розуміємо, що загроза безпілотників зростатиме, їх стає більше - і, відповідно, потрібно більше засобів, які будуть раціонально використовуватися проти цих БПЛА. Є всі ознаки того, що будуть саме ударні безпілотники більше домінувати в атаках. Тому і нам потрібно робити висновки та готуватися до цього", - пояснив він.
Тому, за словами Ігната, Україні необхідно збільшувати кількість засобів ППО.
"Розумієте, скільки засобів ураження Україна витрачає на ракети, БПЛА розвідувального типу й ударні БПЛА? Якщо ворог збільшуватиме кількість ударних дронів, безумовно, нам потрібно збільшувати кількість засобів", - додав речник.
Ігнат сказав, що кількість засобів ППО Україна може збільшувати тільки завдяки західним партнерам, тому триває постійна робота з союзниками у форматі "Рамштайн".
конче потрібні "кукурузники" (дешеві гвинтові літаки) на які можна поставити блок: РЛС, оптичну камеру, тепловізор і спарку кулеметів
А ще краще зліпити все це на важкому безпілотника типу Байрактаар БТ-2.
У нас такий бпла пропонував Коростильов - "Сокіл-300" ще два роки тому!!!!
Але гроші пішли на ЗЄмарафон та паповозика.
Україні потрібен Гетьман!
пан Ігнат - лише прес-аташе ППО України, він озвучив проблеми
Зміцнювати засоби ППО - справа головнокомандувача ЗЄлєнського та міністра оборони Умерова.
якось так діють в Державі, а не в кварталі 95